Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

Djundich

Цитата: BanderaTV від Грудень 12, 2018, 21:17:21
І знов Дубинський....
Тут главное не кто преподносит информацию, а сама информация которую преподносят.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

https://www.youtube.com/watch?v=Negk01L32Zs&feature=youtu.be&utm_source=ibigdan.com&utm_medium=Svoi_sredi_chujih
Жизнь в Дании. Копенгаген – город счастья, хюгге | Экспаты
  •  

ahra87

По поводу Дубинского и тарифах на газ тут вряд ли можно с чем поспорить, власть имущие имеют сверх прибыли на этом. Для сравнения у меня в Макеевке 1 куб газа стоит 2.18 руб (0.95 грн), если годовой расход не превышает 2500 кубов. Если не ошибаюсь , то разница в цене с подконтрольной Киевом территорией в 9 раз!
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

asdef78

Цитата: ahra87 від Грудень 13, 2018, 22:00:58
По поводу Дубинского и тарифах на газ тут вряд ли можно с чем поспорить, власть имущие имеют сверх прибыли на этом. Для сравнения у меня в Макеевке 1 куб газа стоит 2.18 руб (0.95 грн), если годовой расход не превышает 2500 кубов. Если не ошибаюсь , то разница в цене с подконтрольной Киевом территорией в 9 раз!
а в тюрьме похлебка вообще бесплатно, с доставкой в номер... так сказать
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo_r

ahra87

Цитата: asdef78 від Грудень 13, 2018, 22:08:02
а в тюрьме похлебка вообще бесплатно, с доставкой в номер... так сказать
Это вы к чему? Так по язвить от злобы? Всего вам доброго, платите и дальше по 8.55!
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

Djundich

Цитата: asdef78 від Грудень 13, 2018, 22:08:02
а в тюрьме похлебка вообще бесплатно, с доставкой в номер... так сказать
Это все равно что сравнивать бульдога с носорогом.
Тарифы у нас воровские, и пусть говорит кто что хочет.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

asdef78

Цитата: Djundich від Грудень 13, 2018, 22:54:40
Это все равно что сравнивать бульдога с носорогом.
Тарифы у нас воровские, и пусть говорит кто что хочет.
это не тарифы большие, это наши доходы маленькие. Желаю и нам и вам стабильности в первом и постоянного роста во втором :)
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich

Djundich

#9337
asdef78  Ну да, не могу не согласится, это наши доходы никакие.
Не пойму почему все время говорят про паритет цен, но не про паритет зарплат.
Как-то не справедливо.

Ну все же и цены у нас раздутые, к примеру на автомобили.
Одно успокаивает, я на укробляхах сижу.
Они экологичнее евроблях
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Цитата: Djundich від Грудень 13, 2018, 23:05:12
asdef78  Ну да, не могу не согласится, это наши доходы никакие.
Не пойму почему все время говорят про паритет цен, но не про паритет зарплат.
Как-то не справедливо.
А за рахунок чого держава має забезпечити високі зарплати? Увімкнути друкарський станок? Венесуела вам в приклад, та й ми вже проходили подібне. Для росту доходів потрібно щоб стабільно росла економіка, що враховуючи умови в яких опинилася держава не так то й просто. Тим не менш ми ще досить непогано даємо собі раду.
Щодо тарифів: Забудьте. Ера халявного газу пройшла остаточно, що  б зараз не обіцяли популісти. Я розумію, що дехто готовий заради дешевого газу перех Х-лом раком стати, але як показує досвід сусідньої нам Білорусі, це все тимчасово. Та й в самому Шишкостані ціни на газ не сильно нижчі від наших, якщо й не вищі

Цитата: Djundich від Грудень 13, 2018, 23:05:12
Ну все же и цены у нас раздутые, к примеру на автомобили.
А в Сінгапурі взагалі такі, що вигідніше пішки ходити. В Італії теж чув боряться з іноземними бляхами, та й в Данії, якщо не помиляюсь, ціни на авто далеко не з дешевих. Зрештою чомусь ніхто не рахує, що в Європі легше продати задешево свій старий автохлам, ніж платити за його утилізацію чи утримання у випадку подальшого користування. Чи багато любителів дешевого розмитнення готові платити за своє відро такі ж податки як платять там?
  •  

kram2000

#9339
Продовжуючи тему цін на газ. В тренді українського Youtube висить відео Кварталу, де один із членів команди ймовірно майбутнього президента Євген Кошовий запускає новий флешмоб "КАБМІНПЕРЕРАХУЙ"
Але щось мало хто реагує на ці флешмоби, які започатковує 95-ий квартал.
https://www.youtube.com/watch?v=X1pVaW1ySm0

А так здається, що в холдингу 1+1 дано вказівку від Коломойського мочити  президента. Наприклад, минулого тижня в "Праві на владу"  Наталя Мосейчук  відповідала на запитання глядачів, чого так багато чорнушки в "ТСН", так, що людям має бути цікаво та корисно знати, як матір вбиває свою дитину і тому подібне.
Цього тижня на "Право на владу" була запрошена ЮВТ.
"Уніан" пише "астрологічні прогнози" від якогось відомого у вузьких колах астролога Влада Росса, який передбачав свого часу "швидкий розпад Росії" і "миттєву смерть Путіна". Зараз цей чоловік каже, що "на виборах може перемогти жінка", що "протягом грудня буде все спокійно".

А що, "журналістські стандарти" на Плюсах домінують.
  •  

Djundich

#9340
pavlo_r
1) А для чего убили экономику ?
Азаров предупреждал еще в 13 году про все негативные последствия.
Spoiler

2) Давайте не забывать тот факт что в Украине есть свой газ.
А далее не забывайте про 13 статью конституции Украины.


3) Я вообще за общественный транспорт, только за. Но когда в городе автобусы ездят с 7-00 и до 18-30, а один маршрут не по направлению до 20-30. Интервалы в пределах 30-45 минут, когда по одному или два автобуса на маршруте.
А в село так вообще ездит как хочет, вернее может пару рейсов пропустить, потом изменить маршрут, из-за чего потом тупо не влезишь. В праздничные дни так же не ходят, а кто водилам праздничный тариф будет оплачивать.
После чего любой хлам с четырьмя колесами что едит хорош, в любом случае лучше чем на велосипеде (ах), особенно в дождь.

kram2000 А зачем его мочить ?
Он сам себя мочит, просто нужно посмотреть старые видео с его обещаниями.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

kram2000

#9341
Ну, Президент це вперш за все Головнокомандувач, який має відповідати про обороноздатність.  Щодо ухваленого ним воєнного стану, то нічого так і не змінилося у кращий чи гірший бік. Про результати цього явища можк бути відео лише згодом (якщо продовжать/ не продовжать воєнний стан)
Але мочать за тарифи не лише одного Президента, але й цілий "Нафтогаз", який зуміг перемогти "запорєбріковський" Газпром" у Стокгольському суді" і намагається подолати монополію облгазів Фірташа (я так зрозумів з новин в Інтернеті). А багатьом з наших політиків-популістів не подобаються дії державної структури.
Тому можна почути і про "тотальне зубожіння від тарифів на газ" від більшості нашої "політичної еліти".
  •  

Djundich

#9342
Не-не-не-не-не.
Это гарант конституции в первую очередь.
По поводу стану, не все так вышло как хотелось, по этому и такой стан.
Цитата: kram2000 від Грудень 14, 2018, 09:19:46
Але мочать за тарифи не лише одного Президента, але й цілий "Нафтогаз", який зуміг перемогти "запорєбріковський" Газпром" у Стокгольському суді" і намагається подолати монополію облгазів Фірташа (я так зрозумів з новин в Інтернеті).
К счастью мой организм лапшу этого сорта, не усваивает.
По этому для меня русский газ по реверсу, все равно останется русским, только с доплатой Словакам. Хотя и в историю с реверсом слабо верится. Так как живу возле границы и за все время не слышал чтобы у нас еще одну трубу прокладывали между Словакией и Украиной. Так как газопровод это не одна толстая труба, а несколько тонких труб, могу допустить что какую-то одну и используют для реверса. Только вот как его назад в Украину до восточных областей прокачивают.
Ничего не утверждаю, так как не спец в этой области, но тем не менее сомнения есть.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  
    Подякували за цей пост: ahra87

kram2000

Повірте, я теж проти впливу олігархів на нашу країну.
Проте я думаю, що в нинішній ситуації, як Президент, і ВР (де сидять затяті "опозиціонери" як тимошенко (коломойський і пінчук), ляшко і вілкул (ахмєтов), бойко (медведчук), каплін (фірташ) і провладні сили такі як партія Народний Фронт (коломойський і ахметов), Блок Петра Порошенка.
Президент подав пропозицію щодо корупційного "ротердаму", а ВР проголосувала за це.

Тому я хочу, щоб в наступному скликанні ВР було найбільше представництво громадських осередків, а не олігархічних кланів.
  •  

Djundich

Так как по факту в ВР в этом созыве попало много новых лиц и они не оправдали надежды.
У меня пессимистические прогнозы. Боюсь чтобы вообще не угробили страну.
Ну надеяться нужно на лучшее, по этому жду выборы. А главное что и в какую сторону изменится.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •