Українське Радіо - Львів (ex Львівське обласне радіо)

Автор vital-fm, Листопад 18, 2011, 08:33:28

Попередня тема - Наступна тема

sohok

Відрізки коли буде працювати Львівське радіо на 103.3 фм : 8:10-9:00, 10:10-10:20, 12:10-12:20, 13:10-15:00, 16:10-16:20, 18:10-19:00.
  •  

sohok

Незрозуміло для чого ці відрізки по 10 хвилин в 10 ,12 і 16 годині , краще повністю годину дали би
  •  

admin

Для місцевих новин, годину краще не давати

Отправлено из tapatalk
  •  

RomHol

Цитата: sohok від Серпень 01, 2015, 15:10:42
Мирослава Лубкович директор львівського радіо написала в фейсбуці, що якщо ур 1 відмовиться від частоти на укв то тоді львівське радіо хоче виграти цю частоту на укв для цілодобового мовлення
Будемо сподіватися, що Львівському обласному державному радіо вдасться втримати УКХ частоту. Наприкінці весни 2013 року через скорочення фінансування з держбюджету (грошей не хватало навіть на 2,5 години мовлення на добу на окремому каналі) Харківське обласне державне радіо закрило свій другий канал і відмовилося від його УКХ частоти, на якому мовило 8 годин на добу впродовж багатьох років. Тепер на цій УКХ частоті через той же передавач цілодобово мовить "Світле радіо "Еммануїл"".
  •  

pavlo_r

Якби Львівському обласному радіо потрібно було заробити кошти на ефір, а не висмоктати з бюджету - то може б тоді на дурниці, типу цілодобового мовлення в УКХ, губу б не розкатували. А так - лиш би бaбло освоїти. Чому тоді чекають рішення НРКУ? Он Львівська Хвиля від 66.26 відмовилася - хай пробиває конкурс по цій частоті і вперед, якщо фінансування знайде, звісно.
  •  

RomHol

Я б на місці НРКУ не відмовлявся від частоти 67,04 МГц - треба ж резерв для "Культури" мати. Як я розумію, у Львові лише два УКХ передавача НРКУ було завжди, у той час як у великих містах - зазвичай три, і, думаю, зараз у таких містах є хоча б один у резерві, через який можна транслювати один канал НРКУ, якого ще немає на УКХ та FM. Про максимальну потужність передавача 66,26 МГц не знаю, але пітримую, що, за бажанням, саме його і можна задіяти для трансляції другого каналу Львівського обласного радіо.
  •  

Yuriy

Я не впевнений в тому, що буде цілодобове місцеве мовлення. Найоптимальніше зробити форматне місцеве мовлення на 4 години в день на трьох каналах НРКУ. УР-1-розмовне, УР-2 молодіжне та УР-3 культурологічне. 12 годин на день-це може бути нормальною радіостанцією.
  •  

sohok

Цитата: Yuriy від Серпень 01, 2015, 23:31:48
Я не впевнений в тому, що буде цілодобове місцеве мовлення. Найоптимальніше зробити форматне місцеве мовлення на 4 години в день на трьох каналах НРКУ. УР-1-розмовне, УР-2 молодіжне та УР-3 культурологічне. 12 годин на день-це може бути нормальною радіостанцією.
Відповідь Мирослави Лубкович про Львівське радіо "Ми готові і хочемо вийти в ефір на день Незалежності., зараз вирішуються технічні питання. Всі програми будуть прямоефірні і інтерактивні. Сподіваюсь, що на укх частоті ур1 може виходити радіо культура, якщо Нацрада з питань телерадіомовлення не оголосить на неї конкурс. Все, на жаль, може бути. Львівське радіо фм частоти на Львів добивалося 14 років.  Дякувати Богу, що маємо хоча б 4 години. Ми всі разом повинні відроджувати національний радіопростір."
  •  

pavlo_r

sohok, дай будь ласка лінк на ці дописи (я так зрозумів, що принаймні один із них публічний).
ПС. Якщо НРКУ не відмовиться від 67.04 - то й в Нацради підстав оголошувати конкурс на частоту не буде. Достатньо буде лише переоформити ліцензію під що хочеться.
  •  

sohok

Цитата: pavlo_r від Серпень 02, 2015, 00:09:59
sohok, дай будь ласка лінк на ці дописи (я так зрозумів, що принаймні один із них публічний).
ПС. Якщо НРКУ не відмовиться від 67.04 - то й в Нацради підстав оголошувати конкурс на частоту не буде. Достатньо буде лише переоформити ліцензію під що хочеться.
це з приватної моєї переписки з Мирославою Лубкович
  •  

Yuriy

Цікаво, якщо вони так швидко планують вийти в ефір, то передавач могли перенести з Турки (вони там відмовилися від частоти) до Львова чи задіють старої Мелодії, якщо такий там ще є?
  •  

sohok

Цитата: Yuriy від Серпень 02, 2015, 00:16:33
Цікаво, якщо вони так швидко планують вийти в ефір, то передавач могли перенести з Турки (вони там відмовилися від частоти) до Львова чи задіють старої Мелодії, якщо такий там ще є?
Мене більше цікавить які там будуть прямоефірні інтерактивні програми
  •  

pavlo_r

А які прямоефірні інтерактивні програми є на інших частотах ЛОДТРК по області? Ось це і буде.
  •  

vital-fm

Може хто дістане новий потік на ЛОДТРК з їх сайту?
  •  

sohok

З 24 серпня на Львівському радіо 103.3 фм всі 4 години мовлення будуть прямоефірними і інтерактивними з дзвінками і запитаннями слухачів
  •