Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

Y.A.

У новому році радійні сторінки "Тиса FM", "Голос Донбасу", "Пульс" приєднаються до ребрендингу у соцмережах (до 3-го січня радіо мають змінити кавери та лого).
  •  

IANDROCOM

Цитата: Y.A. від Грудень 30, 2019, 20:08:04
У новому році радійні сторінки "Тиса FM", "Голос Донбасу", "Пульс" приєднаються до ребрендингу у соцмережах (до 3-го січня радіо мають змінити кавери та лого).
А Інші регіони, тим часом по видаляли, Житомир тільки лишили, але туди нічого не викладали.

Капець, архів всіх програм та джинглів можна вважати офіційно втраченим.
  •  

kotenko.

Сьогодні після 12-10 в Лубнах, Прилуках, Гребінці не було місцевих врізок.
#наташанемішай
  •  

admin

  •  

DVB

Не знаю як в інших областях. Промоніторив Кір, Він, ОД. Теж не було обласних врізок.
  •  

kaverin

 До 13 січня включно в ефірі буде тільки один регіональний відрізок о 17:10. З 14 січня буде все як і було.
  •  

Y.A.

Цитата: IANDROCOM від Грудень 31, 2019, 00:17:13
А Інші регіони, тим часом по видаляли, Житомир тільки лишили, але туди нічого не викладали.

Капець, архів всіх програм та джинглів можна вважати офіційно втраченим.
Лишились сторінки, які поки-що фейсбук не дозволяє об'єднати (ще Ужгород), але це питання часу...
Щодо відеоархівів - треба було не лінуватись і дублювати все на ютюб та міксклауд!
  •  

kotenko.

А зараз лише Черкаська філія не працює.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Тернопіль: вчора та сьогодні місцевих врізок не було.
Пробігся по всіх потоках, помічені були тільки у філій: Буковина, Луганщина та Одеса.
  •  

RomHol

За моїми спостереженнями на теперішній час, у цей святковий період  з 30 грудня Харківська філія зазвичай виходить у ефір 2 рази на добу - о 12:10 та 17:10. О 20:10 - інколи. О 7:10 - не виходить. Такі невпевненості з виходом у філій почалися ще з 25 грудня. Я спостерігав у деякі дні за мовленням інших філій лише у блоку о 7:10. Так, якщо я вірно пригадую, то 25 грудня вийшли у ефір у цей час близько 50 % філій. А 28 грудня (робоча субота) - лише одна. Я не пам'ятаю, щоб радіомовлення Харківської філії скорочувалося так значно будь-коли раніше.
  •  

kotenko.

#3895
Нове лого Українського радіо. Таке і я можу зробити.



Плюс Культура


#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

BanderaTV

  •  

admin

  •  

sanyo

на официальных страничках соцсетях эти логотипы..
  •  

vital-fm

  •