КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

Тобто, Суспільне, яке розпочне мовлення замість радіостанцій УМХ, яким не продовжили термін дії ліцензії, мовитиме на обладнанні УМХ, чи поставлять своє?
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

#1187
В Тернополі, наприклад, 101.5 знаходиться на вул. 15 Квітня. Це приватний РПЦ. Значить, можуть перенести в Лозову. Вірно?
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

admin

Звісно можуть. Усе можна.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

vital-fm

Якщо на 15-го квітня буде дешевше - можуть і київський варіант реалізувати.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

BanderaTV

Цитата: DVB від Жовтень 11, 2019, 00:53:03
Ці маріонетки так намагаються виконувати вказівки власника, що аж видали ще одну ліцензію УР-1 на місто де воно вже є на 101,2.)))
https://ukrtvr.org/city/269
Може переоформлять 101,2 на Промінь? Та і в моєму місті, трішки заважає Шансон, який мовить на 101 МГц. (Звичайним приймачем не зловити)
  •  

admin

Звісно переоформлять, але ж DVBу дуже хтілось смачно вставити.
  •  

corazon

Цитата: taras_l від Жовтень 12, 2019, 19:30:59
А кому ж дістанеться 105,4 Фм у Львові? :?:
Наступного четверга запланований цей конкурс (багато частот). Я за "Релакс" - хороша станція, у Львові його (і М'юзік-радіо) ще не було.
"Перший Західний" - також було б добре (але сумніваюсь, що вони подаються). Якби виграли частоту, запустилися б з нормальною потужністю - бо поточну частоту в поточному стані не послухаєш навіть всюди в місті.
  •  

vital-fm

Перший західний не НСТУ, там нема обов'язкової присутності.
  •  

corazon

Звичайно. Моє повідомлення - це тільки припущення.
Думаю, що буде Релакс, і надіюся саме на нього. А так - побачимо в четвер.
  •  

vital-fm

А чи підуть вони на цю частоту?
Я ставлю на щось від БРГ.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

taras_l

Цитата: corazon від Листопад 09, 2019, 23:48:41
Наступного четверга запланований цей конкурс (багато частот). Я за "Релакс" - хороша станція, у Львові його (і М'юзік-радіо) ще не було.
Я теж не проти Релаксу, але також врахуйте можливості повернення Русского радио, розширення нового проекту радіо Jazz - це якщо ми говоримо про ТАВР медіа. Щодо БРГ - важко сказати яку радіостанцію вони б подали на конкурс. Я б хотів повернення в ефір Ретро Фм.

Ігор

Це ж наче будуть підсумки конкурсу під місцеве мовлення.
  •  

corazon

Очевидно, там будуть підсумки двох конкурсів - бо частот справді багато, і 105.4 у Львові - серед них (під кінець).
  •  

vital-fm

Останній ж ніби під музично розважальне, там пару частот всього, в місцевому Львова нема.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon