Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

#4230
Так там потрібних обл центрів не було.
  •  

admin

  •  

BanderaTV

Проблема з мовленням в FM: Мовчать всі радіостанції Суспільного в Дніпрі та Промінь з Запоріжжя. Інших радіостанцій Суспільного з Запоріжжя прийняти не можу.
Мовлення в СХ відбувається в штатному режимі.
  •  
    Подякували за цей пост: kotenko.

kotenko.

Профілактика на транспондерах СТБ, якшо шо...
В мене УР-1 лише з Прилук і Чорнобаю, решта - несуча;
Культура в Прилуках і Промінь в Черкасах не роблять (несуча)
В Києві все нормально.

З інтернет-лінків УР-1 не працюють:
Дніпро
Луганськ
Полтава
Одеса - посилання недійсне
Черкаси
Суми
Тернопіль
Херсон
Чернігів - посилання недійсне
#наташанемішай
  •  

Радіоман

Цитата: kotenko. від Грудень 13, 2021, 02:54:34
Профілактика на транспондерах СТБ, якшо шо...
В мене УР-1 лише з Прилук і Чорнобаю, решта - несуча;
Культура в Прилуках і Промінь в Черкасах не роблять (несуча)
В Києві все нормально.
Несуча - це як?
Шукаю приятелів-радіолюбителів з рідної Херсонщини. Усім охочим спілкуватися телефонувати: 0950381286. Богдан.
  •  

Radio_2019

Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

BanderaTV

Цитата: Radio_2019 від Грудень 13, 2021, 12:55:18
Це коли передавач працює, але в ефірі тиша.
Українською воно звучить, як: опорна частота (інфа з Вікіпедії)
  •  

admin

опорна, як термін, мені здається краще залишити для будівництва
  •  

DVB

Опорна частота, це не несуча. Це різні речі.
  •  
    Подякували за цей пост: IANDROCOM

DVB

Хотів ще перед Новим Роком написати, але не мав часу знайти запис цієї програми на Українському радіо.
Пам'ятаєте, як колись в росії був курйоз, коли путін дорікнув студентку, що вона жаліється на життя, а сама має айфон?
Так ось. Головний редактор Головної редакції "Продюсерська група суспільно-політичних програм" Володимир Лукін, вирішив повторити такий же ганебний поступок.
Під час програми  "Сьогодні зранку" від 30,12,21 р., слухачеві, який написав у Вайбер, що українці не мають фінансової можливості їздити на відпочинок за кордон, він відповів, що якщо у слухача є телефон та інтернет, то мовляв, можете знайти гроші і на відпочинок за кордоном. Після чого, на Вайбер НСТУ, посипались повідомлення від обурених слухачів, що наявність телефону, не є показником заможності і про те що таким чином, Лукін образив слухачів. Але прочитавши одне таке повідомлення, більше на них уваги не звертав.
Але можна було б зрозуміти Лукіна, якби це було випадково сказано і він просто вибачився, за не коректно сформульовану відповідь. Але він не одноразово дозволяв собі подібне зверхнє, та не коректне ставлення до слухачів, під час прямих ефірів.
Запис програми http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=3027650 Слухати з 10:50
  •  

pavlo_r

Як на мене все ок і відповідає лінії правлячої партії та кінцю епохи бідності. Смартфони вони купують. Геть обнагліли
  •  

DVB

Це НСТУ сьогодні так і планувало провести профілактику теле і радіо мовлення, чи накосячили і відключили й радіо? Бо з 9 годин, з супутнику всі три радіоканали були відключені. А десь між 10-11 годинами, з'явилось, але до 14 годин, йшло з постійними перериваннями звуку.
В кого як було в ФМ ефірі? Відключали передавачі на профілактику, чи так все й йшло в ефір?
  •  

DrewUA

Цитата: DVB від Січень 10, 2022, 17:27:20
Це НСТУ сьогодні так і планувало провести профілактику теле і радіо мовлення, чи накосячили і відключили й радіо? Бо з 9 годин, з супутнику всі три радіоканали були відключені. А десь між 10-11 годинами, з'явилось, але до 14 годин, йшло з постійними перериваннями звуку.
В кого як було в ФМ ефірі? Відключали передавачі на профілактику, чи так все й йшло в ефір?
У мене на FM мовлення було на всіх частотах.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Розглянувши заяву АТ «НСТУ», м. Київ (місцезнаходження: вул. Юрія
Іллєнка, 42, м. Київ, 04119, голова правління Микола Миколайович
Чернотицький), щодо переоформлення ліцензії на мовлення НР № 01064-м від
31.03.2017 (проводове, ефірне, супутникове, багатоканальне (радіомовлення),
позивні: «Радіо «Промінь») у зв'язку зі зміною потужності передавача з 0,2 кВт
до 0,5 кВт та території розповсюдження програм на частоті 99,6 МГц у
м. Охтирці Сумської обл.,

запит до УДЦР щодо збільшення потужності до 0.5 кВт від 14/01/2021

admin

Голованівськ (КІР) 97.4 переоформлено з УР-2 на УР-1. (імхо правильно)
  •  
    Подякували за цей пост: DVB