Виберіть стиль:

Автор Тема: Станции, которых лучше бы небыло  (Прочитано 36813 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Віталій

• Учасник
  • Подяки
  • -Надані: 11
  • -Отримані: 39
  • Репутація: +47/-0
Re: Станции, которых лучше бы небыло
« Відповідь #150 : Жовтень 21, 2021, 18:07:53 »
Проблеми із прийомом ? Ну можна ж написати їм та й вирішать

Відсутній mikhail

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 36
  • -Отримані: 261
  • Репутація: +281/-32
« Відповідь #151 : Жовтень 21, 2021, 19:42:15 »
І добре, що нема. До речі, за порєбріком його теж нема. Наче замінили на Радіо Романтика. А от чого б дійсно краще не було б, то Хіт FM у нинішньому вигляді. Одноманітний репертуар, багато реклами, популярність за рахунок безальтернатив'я. Та навіть з цим у нашому регіоні проблеми. А дійсно, чого вони не можуть поповнити фонотеку та збільшити покриття, натомість скуповують місцеві станції? Мабуть тому, що це просто рекламна помийка. Думав, що з онлайн-станціями (по типу Хіт FM Сучасні хіти) буде краще, але ні, там теж одноманітний репертуар.

В умовах безальтернатив'я - можна слухати, а так...
інтернет. Додаток radio Player та і до побачення фм мовлення

Відсутній vital-fm

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 634
  • -Отримані: 1060
  • Репутація: +1160/-11
  • Розташування: Файне місто Тернопіль
« Відповідь #152 : Жовтень 21, 2021, 20:16:41 »
TV-Ukr Це в столиці, по регіонах замінили на comedy, залишилась ще в Молдові, та й то ділить день із спутніком.

Відсутній Ilya

• Експерт
  • Подяки
  • -Надані: 343
  • -Отримані: 332
  • Репутація: +353/-1
  • Розташування: м.Южноукраїнськ
« Відповідь #153 : Жовтень 21, 2021, 22:55:11 »
А от чого б дійсно краще не було б, то Хіт FM у нинішньому вигляді. Одноманітний репертуар, багато реклами, популярність за рахунок безальтернатив'я.

Согласен на 100%. Этот шлак невозможно слушать, про эту станцию забыл еще примерно лет 10 назад. Им главное реклама, а не аудитория(((

Відсутній CyberMan

• Новачок
  • *
  • Подяки
  • -Надані: 4
  • -Отримані: 2
  • Репутація: +2/-0
  • Розташування: Мелитополь, Запорожская Область
  • Мелитопольский любитель радиоприёма
« Відповідь #154 : Жовтень 21, 2021, 23:28:00 »
Согласен на 100%. Этот шлак невозможно слушать, про эту станцию забыл еще примерно лет 10 назад. Им главное реклама, а не аудитория(((
Лет 10 назад я их слушать по утрам любил, сейчас попробовал послушать - не то пальто.

Відсутній TV-Ukr

• Учасник
  • Подяки
  • -Надані: 75
  • -Отримані: 73
  • Репутація: +75/-16
  • Розташування: район Шостка (Сумська обл.)
« Відповідь #155 : Жовтень 22, 2021, 11:16:35 »
інтернет. Додаток radio Player та і до побачення фм мовлення
Так, це гарний варіант, але він не містить атмосфери, що відчувається під час прослуховування FM.
TV-Ukr Це в столиці, по регіонах замінили на comedy
Не тільки у столиці: https://vcfm.ru/radio/station.php?namest=Радио_Романтика
А так дійсно, мережа маленька.
залишилась ще в Молдові, та й то ділить день із спутніком.
Ця пропагандистська помийка ще мовить там? Дивно, наче вони до Європи збираються, а тут таке...
« Останнє редагування: Жовтень 22, 2021, 11:18:36 від TV-Ukr »
Ловлю гармоніки Шансона. Чекаю Power FM чи DJ FM у Шостці, щоб ловити їх гармоніки.

Відсутній DrewUA

• Учасник
  • Подяки
  • -Надані: 27
  • -Отримані: 131
  • Репутація: +137/-2
  • Розташування: Любешів, Волинь
« Відповідь #156 : Жовтень 22, 2021, 19:13:56 »
І добре, що нема. До речі, за порєбріком його теж нема. Наче замінили на Радіо Романтика. А от чого б дійсно краще не було б, то Хіт FM у нинішньому вигляді. Одноманітний репертуар, багато реклами, популярність за рахунок безальтернатив'я. Та навіть з цим у нашому регіоні проблеми. А дійсно, чого вони не можуть поповнити фонотеку та збільшити покриття, натомість скуповують місцеві станції? Мабуть тому, що це просто рекламна помийка. Думав, що з онлайн-станціями (по типу Хіт FM Сучасні хіти) буде краще, але ні, там теж одноманітний репертуар.

В умовах безальтернатив'я - можна слухати, а так...
Хіт FM 10 років тому і зараз це зовсім різні радіостанції, атмосфера "Від 90 до сьогодні" пішла наскільки я помітив десь у 2015, історія Хеппі раноку з колиншіми ведучими Суботіною, Анатолічом та серед яких досить довго був Сінкевич теж пройшла, зараз Карпова на кожне слово сміється що дуже дратує, зачитуються якісь анекдоти, обговорюють безсенсові ситуації з яких взагалі не смішно, реклами стало більне, тут згоден. Я як слухач Хіт FM у періоди з 2011 по 2015, та з 2016 по 2019 зрозумів що перетравлювати нинішній формат неможу взагалі. Цю нішу аля "Від 90 до сьогодні" взяв на себе "Радіо Максимум" який сильно став косити під Хіт FM 10 річної давності, навіть колиншіх ведучих Хіту до себе влаштовував але як бачимо на сьогоднішній день і ця радіостанція прогнулась та змінила формат на сучасні хіти.
Але якщо обирати між основним Хіт FM, та "Сучасні Хіти" то звичайно що друге хочаб тому що немає балачок та реклами, ще що здивувало у їхніх інтернет станціях це оголошення кожних 20 хв. поточного часу, трохи незвично але приємно що це продумали. Час не повернути, все йде вперед, радіостанції зараз підлаштовуються під молоду авдиторію, забуваючи про ту з якою вони отримали успіх, і дарма, тому що молода авдиторія слухати радіо не буде коли є багато стрімінг сервісів, а авдиторія котра була постійними слухачами посипеться, проте що дивно що з Хіт FM цього не сталось... Першість утримується вже більше 10 років.