Українське Радіо - Львів (ex Львівське обласне радіо)

Автор vital-fm, Листопад 18, 2011, 08:33:28

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

львівське радіо
Після обласних врізок чув музику о 19-ій, друг написав що вони тестове мовлення запустили 12 годин.
Ось навіть недавно говорили що з 08.30 буде музичний калейдоскоп, але шось ніц нема.
Може вони вже в Сколе запустились і роблять тепер інтернет трансляцію?
о 10-ій увімкнули музику - зараз далі мовчить.
З 11-ої йде музика нонстоп.  
  •  

neekeri

  •  

Vova.UA

Цитата: "vital-fm" post=10578Ось навіть недавно говорили що з 08.30 буде музичний калейдоскоп, але шось ніц нема.
Може вони вже в Сколе запустились і роблять тепер інтернет трансляцію?
Підчас ранкової рибалки нічого не виловив...

Цитатана жаль дуже низька якість звуку
Сигнал, який вони по релейці на Добромиль і Турку дають - теж не дуде, трохи хрипить.
Той же УР 1 з Червоного, Підбужа і Красного нормально йде ...  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

sohok

#3
Львівське обласне радіо планує з нового сезону запустити ранкове шоу, ток-шоу і багато інших програм  http://www.telekritika.ua/rinok/2013-10-01/86334
  •  

sohok

Напевно вони думають що виграють частоту 107.2 фм тому і запускають так багато нових програм
  •  

sohok

Відео трансляція веб камери з львівського обласного радіо  http://www.lviv.tv/onlines/radio-online
  •  

sohok

Зображення і звук з камери обласного радіо співпадають
  •  

sohok

Зараз на львівському обласному радіо йде ранкове шоу
  •  

Yuriy

А мені це радіо подобається, так багато українських пісень.  :super:
  •  

sohok

Цитата: Yuriy від Жовтень 02, 2013, 14:30:55
А мені це радіо подобається, так багато українських пісень.  :super:
Вони йдуть на конкурс у Львові 107. 2 фм і на цей раз я думаю їм дадуть цю частоту, щоб не давати частоту Зіку
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

#11
І далі пуста несуча у Славську... коли не включу - завжди пусто. Передавач дурно палить енергію вже стільки часу. Як би то вплинути на їх тех.відділ ...
Щойно якраз по цьому Львівському радіо говорили , що у випадку війни (тьфу-тьфу) по радіо будуть оповіщувати населення про те, що їм робити, і що покриття недостатнє, а тут така фігня (((
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Sanio

Цитата: Vova.UA від Квітень 27, 2014, 11:47:04
І далі пуста несуча у Славську... коли не включу - завжди пусто. Передавач дурно палить енергію вже стільки часу. Як би то вплинути на їх тех.відділ ...
Відсутній канал подачі сигналу зі Львова у Славське, вони мають намір відмовитися від даної частоти. І взагалі у світлі прийняття закону про створення Суспільної телерадіокомпанії Львівське радіо вже не отримає жодної  нової частоти, а ті, що мають будуть передані для потреб НРКУ, а точніше Суспільного радіо, що вестиме мовлення на 3 каналах як і НРКУ. Львівську ОДТРК, як і всі інші обласні державні ТРК, буде ліквідовоно, будуть лише філії Суспільного раді, що вестимуть мовлення 2 год. на добу на Першому каналі Суспільного радіо, як зараз на УР-1, цілодобового мовлення місцеві державні станції не матимуть і окремих частот теж!
  •  

Vova.UA

оце так кіно ... шкода
але ж був канал подачі сигналу зі Львова, я сам чув
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

sohok

Мирослава Лубкович директор львівського радіо написала в фейсбуці, що якщо ур 1 відмовиться від частоти на укв то тоді львівське радіо хоче виграти цю частоту на укв для цілодобового мовлення
  •