Трохи запізнілий))) аналіз...
Щодо виборів у США, то мене здивувала слабка Харріс.
Переговори... можуть навіть весь 2025ий йти (від Женеви до Мінська минулого разу близько 10 місяців минуло), а повномасштабка ще триватиме.
Хоча якщо ще продовжать воєнний стан на 90 днів, то закінчиться він 8 травня, а в ці дні вшановують жертв Другої Світової війни. І буде символічно, якщо до 80-ої річниці капітуляції гітлерівської Німеччини буде досягнуто якогось компромісу, який влада і західних країн, і України, і Росії вдало пояснить своєму населенню.
Миротворці... Їх будуть відправляти ті країни, в яких є тут свої активи. 100 % це Франція, бо Лайфселл, Воля, Датагруп, Крєдіт Агріколь. Далі Британія замість США, бо Київстар можуть виставити на біржу з подальшим продажем американоінвесторам, а ще й КокаКола як підприємство. Литва, бо Новус і не лише. Польща, бо польські компанії хочуть сюди теж зайти. Німці - ХЗ, але деякі активи в нас мають. Чехи, бо Томаш Фіала.
Вибори - для початку проведуть президентські й парламентські без мажоритарки з механізмом дострокового голосування поштою.
Як Зеленський може виграти вибори? Він вже до них готується, заручившись підтримкою ГОшок і, можливо, НСТУ під нього ляже (
https://www.president.gov.ua/news/prezident-obgovoriv-plan-peremogi-z-predstavnikami-ukrayinsk-94009, запам'ятайте список гостей). По завершенню повномасштабки він може спокійно подати у відставку і типу без адмінресурсу битиметься за другий строк. А спікер Стефанчук прийме на себе весь чорний бруд, та так, щоб виборці самі попросили Зеленського знову стати президентом. А якщо повернути трьом відомим каналам Т2-покриття і під час кампанії розказувати про опозиціонерів-розкольників (а вони по-любому будуть підігрувати), то другий термін вже в кишені.