Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Тепер блоки на 35-ій хвилині в 12-ій та 17-ій, по вихідних не на всіх філіях.
На полтавському потоці спочатку лунає джингл УР Полтава, а відразу після нього - Лтава.
Сьогодні перевірю ще.
  •  

Sanio

Цитата: admin від Травень 27, 2022, 21:54:18
Я думав Голос Донбасу з Краматорська...
Голос Донбасу увесь час з 2014 року веде мовлення з Києва - їх студія на Хрещатику, 26. Там працюють багато колишніх ведучих УР-1, які пішли з ефіру після переформатування каналу.
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

vital-fm

Культура з 6-го виходить з марафону, я так розумію.
  •  

DVB

  •  

DVB

На сайті НСТУ, в в онлайні йде Радіо Культура. З супутника Астра, на Культурі йде марафон. На жаль, не можу перевірити, що йде з супутника Амос, на 11140. (Розпустилось дерево і перекрило цей супутник.)
Чи це вони так і планували, що Культуру можна слухати в онлайні, а з супутника і відповідно в ефір, на Культурі буде йти марафон?...
  •  

Андрій2

#4310
Только что проверил со спутника Amos на 11140 H, идёт эфир Радио Культура. Сейчас транслируется классическая музыка, марафона нет. Сравнил с онлайном - совпадает.

Там, где эфирные передатчики берут сигнал со спутника Amos, должна идти Культура. Если где-то перестраивали на приём с Astra 4A (когда на Амосе были временные проблемы) и забыли перестроить обратно, будет марафон вместо эфира Культуры.
Херсонщина - це Україна!
Смерть окупантам!
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

DVB

#4311
Ну я так і думав. Спочатку,через те що на аплінку не могли розібратись з відставанням сигналу, в Концерні поступово переналаштувались на нормальну трансляцію Культури з Астри. Тепер НСТУ включило Культуру на Амосі, а на Астрі залишили марафон.  :dash:
Я вже навіть не дивуюсь.
Цитатаи забыли перестроить обратно
Це в НСТУ забули і забили.
  •  

0-0-0-0

Так все правильно - за посиланням вище є перелік частот, де Культура частково відновилася.
  •  

DVB

То не перелік де відновилась. То перелік обласних центрів.
  •  

0-0-0-0

Ну може лише в обласних центрах і відновилася.
  •  

vital-fm

Це треба відписувати з облцентрів, де на культурі марафон.
Якщо по областях брали з амоса, то там теж відновилась.
  •  

admin

  •  

sanyo

На 104.8 в Дніпрі на Промені теж марафон як був так  і є...Але прохання підтвердити це..фм у мене погано приймається в квартирі..
  •  

admin

так і є, мені пишуть 104,8 марафон.


106,2 Промінь, мабуть Запоріжжя
  •  

vital-fm

#4319
Тернопіль на 94,4 - марафон.
  •