Які радіостанції ви хотіли б почути на Тернопільщині?

Автор steyr22, Листопад 13, 2011, 20:19:40

Попередня тема - Наступна тема

steyr22

Напишіть свою думку,будь-ласка! Буду вдячний

моя думка:
1 НРКУ, УР-1
2 КИЇВ FM
3 ЄВРОПА FM
4 GALA RADIO  
  •  



Lawyer

автору темы, дак Европу фм же закрыли уже, её точно на регионы не пустят больше  
  •  

FMDX

Цитата: "steyr22" post=10060Напишіть свою думку,будь ласка! Буду вдячний

моя думка:
2 КИЇВ FM
:D    А почему не какое-то Радио Крым или Донбасс ФМ, к примеру??? :)//ЗІ: Киев ФМ - это МЕСТНОЕ комунальное (фактически государственное) вещание, как 2ой канал Тернопольского радио...
*****
andrey1985, не исключено, что "вистарчає" была не ошибка, а просто с разговорного языка, запозичене слово с польского (не даю этому оценки позитивной или негативной, просто факт)...  
  •  

mikhail

Гала розпопсилась вже... не така уже й і багата станція на даний момент...
а НРКУ то навіщо?  
  •  

steyr22

НРКУ -для старшого покоління,що виросло з радіоточками. А на рахунок КИЇВ ФМ,то формат подібний до РадіоТон і Радіо Тернопіль(які продали і переформатували в Рокс і Шарманку).88.1,91.2,102,3 в нас ще не так розкручені(дехто навіть не знає про їх існування)
не вистарчаНРКУ -для старшого покоління,що виросло з радіоточками. А на рахунок КИЇВ ФМ,то формат подібний до РадіоТон і Радіо Тернопіль(які продали і переформатували в Рокс і Шарманку).88.1,91.2,102,3 в нас ще не так розкручені(дехто навіть не знає про їх існування)  
  •  

FMDX

Цитата: "steyr22" post=10260РадіоТон і Радіо Тернопіль(які продали і переформатували в Рокс і Шарманку)
Как? Р.Тернопіль уже не существует??? А так развивались, даже в соседней области оффициальную частоту имели...  
  •  

admin

  •  

neekeri

Цитата: "FMDX" post=10287Как? Р.Тернопіль уже не существует???

не пройшло й три роки

 :lol:  
  •  

steyr22

  •  

admin

  •  

steyr22

Дякую за інфу. А Європа ФМ  слухаю через інет з телефону(якщо це те саме)  
  •  

FMDX

Вот именно, я о луцкой частоте вёл речь... Я их когда-то даже на ФМ успел принять - виходит, это было ОЧЕНЬ давно... :(  
  •  

vital-fm

FMDX
Так це ж "4u" було з Нововолинська, "Тернопіль" місцевого ефіру не вів на виграних частотах.
Тернополю не вистачає місцевого мовлення, хоча видно його вже і не буде.
Особисто хотілося б напевно почути в місцевому ефірі "ЛХ".
Але видно цьому не бувати, так пачками частотами розкидатися до 2015-го вже не будуть.
Радіо "Київ" і порівняння з місцевими посміхнуло.
Хоча дійсно і у тих і у тих чіткого формату немає/не було.  
  •