Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

admin

Усього 23 роки знадобилось щоб вивести в ФМ у столиці УР-2 та УР-3.

pavlo_r

І на цьому можна ставити крапку. Щось мені підказує, що наступний склад НР дуже ймовірно розвиватиме не мережу УР, а Квартал ФМ
  •  

kram2000

Цитата: pavlo_r від Квітень 04, 2019, 21:09:08
І на цьому можна ставити крапку. Щось мені підказує, що наступний склад НР дуже ймовірно розвиватиме не мережу УР, а Квартал ФМ

Так Квартал ФМ вже існує 4 роки під позивним "Радио Пятница" .
  •  

vital-fm

Черниш пропонує на наступне засідання ще конкурси, теоретично можуть ініціативу перехопити і під НСТУ ще один конкурс зробити.
До парламентських піде тільки АРтеменко, решта ж можуть залишитись В.О., поки ВР їх не звільнить.
6 членів регулятора - це основа для рішення, а якщо ВР підсуєтиться і 4-го призначить - буде 7, так що шанси ще є.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

IANDROCOM

Цитата: pavlo_r від Квітень 04, 2019, 21:09:08
наступний склад НР дуже ймовірно розвиватиме не мережу УР, а Квартал ФМ
Ну. Як то кажуть "і на цьому вдячні".


На головній сторінці сайту біля посилань  на трансляції UA: УР, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура, ВСРУ/RUI. З'явилася кнопка "Новини" по ній останній випуск новин від  UA: УР, а на сторінки  UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура в розділ "Програми" повернулася програма "Новини"
UPD: на момент оприлюднення кнопка зникла, напевне з`являється підчас випусків новин
  •  

admin

  •  

DVB

Українське радіо із середини.
Відео півторарічної давнини, можливо навіть було вже тут на форумі. Але цікаве.

https://youtu.be/6J8hrXKybqg
  •  

IANDROCOM

Ну що ж новини сайту УР:
з'явилася 24 годинна трансляція радіо "Житомирська хвиля"
nrcu.gov.ua/radio-zt
З розкладу та записів програм зникли "початок мовлення по проводових мережах" (гімн о 6 ранку) та "Завершення мовлення по проводових мереженнях" (о півночі)
У всіх каналів з'явилися розклади мовлення (раніше тільки у першого було)
І чомусь позникала більша частина ведучих з всіх каналів
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

RomHol

Дякую Вам за спостереження.
Єдине, що не зрозумів
Цитата: IANDROCOM від Травень 05, 2019, 01:27:51
У всіх каналів з'явилися розклади мовлення (раніше тільки у першого було)
Програма радіопередач на день у всіх чотирьох каналів УР є на сайті з років 10 вже.
  •  

IANDROCOM

Цитата: RomHol від Травень 06, 2019, 10:49:54
Дякую Вам за спостереження.
Єдине, що не зрозумівПрограма радіопередач на день у всіх чотирьох каналів УР є на сайті з років 10 вже.
Не було (я про ту що на тиждень)  була тільки в УР1, точно пам'ятаю що після "оновлення розділів" тільки в УР1 була і списки частот у всіх позникали тоді і баг з' явився, відразу після кнопки "як слухати" чорна підкладка з права чуть більша ніж зліва.
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

RomHol

#3790
Можливо, це був якийсь виключний випадок. Я на таку ситуацію не натрапляв, щоб був "порожнім" розклад на якийсь канал. Розклад був хоча б на сьогодні, або, що зазвичай, на декілька днів наперед.
  •  

Lupus68

А колись програмний розклад усіх каналів УР можна було знайти лише у щотижневій газеті "Говорить і показує Україна".
:pukan:
Там і частотний розклад ДХ-, СХ-, і УКХ- передавачів десь раз на півроку друкували...

sanyo

О да помню те не интернетные времена) и с трудом мог купить эту газету пару раз...

Lupus68

#3793
Цитата: sanyo від Травень 09, 2019, 15:33:25
О да помню те не интернетные времена) и с трудом мог купить эту газету пару раз...
И я подростком её покупал в совковые времена, хоть и редко, но можно было найти в киосках "Союзпечати", а потом этак лет 10-15 виписывал - с 90х по 2000-е... И сейчас, вот, залез в архив "Говорить Київ", полистал сканы за те года... в них словно вся подростково-студенческая радиолюбительская жизнь пробежала перед глазами... Надо же, даже свою статью нашел за 93 год (26 лет назад)...  :klass:
https://ukrtvr.org/images/телевежі/старі_лого/GK/1993/19930826.jpg   :blush: Ностальжи, бальзам на душу  :дякую:

admin

Кто там общается с НСТУ?
ЦитатаДоброго дня, скажіть будь ласка, хтось на форумі має можливість зв'язатися з технічною службою? Просто у Шумську на 101,6 МГц звук став ще меншим. Приймаю у Ланівцях. Раніше звук був середній, зараз в наушниках взагалі нічого не чути. Дуже хотілося б, щоб звук виправили. Якщо маєте можливість Ви, або хтось на форумі, будь ласка, зв'яжіться з тех.службою, бо я такої можливості не маю. Дякую! На все добре!
  •