Цитата: kotenko. від Грудень 20, 2024, 00:15:28Переговори... можуть навіть весь 2025ий йти (від Женеви до Мінська минулого разу близько 10 місяців минуло), а повномасштабка ще триватиме.
Так, як повторенням Женеви в квітні 2014-го можна вважати зустрічі американської, української та російської делегацій в лютому-березні цього року, то від березня можна відрахувати 10 місяців і десь в січні вийти на заморозку. Тоді виходить, що в травні Трамп має зустрітись з Путіним і тоді ж буде оголошено припинення вогню (спойлер: просто зменшиться інтенсивність) на 10-15 днів.
В липні може бути зустріч Трампа з Зеленським і Трампа з Путіним, в серпні укладена проміжна мирна угода, а в грудні-січні знову зустріч президентів і укладення остаточної угоди (як зерновий коридор).
Проблеми: інтереси ЄС (хай українці ще 5 років повоюють, поки Естонія підготовиться до окупації), Британії (в якої інтереси в Чорному Морі і не тільки, тому нинішні вимоги США, особливо щодо Криму не будуть прийняті), і найголовніше - Китаю, який, ІМХО, є бенефіціаром війн на Близькому Сході і на території України і все ніяк не дочекається, поки США і Європа надірвуться на цьому, і тоді вийде зі своїм мирним планом, паралельно скасувавши постачання електроніки і ін. обладнання що нам, що росіянам, а потім досягне закінчення обох конфліктів, і стане державою №1 в світі.
Зараз наша влада в цуцванзі. За відсутності альтернативи (нейтральний статус, скасування закону щодо захисту української мови (сюди ж мовні квоти в ЗМІ)) різниця лише в тому, коли владі буде погано - зараз, якщо погодяться на Крим в складі Росії (малоймовірно, але якщо так - то хай ховаються в жито під гарантію непоходу на вибори) або ж пізніше (США не надаватиме роззвідданих та нових пакетів допомоги після ухваленої допомоги Конгресом минулого року+оприлюднення компромату на наших можновладців, бо інакше Трампа розтовчуть до 2026-го не тільки демократи, а й республіканці).