Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Поки їхав у маршрутці знайшов час, щоб написати про свою поїздку у Дніпро та відвідання псевдо релігійної структури "Відродження".
Почну здалеку...
Коли приїхав у Дніпро, я подзвонив другові з питанням: "Куди і на чому мені їхати?". Він мені відповів, що треба їхати до вулиці Ульянова, але я трішечки проїхав. І став трішечки далі, від запланованого... Після того, як я передзвонив до нього і ми зустрілися з ним, ми пішли на його недільну роботу, де він працює волонтером.
О 10 годині почалося дійство.
З їхніх облич посмішка навіть і не сходила. Вони сказали, що о 14 у них буде синхронізація з Києвом "для прогону, якогось там прокльону". Боже, які вони хороші актори, куди там тому Ді Капріо, масовка ніби в трансі. Пригадую навіть отаке: "Поверніться до свого сусіда і скажіть йому: "Як я радий тебе бачити"", масовка встала, повернулася і стали про це один одному казати. Думаю: "Ти ба, які хороші психологи".
Пригадую навіть таке:
"Немає інших Богів, аніж Ісус" (скажіть про це мусульманину)
"Ставайте нашими партнерами" (корочє несіть гроші нам)
"Купуйте наші книги" (Біблія - по 750 грн., це нормально).
"У нас з 16 липня по 10 серпня організовується благодійний коледж" (коледж про який знову розкаже Інтер, а його учасники заплатять по 100$)
Під кінець в них, було якесь сповідання, але я відмовився у ньому брати участь...

З.І. Коротше я на власні очі побачив цей жах і упевнився, що 1+1 казав правду.
  •  

fediv

Ох, підтверджую ! Ну і вміють вони вибивати з людей гроші. Є ще одна подібна "громада": мережевий маркетинг. Бог не застосовується, все інше - те ж саме.
Єдине щось ви не так почули:  "Немає інших Богів, аніж Ісус" (скажіть про це мусульманину).
На арабській мові це звучить "Ла Ілла ілл'Алла, Мохаммед ресу л'Алла" і перекладається "Немає Бога, крім Бога, і Магомет пророк його". А Ісус - це все-таки не Бог, а Син божий.

До речі, є і протилежний цинізм. Якось чекав поїзда з відрядження в Донецьку область (давно це було),  сидів в нещасній закусочній на невеликій станції, там проходив поїзд без пересадки відразу на Київ, і поневолі чув розмову місцевих наркоманчиків,  більш знаючий розказував, де при якій церкві можна не менше тижня, і то й два тижні  прожити безкоштовно, і розжитись наркотою не проблема, приносять прямо "туди".
Письменник Мопасан був правий: Бог є всюди, крім церкви.
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

BanderaTV

Був чувак, який розказав таку історію: "4 роки тому, я був закінченим наркоманом і мене поклали у психіатричну лікарню. Мати ходила по церквам, по бабкам, але на останній сеанс до бабки не пішла, бо її подруга повела її у "Відродження" і я почав видужувати, спочатку мене виписали з психлікарні, але я нічого не розумів, але завдяки молитвам, я видужав і мене зняли з обліку."
Якась жінка забрала у нього мікрофон і сказала: "Він ходить до нас у (т. зв.) "Сімейну групу", хто хоче вступити у цю групу вам нададуть листочок з даними, які треба заповнити".
Цілували дупку владі (хоча я не зрадофіл, але це був перебір): "Бог нам постійно шукає ідеальну владу. Дякуємо Богові, за такого Президента, Прем'єр-міністра та за владу"
Постійно повторювали слово Омен, мені згадалася пісня Prodigy - Omen.
"Попросіть у Бога, що ви хочете" (Я думаю: Долар по 8 грн. Усе одно це не реально).
Там працюють професіонали, але не в тій структурі.
Ну ніби і все... Що ще згадаю напишу
  •  

admin

https://puerrtto.livejournal.com/1024574.html
Моленбек

(мне тоже там как и вобще в Брюсселе не понравилось)
  •  

pavlo_r

Вперше за 5 років мав можливість погуляти трохи Буськом. На жаль занадто трохи. Але зробив кілька фото для порівняння як було і як стало 5 років по тому
http://notatnyk.org/turyzm-podorozhi/busk-piat-rokiv-po-tomu.html

admin

  •  
    Подякували за цей пост: дрон

admin

  •  

asdef78

впечатляет... Т-800 не за горами  :!:
  •  

fediv

Через колоду і я перескочу. А коли він займеться паркуром ? Або на лижах згори ?
  •  

ass1995

С карты региона исчезнет еще одно село

Spoiler
Облсовету предложили изменить административно-территориальное устройство региона, исключив из учетных данных село Журавское Ширяевского района.

Соответствующий проект вынесли на рассмотрение очередной сессии собрания, передает «Одесский паблик» со ссылкой на информацию «Думской».

Отметим, что в 2000 году село покинули последние жители, и сейчас там не осталось даже домов, которые разобрали на стройматериалы.
[close]





P. S. Судя по снимку, село было небольшое. Но также из снимка (сделанного в 2007 году) становится понятно, что село конкретно так разобрали на стройматериал. Только одно здание осталось.
  •  

admin

https://bessarabiainform.com/2018/05/most-vozle-palanki-na-trasse-odessa-reni-otkroyut-1-iyunya-pered-otkrytiem-ego-protestirovali/
Мост возле Паланки на трассе Одесса-Рени откроют 1 июня — перед открытием его протестировали

  •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm

admin

  •  

admin

Цитата: pavlo_r від Березень 05, 2018, 10:18:25
Що там з виборами в Італії? В укрТВІ щось не дуже позитивно налаштовані
Йдемо далі... по колу :) Тандем М5с та Лега спробував сформувати кабмін, але хер там, Матарелла відмовив через те що запропонованний міністр економіки має не дуже гарні думки щодо евро. Далі  спроба технічного кабміну та мабуть перевибори восени де стільки голосів в них вже не буде...отаке от
  •  

asdef78

Цитата: admin від Травень 28, 2018, 14:17:16
Йдемо далі... по колу :) Тандем М5с та Лега спробував сформувати кабмін, але хер там, Матарелла відмовив через те що запропонованний міністр економіки має не дуже гарні думки щодо евро. Далі  спроба технічного кабміну та мабуть перевибори восени де стільки голосів в них вже не буде...отаке от
тяжко там в цивилизованной Европе... некому там и бабла отсыпать ради коалиции. Ни тебе Ляшка, ни Видроджень с Еровибором там всяких... как они вообще без коррупции живут?  :lol:
  •