Які новини ви дивитеся?

Автор Sergey 89, Листопад 23, 2011, 19:46:52

Попередня тема - Наступна тема

paren`ok

Цитата: "yes111" post=211191 "Сьогодні" на ТВі
2. "Вікна" на СТБ
3. ТСН на 1+1
Решту - епізодично.
точно так и я  
  •  

Yurchik30

Новости на Первом Канале (Москва) (иногда Вести 24)
Очень люблю новости на РБК
Из наших Факты ICTV и Подробности на Интере, также ТСН на "1+1"
Иногда новости на 5-м канале, но в основном аналитические передачи с гостями в студии.
Из радиостанции в последнее время очень радует информационная служба Голоса Столицы в Киеве, также часто слушаю новости на Бизнес Радио и на Радио 24
Из зарубежных новости на Маяке и Эхо Москвы  
  •  

SILVER90

"Подробности" на Интере,
"Факты" на ICTV,
Вікна на СТБ,
"ТСН" на 1+1. :victory:  
  •  

дрон

"Сьогодні"(ТВі)
"ТСН"(1+1)
"Вікна"(СТБ)
"Факти"(ICTV)

"Новости" з "Интера" та ТРК"Украина" не дивлюсь із принципа, бо нудить. :sick:  
  •  

andrey_givenup91

Дивлюсь:"Факти" ICTV,"ТСН" 1+1,"Вікна" СТБ,"Новини" Перший Інколи "Час новин" 5 канал, "Репортер" Новий канал,"Подробности" Інтер  
  •  

AlexFM

ТСН (1+1)
Факты (ІСТВ)
Вмкна (СТБ)
реже:
Сегодня (ТВи, НТВ-Мир)
и на Рен-ТВ  
  •  

Максимив

ТСН(1+1)
Час новин(5 канал)
Вікна(СТБ)
Факти(ictv)

І дуже рідко 1% із ста - Репортер(НК)
+ 24 на РЕН ТВ
  •  

Mikemelins

ТСН на 1+1 и Подробности на Интере.
Репортер на Новом смотреть не могу, ибо тошнит и от подачи информации, и от метр, пальт, автивок и т.д.
  •  

Andryuxa

в основном первый канал европа, нтв, ictv, 24, рентв(россия)ну и иногда россия24
  •  

mikhail

а я .. читаю українську правду та фейсбук з твіттером
  •  

Максимив

Цитата: "Andryuxa" post=42698в основном первый канал европа, нтв, ictv, 24, рентв(россия)ну и иногда россия24
Ще забув згадати, НТВ я теж дивлюсь
  •  

mikhail

ну той не дивно чому у нас така влада... кажуть люди самі винні... цілком погоджуся... люди самі зорієнтовані своїми півшарами в сторону Росії... нажаль(
  •  

kopop

Дивлюсь надзвичайні новини ictv, ТСН.
  •  

mikhail

я також буває дивлюся новини і на 1+1 і на ICTV і порівнюю з тим що пишуть в інтернеті... а за Інтер, Україну чи УТ-1 я мовчу... це спеціальні новини... для окремої категорії населення
  •  

mutico

Цитата: "mikhail" post=42706ну той не дивно чому у нас така влада... кажуть люди самі винні... цілком погоджуся... люди самі зорієнтовані своїми півшарами в сторону Росії... нажаль(
пропаганда кумівщини зробила своє діло ...розділяєте людей за принципом які той новини слухає?робота в Россії для багатьох моїх земляків забеспечила їм нормальне життя навідміну від матінки злидаренної України, де кожен другий пилить сук на якому сидить :dash:
  •