Радiо яке ми слухаемо з-за кордону

Автор sanyo, Листопад 15, 2011, 11:23:55

Попередня тема - Наступна тема

Александр

Правильно Channel 292.Давно їх не чув. У них весь час були проблеми з передавачем, антеною. На http://www.short-wave.info потужність усього 25 Вт:
6070   Radio Channel 292/R.Geronimo   00:00   00:00   1234567   German, Dutch, English   25   ND   
D Rohrbach Waal   48N36 011E33   
По іншим даним 400-600 Вт. Наскільки пам"ятаю, вони передавали старі записи R.Veronica, R.Nordsee Int.

  •  

Александр

Вчора ввечері послухав. Зараз цю частоту окупували
1900-2100 Китай на рус
2140-2400 Ватикан
В проміжку між ними чув 292 - передавали ретромузику.
  •  

Александр

Зараз 1430-1500 на 9420//9890 китайці China National Radio 13  UI передають своєрідний топ-чарт крутої європейської музики: поп, реп... Це кожний день. Вранці також цей концерт передається 0900-0930 на 13700 15390.
  •  

FMDX

#138
Так, описався, звісно 292 :oops:
*****
У той час як деякі міжнародні мовники йдуть з КХ, не розуміючи добре значення цього діапазону, дехто йде туди з BНУТРІШНІМ мовленням: як розумію, десь з минулого сезону на коротких з'явилось (раніше не зустрічав згадок) Radio Nikkei 1  . Наскільки бачу за розкладом, у них навіть мовлення англійською повинне бути (слід розуміти, для англомовних у Японіі?)... Куба (з Марті включно), наприклад, RHC іспанською після 12UTC на 11860 та Бразилія (СуперРадіо ДеусАмор на 11765 о 8, 9UTC) й досі проходять, хоча вже завершується їхній прийом більш ранніми годинами...
  •  

FMDX

Цікава станція точного часу (?) з Італіі на 10000, ItalyCable (до того на цій частоті тільки бразильців чув), слухаю зараз -- разом з часом десь через кожні 2-3 хвилини звучить невеличка мелодія як перебивка...
  •  

Александр

Цитата: FMDX від Листопад 05, 2014, 09:41:28
Цікава станція точного часу (?) з Італіі на 10000, ItalyCable (до того на цій частоті тільки бразильців чув), слухаю зараз -- разом з часом десь через кожні 2-3 хвилини звучить невеличка мелодія як перебивка...
Наскільки пам"ятаю, то кожну хвилину мелодія змінюється. Вночі їх чутно також на 5000.
  •  

Александр

Послухав сьогодні Іранське радіо і зрозумів, що вони підтримують Росію.
  •  

FMDX

І на 15 тисячах також натрапив, але у цю пору (сканую Твентевський приймач, заношу найцікавіше у пам'ять)... Щодо Ірану, то це не настільки просто -- з одного боку традиційньо звикли проти Америки і підтримувати terroRussia`ю, а з іншого боку, наскільки бачу з власної ФБ-стрічки, подають також новини-коменти наших чиновників (наприклад, перше з українських сьогодні на їхній ФБ-сторінці -- від Клімкіна)  по подіям на Сході, для станції, де раніше подавали ТІЛЬКИ ОДНУ точку зору, це досить прогресивно (і з путіним не посваряться, й про українську позицію повідомлять). 
  •  

Александр

Опівдні на 15770 кГц було чутно Radio Miami Int. Транслюється як завжди The Overcomer Ministry with Brother Stair. Кричать Алілуйя і співають хором.
Потім включився RTTY і забив станцію.
  •  

FMDX

#144
Ого, 4та частота! Розгулялись у цьому сезоні (підзаробили), я у пам'ять онлайн-приймача забив три іхні...
За суперечками про те, де краще слухати СХ, а де ФМ, забули ми про такі "дрібниці" КХ- та частково СХ-мовлення, як різні гарні QSL-картки з різних краін світу та подарунки як за слухання, так і за участь у конкурсах -- цього жодна ФМка не "дасть", бо для них слухач то якась безлика, АМОРФНА маса: ну зник один, прийде десяток тупих інших...
*****
Надійшло сьогодні у скриньку з розсилок, кому цікаво -- зверніть увагу:
ЦитатаR.W.I's 31st birthday on the airwaves

Dear listeners
we will celebrate during all this month of November 2014
our 31st birthday.
we will ooperate this year with only our low power txs around 20watts
on several bands 48 , 41 & 26mb
with a special qsl on each band ,if you reach all bands
an annother qsl wil be setup for you as GOLD QSL .
next weekend we wil operate on 41 & 26mb from sat 8th untill November 11th afternoon
we can just invite you to keep listenning.
ps: no IRC or USD need to get a reply
also email are welcome at rwaves@fre.fr
have a nice month of listening

ps: without listeners like you a radio could'nt exist after 31 years
73's the terrible twins



Radio Waves International
since 1983  on shortwaves
30 years on the airwaves
with 20 year of country music
---------------------------------------------------------
RADIO WAVES INTERNATIONAL
BP 130
92504 RUEIL Cedex
(France)
  •  

Александр

Слухаю Глобал24 від 6 години. Мабуть сьогодні у них немає інфопрограм, тому що весь час передають програму Rock Pile "Classic rock and twist". Дуже цікава для мене програма - просто екскурс у молодість: Beatles, Boston, Procol Harum.... Чутно було досить добре, для зменшення завад від курдів на 9400 перестроїв приймач на кілька кГц нижче. Для низьких частот підключив вихід Санжина до підсилювача з колонками. Получив повне задоволення, навіть не хочеться після цього слухать смурні новини.
Цікаво, що після 8 години ця ж двухчасова програма почалась по новій. Але перешкоди від курдів стали нетерпимими і Глобал значно послабшала.
На жаль, ще немає повного програмного розкладу на їх сайті. Ця станція нагадує мені канадську CBC North Quebek, яка закінчила свою роботу на 9625 кГц десь два роки тому. У них теж були цікаві музичні програми.
  •  

FMDX

 :-)  Я вже ранковий моніторинг на прослуховування станцій починаю з них -- англійська балаканина мені не йде, хоч і вчив англійську (я більше по центральньо-  та південнослов'янських: якісь з них розумію на слух, якимись читаю, польську, зрозуміло, нормально знаю і розумію, частково розмоляю, та мало, бо практика відсутня), а от на музику натрапити гарно...
п.м. Перші дві назви колективів знайомі (відомою пйосенкою Прокол Харум один з RMFешних Нет-каналів задовбує), про третю не чув.
  •  

Александр

Ну першу то Ви напевно знаєте, співали Paper back writer та, якщо правильно запам"ятав, Come together. А друга Boston - це американська рокова група
https://ru.wikipedia.org/wiki/Boston_%28%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%BF%D0%B0%29
Найбільш відому More Than a Feeling сьогодні і передавали
https://www.youtube.com/watch?v=SSR6ZzjDZ94
Procol Harum співали Whiter Shade Of Pale
https://www.youtube.com/watch?v=Mb3iPP-tHdA
За дві години почув багато знайомих груп того часу, причому майже всі дуже оригінальні, концертні. Так ведучий і сказав, що саме цих записів ви ніде більше не почуєте, і добавив Enjoy! тобто Насолоджуйтесь! :super:
  •  

sanyo

кстати  Глобал24 можно послушать в сети? а то на их сайте я что-то не понял как их послушать...
  •  

Александр

Я тоже не смог пока. Может еще не укондицились.
  •