КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Це вже треба на гівно і палки приймати, щоб 5 кВт з сусіднього села не прийняти. Хоча навіть на гівно і палки якийсь сигнал та й буде.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

vital-fm

Цитата: Bogdan 55 від Листопад 20, 2021, 13:25:56
А ось Національній суспільній телерадіокомпанії на цьому конкурсі не пощастило. І не тому, що в багатьох населених пунктах члени регулятора віддали перевагу не суспільним радіостанціям, а музичним умовним "шарманкам". В Житомирі навіть "Шансону", а не "Українському радіо".
32 частоти на додачу до попереднього конкурсу з 55 і облцентрами - нещастя, Вам не здається, що іноді краще жувати.
В багатьох населених пунктах присутні всі 3 канали суспільного, 3 міста, що залишились для "Культури" на цьому конкурсі не було.
НСТУ самі ж признались, що записи в архівах лежать, на "Ретро фм" до переформатування було щось з наведеного в повідомленні.
До 14-го року всі мали сторінки в цій забороненій мережі, реалії і зараз пропонують в своїх ефірах своїм слухачам там писати, бо вона присутня на територіях, на які вони мовлять.
І море і точка назви станцій присутні в Криму - зраду шукати будемо?
Мережеві оперативно викреслюють з плейлистів внесених в список заборонених, виключення може на якихось місцевих станціях та на рівні наших виконавців, які там гастролюють, і сукачов на шансоні, але він час від часу за подібне вигрібає перевірками.
Якщо є приклади - ілюструйте.
 •  

DVB

#1427
Цитата: admin від Листопад 20, 2021, 14:28:22
От чому Винарівка (глухе місце) НСТУ не цікавить? Або Петровіривка? Мовчу вже про Лімни та Козьови....
Я б ще додав до цього списку "втрачених можливостей", Смілу, Черкаської обл. Так, там є Культура, але чому місто з населенням 67 тис., не цікаве для УР-1 чи Променя?! Ну, 30 вт, потім можна було б подати на збільшення потужності.
Розумію, що Черкаси на далеко, 25 км, але на телефон, чи простенький приймач в приміщенні, вже за 25 км нічого не приймеш.
 •  
  Подякували за цей пост: Radiostyle

TV-Ukr

#1428
Там ще Глухів, прикордонне місто, та й не думаю, що там нормально приймається Промінь на 106.9. У мене за 40 км Промінь приймається найкраще з усіх слабких станцій, але як Ви вже згадували, якщо є якийсь прийом в одну сторону, то не факт, зщо він буде таким в іншу сторону.

UPD: А, вже є Глухів.
Цитата: admin від Листопад 20, 2021, 17:33:41
Сумська
Глухів (12 км від кордону братнього народу) - ятр тут і Шостки вистачить, о тільки не зрозуміло чому різні Дружби Середино-Буди і тд можуть мати власні малопотужні передавачі....а Глухів ні. Мабуть якісь другосортні.
У випадку з УР-1 також Шостки вистачить. А от Промінь треба, бо у Шостці 30 Вт і потужність не збільшать. Залишається сподіватися їм на іншу частоту або ж вішати на кожному столбі малопотужні передавачі Променя.

До речі, там наче з Глуховом ситуація нормальна. До основних центрів випромінювання братнього народу - Рильськ (55 км) і Хомутовка (50 км). Та й якийсь слабкий сигнал буде лише від 106.5; 102.4 та 107.4 задавить Шостка. Та й 101.3 Хомутовка теж не думаю, що буде прийом, хоч там і потужніть 300 Вт, але я не зміг прийняти (а може то через гармоніки від УР-1, хоча там прийом невпевнений).
Цитата: admin від Листопад 20, 2021, 17:33:41
Лебедин мабуть краще слухати неіснуюючи УР-2 та УР-3 з Тростянця? або 40 км з Сум, з супервисоких веж які є у цьому міст
Або 40 км з Охтирки, але там ситуація гірше, якщо у Сумах Промінь 1 кВт то в Охтирці - 200 Вт. І ще Культура на місцевому радіо, але місцеве малопотужне, тому тут й мова не йде. Краще б у Лебедині були Промінь та Культура, а УР-1 приймати з Тростянця.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

Ilya

Цитата: kotenko. від Листопад 19, 2021, 11:38:25
Миколаївщина
Миколаїв 93,4 1 Дом-0, Максимум-0, RELAX - 7
Очаків 89,2 0,1 Дом-0, частота вільна тепер
Первомайськ 92,2 0,1 КУЛЬТУРА-7, Максимум-0, Шансон-0
107,4 0,1 Промінь-0, Люкс-0, DJ FM - 7

Підгородна 88,2 0,03   НЕМА нікого
Снігурівка 94,0 0,1 ПРОМІНЬ - 7

С одной стороны рад что будет "DJ FM", но с другой стороны "Проминь" так же жду в своем регионе. Но есть одно, но - это частота 107,5 FM - "Мелодия FM" из г.Вознесенск, с ней будет конфликт в моем городе, если точнее г.Южноукраинск  (т.к. радиостанции из г.Первомайска и г.Вознесенска принимаются у меня , в основном, на твердую 4-ку)(((

На 92,2 FM был больше рад бы радио "Максимум". Жалко свою частоту (которую сам рассчитал и в основном играла танцевальная музыка) отдавать "Культуре"(((
 •  

admin

Цитата: TV-Ukr від Листопад 20, 2021, 09:53:09
Та армія не подавалася й на конкурс під НСТУ, хоча умови дозволяють.
Цитата: vital-fm від Листопад 20, 2021, 08:19:59
Доречі, може хтось помітив: на конкурс не подавались ні Країна фм, ні Армія фм, яка б щось могла собі віддхопити.
Мабуть остання надіється на форматний.
Армія не найшла гроші конкурс (чи запізно найшла)
 •  

admin

#1431

Спробую зібрати претензії до НСТУ до купи:
(головне це образитися у тих містах де була альтернатива і де НСТУ не дали третю частоту)

Київська
взагалі дивно
значить Згурівка 95 км від Києва, 45 км від Прилук це не потрібно (а УР-2 у Прилуках і немає), 25 км від Яготина (нема УР-1 та УР-2), 30 км від Березані (нема УР-2 та УР-3)....тобто УР-2 точно потрібен. Проте у Переяслав 80 км від Києва, 25 км від Березані з УР-1 250 Вт....от туди подалися як раз з УР-1.
Винарівка 120 км від Києва теж не потрібно, і якщо УР-1 та УР-2 ще є з Буків або Жашкова то УР-3 100 Вт з Тетієва? можна було і взяти або під УР-1 або під УР-3 для кращого покриття тієї зони, воно там у середньому слабе.
Київ - спробувати отримати одну з більших потужних частот для УР-2 чи УР-3

Кіровоградська
Олександрія - спробувати домовитися з НР, щоб отримала 97.2 тому що вона більш потужна?
Світловодськ....питання трохи не в тему, але після того, як в Кременчуці маємо УР-2 та УР-3 1 кВт, то або у Світловодську є зайвий УР-1 або не вистачає УР-2. Хоча там 15 км, і думаю я знаю відповідь!!!!
Петрове, не зрозуміло, УР-1 є, вежа КРРТ пустує....


Луганська
Сватове, значить УР-1 та Пульс потрібні, а УР-2 та УР-3 ні


Львівська
А от те що у Турці, Бітлі, Борині, Лімні немає ані УР-2, ані УР-3 так то нікого не цікавить

Миколаївська
Очаків....курорти, майбутня база флоту, 50 км до Миколаєва, 65 до Одеси...ну що сказати? нагадати що Крим частенько може залітати по морю? чи те що збільшення потужності на УР-1 у Миколаєві навряд буде (вже рік висить)
Підгородна можна ж було спробувати взяти та перенести у Первомайськ, получиться - ОК як ні то й, ні. Поки знайдеться інша частота можливо вдалося б помовити на Первомайськ

Одеська
Маяки це прикордоння, Окни - прикордоння та заміна колишньому УКХ
не податися у Петровірівці (Жовтень) .... НСТУ ви хоч перевіряйте переліки колишніх УКХ частот в областях. У вас там було дві частоти УКХ, а стала одна в ФМ. Слів не вистачає.

Рівненська
Старики - 35-40 км до Олевська або Сарнів. В Олевську Променя в ФМ немає, Культура 100 Вт. В Сарнах ніхрена немає. До речі у Старика є вежа КРРТ.
Копань - зі звітів НР:
липень - початок будівництва нової РТС в селі Копань Демидівського району висотою 110 метрів (тендер - 4213.2 тис. гривень (курс на грудень 2013 р.)). Введення споруди в експлуатацію має відбутися у першому півріччі 2016 року. Таким чином, населення південно-західних районів (Демидівського, Радивилівського, частини Млинівського і Дубенського) Рівненської, Горохівського Волинської та частини населених пунктів Бродівського району Львівської областей одержать змогу користуватися сучасними телекомунікаційними послугами, в тому числі – приймати програми цифрового телебачення. Проектом будівництва вже передбачено присутність на вежі трьох ФМ-передавачів та цифрової телевізійної станції на чотири мультиплекси.
НСТУ, мабуть вважає що Підгайці або Горохів 40-35 км усе чудово перекривають? а на хрена вони подавалися на Горохів тоді, якщо сам Горохів до Підгайців 40 км...і не кажіть мені про рельєф

Сумська
Глухів (12 км від кордону братнього народу) - ятр тут і Шостки вистачить, о тільки не зрозуміло чому різні Дружби Середини-Буди і тд можуть мати власні малопотужні передавачі....а Глухів ні. Мабуть якісь другосортні.
Лебедин, мабуть краще слухати не існуюючи УР-2 та УР-3 з Тростянця? або 40 км з Сум, з супервисоких веж які є у цьому міст

Харківська
Гороховатівка - є прийом УР-1 та УР-2 з Ізюму ОК. Але УР-3 в Ізюмі немає. Чому не взяти частоту та спробувати перенести до Ізюму? як не вийде до можна повернути частоту.

Херсонська
Нижні Сірогози, я розумію що у Василівці 105,8 5 кВт, але якшо у Житомирі треба брати, бо з Андріївці 5 кВт не чутно, то тут і подавно - 70 км проти 25 км
Нова Каховка ... ну будем чекати ще х років до Культури у тих краях, ну або слухати з труби у Херсоні за 60 км

Чернівецька
чому не подалися у Кельменцях Культурою? до Чернівців 70 км. Культура у Чернівцях план 100 Вт і не факт що колись збільшиться (вже не кажучи що 70 км навіть для 1 кВт це далеко)


Чернігівська
чому не подалися у Ліновцях з УР-2? УР-2 у тих краях немає. Можливо вдалось би пізніше перенести мовлення у Прилуки.
чому не подалися у Грем'ячі з УР-1? там ж 100% кордон, КПП, Н-Сіверський за 40 км!
а у Городню не подалися, бо чому? бо у Сновську відсутні УР-2 та УР-3 і є мегапотужний 100 Вт УР-1? села які між Городнею та кордоном (наприклад Лемешівка) від Чернігова це 70 км на хвилинку

vital-fm

#1432
В НР стільки представників по областях, а в результаті всією технічною роботою займався Черниш, невже доручення відмоніторити область не могли дати, і заслухати перед розглядом, того ж Кропивницького, Семенівки, щоб потім не вислуховувати: ми не добиваємо... 255 штату однієї НР, не рахуючи НСТУ, а частоти беремо по відгуках в соцмережах.
Може до підбиття результатів конкурсів треба підійти по іншому, представника РРТ запросити, як зацікавлену особу...
Не подались НСТУ на міста, де є в нижньому УКХ, чому не запитати в представника, чому так, а то ніби непублічно погоджують дорожні карти мовлення, а на конкурс - ніхто, бо подавались на Київ.
П.С. Повертаючись до Житомира, згадалось, як хтось з старшого покоління скаржився в зверненнях громадян до НР (Рік десь 2016, коли переходили з нижнього УКХ в верхній), що перестав приймати програми УР.
В ході перевірки звернення людина новий приймач отримала, бо слухала на застарілому.
Мабуть подібні скарги технічним службам НСТУ краще треба перевіряти, хоча цікаво буде послухати, що ж за проблема була в Житомирі, що так радикально хотіли її вирішити.
 •  

Ilya

Цитата: admin від Листопад 20, 2021, 23:32:18

Миколаївська
Очаків....курорти, майбутня база флоту, 50 км до Миколаєва, 65 до Одеси...ну що сказати? нагадати що Крим частенько може залітати по морю? чи те що збільшення потужності на УР-1 у Миколаєві навряд буде (вже рік висить)
Підгородна можна ж було спробувати взяти та перенести у Первомайськ, получиться - ОК як ні то й, ні. Поки знайдеться інша частота можливо вдалося б помовити на Первомайськ


Так 104,5 FM "Пятница" тоже была в Подгородной и без проблем перенесли.
 •  

vital-fm

Так то до 14-го перенесли, а тепер чомусь не переносять.
Якби все було так легко, шансони б ходили і переносили, як в 13-му.
 •  

TV-Ukr

#1435
Цікаво, чому це 24-ому не дали частоту джем фм, якщо це радіо не зовсім інформаційне, лише кожні 15 хвилин новини.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

vital-fm

...Бо вже колись давали українському формату, не в КИєві правда, супер також не дали Київ при Харкові та Дніпрі.
 •  

admin

переделал немного новость
https://ukrtvr.org/novyna/2165
что была хотя бы какая-то часть уникального контента от нас а не простой Ctr+C | Ctrl+V с детектора

DrewUA

Поясніть що такого унікального в Перець FM? Російська попса? Добре якщо поверути MFM у якого були дуже непогані колись рейтинги і конкуренція з Kiss FM, а Перець? Так у нього вже було багато частот після Люкса, і що? Радіо 2010-х років та 2021 року це зовсім різне.

Андрій Карпій сподівається розширити мережу «Перець ФМ» на наступних конкурсах
https://detector.media/rinok/article/194031/2021-11-21-andriy-karpiy-spodivaietsya-rozshyryty-merezhu-perets-fm-na-nastupnykh-konkursakh/

Kastet

Цитата: vital-fm від Листопад 19, 2021, 16:03:24
Команда VTSU.
Судячи по ініціалах там може бути програмним колишній користувач форуму iskostya, хоча може я помиляюсь і видаю бажане за дійсне.
Не помиляєтесь :-)