Якому каналу Ви б не дали місце в мультиплексі?

Автор Sergey 89, Листопад 19, 2011, 14:51:15

Попередня тема - Наступна тема

admin

Так Культура мають увімкнути, як 33 канал? нащо вимикати Голдбері?
  •  

fediv

  •  

admin

зараз так. Але ми ж говоримо про зміни у майбутньому.
Теоретично у теперішніх мультиплексах є місце для 80х телеканалів
  •  

ass1995

Цитата: "fediv" post=36927Ну, а те, що Банк ТБ, Вінтаж ТВ, Аріадна ТВ та Ескулап-ТВ - непотрібне барахло, то з цим, я думаю, погодяться навіть ті, хто в усьому іншому зі мною не згодні.

Смотрел я недавно эти каналы. Да, согласен. Под эти каналы можно даже уснуть. Но убирать их полностью не стоит. Думаю, для высвобождения места в мультиплексе можно их объединить в один, который бы показывал программы со всех трёх. Либо сделать так, как в "4-ом мультиплексе" в Одесской области вещают "Гумор ТВ" и "Бабай ТВ", то есть делят эфирное время. Так и с этими можно сделать.

Но, как правильно подметил atmos, в будущем сеть цифрового ТВ в Украине можна достроить до 8 мультиплексов. Так что, места хватит для всех.

UPD:
Ну и плюс ко всему нынешние 4 мультиплекса заполненны не полностью. Где-то читал, что стандарт DVB-T2 / H.264 / MPEG-4 AVC вмещает аж 16 каналов.
  •  

atmos

не стоит также забывать о dab и HD радио, с которыми Украина еще не определилась....
  •  

pavlo_r

Цитата: "admin" post=36922Итальянских законов жаль нету на эту страну, к моему большому сожалению, где кабельное запрещеною
В Італії заборонено кабельне? Ну це Італія. Нам не так законів бракує, як їх дотримання, а кабельне ТБ - це лише спосіб доставки сигналу, який по-тихеньку відходить в небуття і можливий запуск платних ефірних мультиплексів тільки прискорить цей процес (ІМХО), тому забороняти нічого не треба - само зникне.
  •  

admin

не бери в голову...це я просто, тобто хочу підкреслити, що інколи читаючи тут такі "хотелки" розумію що народ вже давно відірвався від реальності
  •  

pavlo_r

Було б що брати. Я і сам іноді хочу щоб воно зникло :)
  •  

corazon

Я хотів би, щоб у Львові в мультиплекс попали такі телеканали: НТА, ZIK, 24. Тобто щоб я зміг їх дивитись і після 2015 року.
  •  

pavlo_r

  •  

Slushatel

Цитата: "admin" post=36930Але ми ж говоримо про зміни у майбутньому.
Теоретично у теперішніх мультиплексах є місце для 80х телеканалів
Цієї цитати я не зрозумів. Зараз кожен з мультиплексів містить 8 каналів, а взагалі яка максимальна кількість телеканалів може бути в одному мультиплексі з технічної точки зору?
Ну і для мене зайвими в цифрі є наступні телеканали: Кіноточка,  НЛО-ТБ, БТБ, Голдберрі, Вінтаж, Ескулап ТБ. Замість цих телеканалів хотілось би бачити в цифрі наступні: Перший Автомобільний, М2-Естрада, ТВІ, ПлюсПлюс, Меню-Тб, Ru-music(або MusicBox Ua).
  •  

admin

  •  

Sergey 89

Я б замість телеканалу "Погода-ТБ",краще б дав місце каналу "МЕНЮ-ТБ",а то нічим цей канал не вразив,одноманітне наповнення...погоду в України,в Європі і т.д... повторяють кожні 30-хвилин..
  •  

GMB

та не, Погода ТБ еще норм, по сравнению с Голдберии...
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

sten

Из всех национальных каналов в цифре я бы не дал место только Винтаж, Эскулап и Goldberry. О местных каналах говорить ничего не могу ибо они не запустились толком.
БТВ - хороший канал, показывает информацию о финансах, о банковской деятельности, в его эфире есть очень позновательные программы телеканала Bloomberg, плюс этот канал первый в Украине начал вещать в формате 16:9.
Погода ТВ - милый канал о погоде, людям, которые не пользуются интернетом самое-то.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •