У КР розіграли вже 3 частоти, і на жодну не подавалися ні Максимум, ні Авто. Зате востаннє подавалася Мелодія, думаю, вона і візьме частоту в місті.
Про походи Громадського на конкурси можна забути: їм на поточних частотах мовити грошей не вистачає, через що оголошували збір. Що вже казати про нові.
Але щодо перемоги DJFM я не впевнений, бо в Запоріжжі ще немає Чемпіона та Ностальжі)