Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Нічне мовлення по непарних.
Думаю можна зробити помітку на сторінці Тернополя: іноді спостерігається мовлення вночі.
З інших регіонів не відписувались нажаль.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

DVB

Згідно додатку до ліцензії, датованому 2017 роком, Промінь в Тернополі має бути цілодобове мовлення. Але з того часу пройшло вже два роки. Можливо щось переоформили.
  •  

vital-fm

#3812
Якби переоформили то не вимикали б вночі, а так виглядає як забувають вимкнути. +14 - 16 вимикають стабільно.
+Ще б увімкнули Культуру на 69,83 - там також переоформлення діє.
Додано:
Вже мовчить, навіть пікалка не дійшла до кінця
  •  

IANDROCOM

Цитата: sergeydesh від Липень 22, 2019, 18:45:03
Это вы про Тису FM?
І не тільки бо там ще є УР. Ужгород , ВСРУ ну чому не можна змінити назву на "UA: Radio Ukraine" чи "UA: Radio International"
Також не зрозуміло з Донецьком-Луганськом де І Пульс, і ГД, І Луганщина
З Житомиром теж, наче і УР. Житомирстка хвиля, але на сайті УР є й цілодобове мовлення без УР
З Дніпром та Кривим рогом теж, телебачення наче закрили в вересні-жовтні (судячи з титрів в сюжетах), а на сайті є два стріми і не зрозуміло чи то одне радіо чи то дві окремі станції
Про Сіверський теж не знаю, наче Крім ТС в них і своя станція була, де що і як невідомо
Може цей пост краще в "Суспільне радіо" перенести
  •  

admin

щодо  переоформлення  ліцензії  на  мовлення 
НР № 01052-м від 31.03.2017 (проводове, ефірне, супутникове, багатоканальне
(радіомовлення),  позивні:  «УКРАЇНСЬКЕ  РАДІО»)  у  зв'язку  зі  зміною
місцезнаходження  передавача  на  частоті  92,2  МГц  у  м.  Ніжині,  вилученням
частоти 73,88 МГц у м. Лохвиці Полтавської обл.
  •  


IANDROCOM

#3816
НСТУ оголошує мистецький конкурс для створення музичного оформлення радіоефіру
http://ukr.radio/news.html?newsID=89821
https://suspilne.media/news/1703

Немає чим зайнятися,  у філій були свої позивні і з історією візміть їх та осучасніть, але якщо вже всім філіям приліпили "Українське радіо" то нехай буде "Реве і стогне Дніпр широкий". Просто не розумію

PS: не помітив як УР запустив "Нічну Вахту" прямоетерну двухгодинну нічну программу, тепер це моя нова улюбленна радіопрограма
  •  

IANDROCOM

#3817
Зараз помітив що боже великий єдиний грає о 01:58 замість 23:58, Також замість повідомлення про припинення мовлення мовлення грає "Завантажуй додаток suspilne.radio"
  •  

RomHol

Хотів уточнити, що повідомлення про закінчення мовлення на проводовій мережі УР-1 все-таки чув після 23:55, приблизно перед видачею у ефір музичного аранжування гімну України, який з серпня вночі передається без слів. Духовний гімн України передається о 00:57.
  •  

IANDROCOM

#3819
Цитата: RomHol від Серпень 20, 2019, 01:11:27
Хотів уточнити, що повідомлення про закінчення мовлення на проводовій мережі УР-1 все-таки чув після 23:55, приблизно перед видачею у ефір музичного аранжування гімну України, який з серпня вночі передається без слів. Духовний гімн України передається о 00:57.
Тільки про це прийшов написати, повідомлення є але вже без "надобраніч"  а грає там рок версія гімну України, а перед Духовним гімном може бути любий джингл UA: УР (не тільки про додаток)
  •  

BanderaTV

Переглядаючи програму передач UA: Українського радіо, я не знайшов програми радіо "Голос надії"
То думаю, що цей рядок треба видалити: "В ефірі програми радіостанції "Голос Надії" (середа о 23:17, повтор - субота о 20:33 (на СХ і в інтернеті), неділя о 6:55)"
  •  

Lupus68

 Цікаве спостереження при прослуховуванні передач Радіо Культура: перед початком програми ведучі анонсують, де їх можна слухати, перелічують інтернет, додатки, номери телефонів, вайбера, а також сайт Радіо Культура з доменом .org, якого, як я розумію, вже давно не існує. Пробував шукати у різних варіантах напису (radiokultura, radiokulture, radiocultura, radioculture...),- але вже немає нічого. А от promin.fm працює.
  •  

DVB

Українське Радіо, накосячило з початком трансляції відзначення Дня Незалежності. Працював то правий канал, то лівий, то взагалі звук пропадав. Але до виступу Зеленського, встигли правильно підключити роз'єми.
  •  

vital-fm

Жаль, що в Києві не встигли запуститись до сьогодні, цікаво на осінь чи до нового року запуск?
  •  

sanyo

Із вересня 2019 року на радіо «Промінь» розпочнеться новий сезон. Саме тоді у Національній суспільній телерадіокомпанії України планують освоїти ФМ-частоту в Києві, яку молодіжна розмовно-музична радіостанція виграла на конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення 4-го квітня. https://stv.detector.media/reformuvannya/radio/radio_promin_u_kievi_mozhna_bude_slukhati_na_fmchastoti_z_novogo_sezonu/
  •