Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

IANDROCOM

Цитата: kotenko. від Вересень 21, 2020, 01:08:41
Так скажу DVB, все можна зробити простіше...
1. Урізають бюджет НСТУ, як зазвичай.
2. Правління НСТУ, куди зараз входить і Хоркін, буде змінювати чи обирати навесні оновлена Наглядова рада
Мені здається що 1го варіанту буде достатньо.
Щодо Хоркіна, то він все ж непогано оновив УР, тому причин змінювати його особисто я не бачу.
  •  

DVB

Цитата: kotenko. від Вересень 21, 2020, 01:08:41
1. Урізають бюджет НСТУ, як зазвичай.
Це не злякає керівництво НСТУ. Просто перестануть виплачувати заборгованість КРРТ. І скоротять видатки на виробництво та закупівлю програм. Можливо ще трохи скоротять водіїв та прибиральниць. Але на своїх зарплатах та преміях, економити не будуть.
  •  

IANDROCOM

Цитата: DVB від Вересень 21, 2020, 18:18:03
Це не злякає керівництво НСТУ. Просто перестануть виплачувати заборгованість КРРТ. І скоротять видатки на виробництво та закупівлю програм. Можливо ще трохи скоротять водіїв та прибиральниць. Але на своїх зарплатах та преміях, економити не будуть.
Єдине що вони скоротять - регіони. Що вони й планували раніше.
  •  

kram2000

Перенесли питання Променя і Культури на наступне засідання (вкотре)  :evil:  :evil:
  •  

corazon

А що там саме має розглядатися? Перенесення передавачів на інші адреси у містах, де в жовтні мають дозапуститися (в т. ч. у Львові)? Чи щось інше?
  •  
    Подякували за цей пост: taras_l

vital-fm

Так, але запустити промінь у Львові це не завадило.

taras_l

Я напевно помиляюсь... Але мені здається, що в Суспільного бракує грошей для запуску радіо Культура у Дніпрі, Львові, Херсоні та в м.Зміїв на Харківщині. Незабаром буде рік з часу отримання ліцензії... Можуть призначити позапланові перевірки у зв'язку з відсутністю мовлення. Та й дивлячись на теперішню історію розширення ФМ мовлення НСТУ, бачу, що для них в пріоритеті: Українське радіо (УР1) та Радіо Промінь (УР2).
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Культуру в Бердянську запустили. Ні не чули?
Якщо є комунікація з НР і об'єктивні причини незапуску, а вони схоже є, регулятор бере це до уваги.
+додаткова заява щодо неможливості вчасно розпочати мовлення через пандемію.
Думаю аргументів достатньо.

corazon

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

игорь88

Цитата: corazon від Жовтень 01, 2020, 23:09:58
https://stv.detector.media/reformuvannya/radio/ukrainske_radio_kultura_i_promin_pochali_movlennya_na_8_fmchastotakh/
Тут пишуть, що Зміїв таки запустили. Тобто залишаються Львів і Дніпро.

Днепр почему-то тормозит. Уже все соседи запустили Проминь и Культуру. Хотя, конечно, Культура идет на УКВ, а Проминь в регионе добивает удивительно хорошим сигналом на 106.2 из Запорожья.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

sanyo

#4030
Я почему-то думаю что тут причина как раз в месторасположении передатчиков.Сейчас ур-1 на Гагарина,туда возможно они хотят Проминь и культуру.По лицензии на Поля должны...Но это лишь предположение...Ну и за лицензии в больших городах и оплата побольше...Причины где то тут...
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

zum

Цитата
Тут пишуть, що Зміїв таки запустили.
Так підтверджую,  Культура на 103,3 у місті Зміїв працює. У Харкові на Салтівці чути непогано.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Цитата: zum від Жовтень 02, 2020, 22:43:40
Так підтверджую,  Культура на 103,3 у місті Зміїв працює. У Харкові на Салтівці чути непогано.
Вносить на страницу Харькова?
  •  

Sl@d

Цитата: corazon від Жовтень 01, 2020, 23:09:58
https://stv.detector.media/reformuvannya/radio/ukrainske_radio_kultura_i_promin_pochali_movlennya_na_8_fmchastotakh/
Тут пишуть, що Зміїв таки запустили. Тобто залишаються Львів і Дніпро.
Це зі всіх 3-ох станцій залишилися не запущеними дві частоти? Чи тільки по Культурі?
  •  

Radio_2019

Цитата: Sl@d від Жовтень 03, 2020, 12:46:31
Це зі всіх 3-ох станцій залишилися не запущеними дві частоти? Чи тільки по Культурі?
Лише по Культурі.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: Sl@d