Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

Владислав

#3765
 Однозначно - ні. Я вже намагався додати туди радіо нашого регіону(Поділля-Центр) , і з'ясував що TuneIn уже не приймає нових радіостанцій,а лише підтримує можливість оновлення інформації для старих.Хоча раніше така можливість була.
  •  
    Подякували за цей пост: IANDROCOM

vital-fm

Може хто  знає, чому Льві та Луцьк не додають до цих пір.
  •  

Владислав

Цитата: vital-fm від Лютий 25, 2019, 13:47:49
Може хто  знає, чому Льві та Луцьк не додають до цих пір.
Луцьк вже додали , залишився Львів.
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

Владислав

Цитата: Владислав від Лютий 25, 2019, 19:40:40

Луцьк вже додали , залишився Львів.
Тепер уже і Львів додали.

vital-fm

Схоже Дніпро та Кривий ріг вже об'єднались, на потоці останнього чув ефір Дніпра з відставанням у кілька секунд, ще недавно ефіри відрізнялись. Може хто моніторить 90.4 з ефіру.
П.С, Тепер залишилось впорядкувати теги та посилання на сервері, із старих тільки Харків залишився, ну і сторонні вимикати.
П.С2. Львівський плейлист прикрили в київські відрізки - Житомир лишився, цікавить його доля.
  •  



admin

Послуги передачі даних з кодованими сигналами центрального і регіонального радіомовлення з радіобудинків на передавачі в регіонах мережею оператора з декодуванням у аналоговий формат
https://dozorro.org/tender/UA-2019-01-21-002061-c#tender
  •  

admin

Промінь:
. Переоформити додатки 3, 4 (дата видачі додатків 09.01.2019) до ліцензії на мовлення НР № 01064-м від 31.03.2017 ПАТ «НСТУ», м. Київ, у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення, збільшенням потужності передавача до 0,5 кВт та території розповсюдження програм на частоті 105,9 МГц у м. Гадячі Полтавської області, зазначивши в ліцензії
Культура:
. Переоформити додатки 3, 4 (дата видачі додатків 09.01.2019), 5 (дата видачі додатка 11.10.2018) до ліцензії на мовлення НР № 01063-м від 31.03.2017 ПАТ «НСТУ», м. Київ, у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення, збільшенням потужності передавача до 0,1 кВт на частоті 102,1 МГц у м. Гадячі Полтавської області
  •  

admin

  •  

IANDROCOM

Вчора помітив що на nrcu.gov.ua
Тепер там замість розділів там  посилання на "нові" сторінки каналів  і наприклад тепер залізти в розділ програм того ж RUI вже так просто не вийде (міняєм цифирку в посиланні і все вийде)
На мою думку незручно.

А я то думав чому мені така маячня приснилася (а ніразу не снилося щось з тб/радіо)
  •  

Formally 20

Радіо Голос Донбасу та Радіо Пульс перешли в единые цвета UA:Українське радіо
https://www.facebook.com/uaradiopuls/
https://www.facebook.com/golosdonbasu/
  •  
    Подякували за цей пост: admin

IANDROCOM

Цитата: vital-fm від Березень 05, 2019, 01:25:55
У багатьох філій ще каша з ефірним одягом. Київ вмикається без музики
Ні! Голос Києва вмикається під "Українське радіо -- Голос Києва" на фоні музика "києве мій"
  •  

admin

  •  

vital-fm

Не можуть написати - максимально можлива?
  •