Станции, которых лучше бы небыло

Автор AlexFM, Листопад 13, 2011, 23:49:46

Попередня тема - Наступна тема

sten

Цитата: kopop від Травень 14, 2013, 09:08:18
Я не люблю суперрадіо лише за те - там працює ведучий Юрій Калашников,(він якийсь упоротий,імхо) він мене дуже БІСИИИИТЬ!!!!!!! А на РАДІО 24 ведучі - професіонали своєї справи, і муз наповнення цілком прийнятне :-)
Читать примерно одни и те же новости из часа в час из интернета - очень профессионально. И Радио 24 - это моя станция, которой, лучше бы, не было. И кстати, слова, мои, дошли до всевышнего, и ее в моем городе, уже нет, хотя была.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

kopop

Я би слухав суперрадіо, якби на їх сайті писали назву пісень що грають у ефірі, і якби не його ведучі, які роблять пусті балачки (так як і на люксі).

Я не проти мфм у києві, коли приїжджаю на чернігівщину - я його постійно слухаю :super:
  •  

Ігор

Цитата: kopop від Травень 14, 2013, 10:40:24
Я би слухав суперрадіо, якби на їх сайті писали назву пісень що грають у ефірі, і якби не його ведучі, які роблять пусті балачки
вчора слухав, там навіть було вечірнє шоу, у якому обговорювали якусь тему. Потім програма на замовлення.
Краще ніж  Хепі ранок на Хіт фм, коли читають статуси з інтернету, начебто від себе. Програма "Эстонские новости" створена із цих статусів. Вони їх ще й викладали у фейсбук з позначкою "От Сенкевича".
  •  

admin

Цитата: sten від Травень 14, 2013, 10:14:53
Читать примерно одни и те же новости из часа в час из интернета - очень профессионально.
согласен
  •  

avan112

Ретро Фм!! Раньше было Радио 5, от него только записи остались  :-(
  •  

mihaylin

Цитата: kopop від Травень 14, 2013, 09:08:18
Я не люблю суперрадіо лише за те - там працює ведучий Юрій Калашников,(він якийсь упоротий,імхо)
подрастешь - поймешь Юрий Калашников. Про секреты успешных радиоэфиров
  •  

autorun

Цитата: mihaylin від Травень 30, 2013, 01:34:15
подрастешь - поймешь Юрий Калашников. Про секреты успешных радиоэфиров

а я як раз за це і люблю супер радіо. Що там працює Юрій Калашніков. Мені раніше подобались старі ефіри нашого радіо, коли він там був ведучим (програма автомат калашнікова) і доречі, дякую за відео, знайду нормальний інтернет подивлюсь обов'язково!
RADIO - ❤
  •  

pavlo_r

Цитата: pavlo_r від Лютий 13, 2012, 22:23:29
Може писав, тоді повторюсь: ШАРМАНКА і навіть якщо мене проклянуть на цьому форумі - Супер радіо. Нічого особливого в цій станції не бачу. Вхопили 55 частот і попсу ганяють. Краще б УР віддали.
Обережно з бажаннями  :wink: Вони іноді здійснюються, а заміна може бути ще гіршою
  •  

Ігор

Ок!
Тоді нехай зникне радіо П'ятниця. :)

Надіслано з мого GT-S7262

  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

  •  

UR7QBM

зараз приймаю станцію "ВЄСТІ ФМ" (російська пропаганда) на частоті 87.5 МГц. 8 балів. от де воно взялося?
  •  

mikhail

Цитата: UR7QBM від Березень 01, 2016, 19:26:24
зараз приймаю станцію "ВЄСТІ ФМ" (російська пропаганда) на частоті 87.5 МГц. 8 балів. от де воно взялося?
з окупованих територій напевне
  •  

vital-fm

  •  

mikhail

#119
і де ви його прийняли???

думав транс м радіо в криму закрили .... але ні ... у них спільний проект з россией сегодня
  •