Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

Djundich

Нет. Это разные уровни. :blush:
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Цитата: Djundich від Листопад 29, 2017, 11:52:28
pavlo_r    Оно того не стоит, и так ничего не изменится пока барин у трона.
Или вы верите в байку о слепом трасте ?
Так, вірю. Ротшильди підтвердили. Чи Порох і їх купив?
Ні, у випадку зміни людини "на троні" (враховуючи поточних замінників) стане значно гірше. Тому боюсь, доведеться вам терпіти "барина" ще один термін. А я цього разу за нього проголосую, чого не зробив в 2014

Ну і сам відповім на своє запитання:
1) Липецька фабрика Рошен. Арештована рішенням російського суду. Закрита в 2017 році
2) якийсь там завод в Севастополі.
а) Севастополь — не росія
б) завод віджали. Якщо не помиляюся, Гоблін і віджав
Ну і бонус: всі наші модні грантоїди на рослідували лише офшор на 3000 баксів, що в принципі не заборонено законом і припустили, що офшор міг бути створений не для передачі в сліпий траст, а для виводу грошей з України. Припустили. Я, на основі таких же доказів, припускаю, що одна з авторок цього розслідування була народжена не журналісткою працювати, а надавати платні послуги інтимного характеру.
  •  

admin

Цитата: Djundich від Листопад 29, 2017, 12:38:36
Нет. Это разные уровни. :blush:

Ну тогда зачем сравнивать подобные вещи?
  •  

Djundich

Цитата: pavlo_r від Листопад 29, 2017, 12:40:12
Так, вірю. Ротшильди підтвердили. Чи Порох і їх купив?
А я не верю, на что имею полное право.
Для меня Родшельд не авторитет, а скорее зло.

Цитата: pavlo_r від Листопад 29, 2017, 12:40:12
Ні, у випадку зміни людини "на троні" (враховуючи поточних замінників) стане значно гірше. Тому боюсь, доведеться вам терпіти "барина" ще один термін. А я цього разу за нього проголосую, чого не зробив в 2014
Я в прошлых выборах вообще не участвовал (кроме местных), но в этих обязательно буду участвовать.
За нынешнего я в любом случае не проголосую, даже если он будет среди них самым наименьшим злом.
Просто испорчу бюллетень, чтобы им не воспользовались.

Цитата: pavlo_r від Листопад 29, 2017, 12:40:12
Ну і бонус: всі наші модні грантоїди на рослідували лише офшор на 3000 баксів, що в принципі не заборонено законом і припустили, ...
А что касательно офшоров, он как гарант должен быть образцом для подражания.
Почему все должны платить налоги в Украине, а ему можно обойти.

Стаття 67 Конституции Украины.
Кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Как минимум он действует не честно по отношении к Украине.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

#8884
Веселий ви.
1) Ок. Не вірте. Я от в Бога не вірю. Проте це не доводить, що його нема
2) По голосуванню прозвучало як: піду на дільницю і накладу собі в штани. Втім теж ваше право
3) Офшори, як вже було сказано, не заборонені законодавством. Крім того, виведення активу в офшор означає не тільки мінімізацію податків, а й роботу в сфері дії англійського права. Тобто суперечки будуть вирішуватися не в найчеснішому в світі Печерському суді, а в Лондоні. Ще детальніше: це запобіжник від рейдерського захоплення і версія, що переведення активу в зону дії англійського права на вимогу Ротшильдів мене загалом влаштовує. Та й навіть якщо і з метою мінімізації податків, що з того? Природне бажання будь-якого бізнесу — це оптимізація  витрат. Навіть в англійської королеви офшор знайшли, до речі.
А загалом я згоден, що Порошенко не відповідає українським уявленням про ідеального президента. Ідеальний не повинен бути успішним бізнесменом. Це має бути людина з народу, у якої ні кола, ні двора. Краще всього простий мужик. Таксист. Вони краще всіх знають як країною керувати. А ще бажано, щоб незайманий був. Ну щоб непорочний і без гріха
  •  

fediv

На вільну тему. Такого можна почитати в Інтернеті...
http://uainfo.org/blognews/1511871419--ukrainskoe-igo-v-rossii-professor-pyzhikov-prizyvaet-russkih.html

А також:
https://konzeptual.ru/slavjanskij-razlom-ukrainsko-pol-skoe-igo-v-rossii

І коли ж ті "поневолені" зарази звільняться від іга ! Звільнитись і вернутись до свого коріння.
Чекаю...
  •  

pavlo_r

Помітив, що я погано впливаю на радіостанції, які люблю слухати. От чергова із них, Area 102.9 (Альбукерке, Нью-Мексико), яка крутила крутий active rock, змінила формат і назву на LaJefa і тепер там грає мексиканська музика.

Може мені з такою кармою радио Пятница почати слухати?
  •  

Djundich

#8887
Цитата: koschkin від Грудень 01, 2017, 20:57:48
pavlo_r, працював я на Новій пошті, декілька рокiв тому на терміналі, тобто склад на якому сортують посилки, та згідно напрямку відправляють в певне місто i конкретне відділення. Таке було не раз,що вантажники (не завжди тверезі до речі) не в ту машину вантаж клали, а за зміну 20-30 машин вантажили, тому й не дивно те,що ви розповіли. В Новій пошті відділень більше ніж в інших службах. На жаль, не якість, а кількість. Та й ціни зараз в них завеликі.
Это все понятно, что выделено толстым шрифтом.
Но вот не пойму все равно, зачем выносить сору из избы? Не ужели это лучший вариант, предложить клиенту съездить за посылкой в соседнюю область, мало того еще в районный центр ? Ведь все мы знаем что сообщение между обл. центрами куда еще не шло, но это еще в райцентр нужно ехать?
Мне кажется что в такой ситуации проще задержать посылку пусть еще на 3 дня и переслать её тихонько. Ну а потом провести служебное расследование с высновкамы для них. Это полный пипец предложить клиенту метнуться в соседнюю область  :dash:
Я еще бы понял если бы меня спросили, могу ли я получить посылку в отделении №1 вместо №ХХ того же города. Так как там есть разные отделения и не все могут принять тяжелые грузы.

Цитата: koschkin від Грудень 01, 2017, 20:57:48
Та й цiни зараз в них завеликi.
Тут не просто большие цены, а они тупо зажрались.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Djundich

Цитата: BanderaTV від Грудень 01, 2017, 22:25:48
Ви бачили логотип за 37 млн. руб.?
https://twitter.com/wylsacom/status/936154050470514688
От він перед вами, як думаєте воно коштує цих грошей?
До речі це зовсім не смішно.  :blush:
По друге, в мене є до Вас шановний пане BanderaTV питання. Яку Ви переслідуєте ціль оприлюднюючи подібну інформацію на Українському сайті ?
Краще про нашу країну подібне щось пишіть, це буде реально більш цікаво. Що безпосередньо стосується кожної з наших кишень.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Djundich

Цитата: pavlo_r від Грудень 02, 2017, 00:29:08
koschkin, моя посилка ще навіть в Україну не прибула, а вони її вже в Чортків направили)
Тогда еще круче  :good:
Чем интересно они руководствовались звоня Вам с таким вопросом ?
Хорошо что не предложили где-то в порту посылку встретить.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

GMB

Нова пошта звонит и спрашивает, когда посылка еще по Китаю ездит - у них договор с СФЭкспресс.
Хотя знаете - быстрее всего посылки идут Укрпоштой, даже по Украине. Мне вот недавно пришла не отслеживаемая посылка с Китая через Почту Турции - Укрпошту за 2 недели со времени заказа. Даже быстрее отслеживаемой.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Djundich

Конец эпохи: ЗАЗ остановил производство популярного автомобиля
https://inform-ua.info/economics/konetc-pokhy-zz-ostanovyl-proyzvodstvo-populyarnoho-avtomobylya
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

ass1995

Если честно, то в данном случае всё правильно было сделано. Этому Ланосу уже 20 лет, какраз в 1997 году его начали производить. В Южной Корее его прекратили выпускать ещё в 2002 году. То есть, эта модель устарела минимум на 15 лет. Тот же "еврохлам" на LT/PL/BG и то во многом современнее Ланоса.
  •  

BanderaTV

Цитата: Djundich від Грудень 01, 2017, 23:37:33
До речі це зовсім не смішно.  :blush:
По друге, в мене є до Вас шановний пане BanderaTV питання. Яку Ви переслідуєте ціль оприлюднюючи подібну інформацію на Українському сайті ?
Краще про нашу країну подібне щось пишіть, це буде реально більш цікаво. Що безпосередньо стосується кожної з наших кишень.
Сказати коротко, це пипець. Я просто був здивований цією новиною, тому і вирішив оприлюднити.
  •  

Djundich

#8894
Але ж подібне на жаль і у нас відбувається. А в тому що це піпець, я цілком згоден.
До чого я веду, вони не такі дурні щоб за той нещасний логотип викинути стільки грошей.
100% що це був один з способів "заробити" (вкрасти) на пустому місці великі гроші.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •