Радiо яке ми слухаемо з-за кордону

Автор sanyo, Листопад 15, 2011, 11:23:55

Попередня тема - Наступна тема

Александр

 :-)
Так я же имею в виду за наше УР и ВСРУ, если на СВ их закроют вдруг, и на УКВ/ФМ не получится уверенно вещать на ЛуганДон.
  •  

admin

а разве был об этом разговор? начали за здравье а закончили за упокой
  •  

admin

#242
Да и вобще, ватники никогда не будут верить украинскому радио, кто патриот Украины - те никогда не будут верить дырявому или рашкинскому радио. Тут идеология. Я биомасса будет тупа следовать за теми кто не даст сдохнуть с голоду.
Я тупее чем местная биомасса не видел. Шахтёры вместо приличной по украинской меркам зарплаты и всего соцпакета, сейчас работают за баланду, а уголёк выезжает в Ростовскую область и вьезжает в Харьковской. Причём вечером нарвёшся на какого вчерашнего шныревшегося - застрелит и даже не закопает
  •  

Александр

Цитата: admin від Січень 04, 2015, 16:13:48
а разве был об этом разговор? начали за здравье а закончили за упокой
О каком здравии был разговор? АМ радиовещание постепенно умирает, на радость его противникам. Вот еще одна новость:
"Со 2 января, по сообщению ведущей русской редакции #RFI Инги Домбровской,
прекратилось всякое вещание из Парижа на коротких волнах."
  •  

admin

ну так не украинское же умирает в данный момент, а ты беспокоился о лугандонском подполье. Этим пока не грозит отключение СВ. А на Монголию им тоже начхать. ДА и на короткие волны начхать.
  •  

vital-fm

Увімкнув РР азія з Казахстану, а там вночі співають казахською, перемкнув на наше - натяку на пісні українською мовою немає.
Таке враження, що Україна, а не Казахстан входять в МС, або ж у нас більше захищається право російськомовного населення, ніж там.
Ба навіть по розповсюдженні російських мереж в Україні більше, ніж у країнах МС.
Що ж це російські політики не підняли гвалт, що в Казахстані російськомовних притісняють.
  •  

Александр

 А шо таке "РР азія з Казахстану"? Де його почув?
  •  

vital-fm

"Русское радио", думав, що Вам відома ця абревіатура.
  •  

pavlo_r

  •  

Александр

Цитата: vital-fm від Січень 14, 2015, 18:48:37
"Русское радио", думав, що Вам відома ця абревіатура.
Так РР я знаю, що таке, а ось "азія Казахстан" як розуміти?
  •  

Александр

Здається таки Global 24 на 9395 кГц знову повернуло свою антену ближче до нас, на 355 град. Тепер вранці їх знову чутно, хоча у мене не дуже - трохи із шумів вилазять і звук глухуватий. До 6-ї можна якось слухать, поки курди на 9400 не включаться.
  •  

vital-fm

Олександре, дивіться самі на:
їх сайті
Павле, в сусідів зустрічав таку абревіатуру, РуРа не так часто зустрічається.
  •  

Александр

Зрозумів, але є ще інше РР - Радіо Росії. Включив плеєр на сайті 128 кб/с - весь час включається "Небеса обетованные" не до кінця, а на 64 - щось інше весь час. Що за глюк такий? Чому не прямий ефір?
  •  


2692775

Сьогодні, слухаючи МРТ на коротких хвилях, почув не досить приємну новину http://russian.rti.org.tw/news/?recordId=18821
  •