Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

vital-fm

Так могли б закрити, до отримання частот, ту ж саму Одесу променем, чи Тернопіль "Культурою" на працюючому передавачі.
Ясна річ, що там, де вже не треба, повимикають.
  •  

admin

Та, на мою думку з того переоформлення УКХ УР-1 на УР-2 та 3, де за два роки не умікнули, вже не увімкнуть.
  •  

vital-fm

Я за працюючі зараз передавачі - хай на них змінюють назву, і залишають до отримання верхніх частот, де це необхідно.
З приводу не запустились: Львів. Чернівці запустили, краще запустити "Культуру" на 71,75 з 1 кіловатом на заміну, ніж тримати пустуюючою 69,83, де вже роками немає мовлення.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Цитата: vital-fm від Жовтень 12, 2019, 18:14:34
Я за працюючі зараз передавачі - хай на них змінюють назву, і залишають до отримання верхніх частот, де це необхідно.
З приводу не запустились: Львів. Чернівці запустили, краще запустити "Культуру" на 71,75 з 1 кіловатом на заміну, ніж тримати пустуюючою 69,83, де вже роками немає мовлення.
Повністю Вас підтримую.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

admin

Цитата: vital-fm від Жовтень 12, 2019, 18:14:34
краще запустити "Культуру" на 71,75 з 1 кіловатом на заміну, ніж тримати пустуюючою 69,83, де вже роками немає мовлення.
Дивись,
В Лозовії останнє десятиліття довгостроково працювало максимум 2 передавача НРКУ
До 2015/2016 було 2 передавача УКХ, після стало 1 передавач УКХ та 1 передавач ФМ.
Вангую що з цим фінансуванням надалі просто буде два передавача в ФМ.
Бо інакше, ніщо не заважало мати 2 передавача УКХ та 1 ФМ, ліцензії є.
  •  

vital-fm

В Рівному, Чернівцях, Львові так і залишили 2 передавачі на нижньому УКХ, в ІФ взагалі зробили 3. до запуску культури - нас та ще ряд регіонів обійшли, залишивши по одній частоті внизу.
Я думав, може 69,83 не запускали через потужність - не хотіли зменшувати наприклад, або передавач на якісь інші цілі пішов.
Хоча і теж схиляюсь до твоїх прогнозів.
Пам'ятаючи, як в 2009-му там мовила культура, думаю не було б проблемою змінити - вистачило б лише фінансування.
  •  

admin

В ІФ потужність тієї Культури смішна, мабуть тому і не вимикають УКХ.
На око здається що регіонів де 2 передавача більшість.
  •  

IANDROCOM

  •  

vital-fm

На 68,24 - Марія.
Промінь ж також працював.
  •  

IANDROCOM

Цитата: vital-fm від Жовтень 13, 2019, 00:44:02
На 68,24 - Марія.
Це частота кол. Край-2 (до цього нова-хвиля)
а на 66.8 (якщо не помиляюсь з частотою) то простий "Край", там де була "Недільна Світлиця" "Молодіжна хвиля" і таке інше
Цитата: vital-fm від Жовтень 13, 2019, 00:44:02
Промінь ж також працював.
на 71.9, а який сенс мовити в УКХ коли є частота в фм..  :dunno:
  •  

vital-fm

Так ще ж не запустились.
А 107,8 це Острог.
  •  

mikhail

Цитата: vital-fm від Жовтень 13, 2019, 02:22:49
Так ще ж не запустились.
А 107,8 це Острог.
його тепер можна спокійно під культуру переоформляти або і взагалі перенесли б в рівне да й все. Покриття зараз це рівне нестабільно.... Здолбунів вже приймає але на магнітолу)
  •  

vital-fm

  •  

RomHol

За даними Інтернет-моніторингу потоків філій зі сторінки http://ukr.radio/maps 14 жовтня на УР-1 з 7:10 до 8:00 більше 90 % філій видавали власні передачі у ефір. Взагалі, можу зробити власний висновок, що і для загальнонаціонального ефіру УР-1 є така багаторічна практика не змінювати значно сітку мовлення у свята, тобто є практика транслювати зазвичай ті передачі, що мають бути, якщо цей день є буднім за днем тижня.
  •