Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

дрон

Цитата: Djundich від Вересень 05, 2018, 12:01:53
Уж больно много у нас в последние время активизировались домушников.
При чем лезут в дом, умудряются отключить камеры наблюдения.

Якщо камери стеження бездротові, то їх можна "вимкнути" джаммерами, які глушать WI-FI...
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: дрон

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Ilya, pavlo_r

kotenko.

продовжу дискусію з kram2000 , почату в темі news one.
Так, як я трохи старший за тебе, то ще дещо згадаю.
З Інтером там все зрозуміло. В принципі, якби не цей канал, я б так не розумів добре москальську мову.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Далі...
Так, як на Інтері не було власної озвучки фільмів і серіалів, то перші брали з ефіру ОРТ, з їхньою ж озвучкою( яскраві спогади тут фільм Міцний горішок), а от бразильські серіали вже закуповували в ОРТ.
#наташанемішай
  •  

kram2000

#9200
Щодо Інтера. Я вперше подивився Діснеєвські мультфільми ("Чіп і Дейл", "Качині історії", "Тімон та Пумба" та ін.) саме на Інтері (2004-2006) з російською озвучкою.  Трохи згодом їх показували (з російською озвучкою) на Новому та "Україні". А вперше я дивився українською творіння Діснея на 1+1 наприкінці 2000-х-на початку 2010-их. Що примітно, і Інтер, і 1+1 показували їх у ранковому слоті вихідного дня.
Розважальна політика Інтера у середині 2000-х була різноманітнішою. Тоді показувалися кліпи українських, російських та інколи західних виконавців у програмі "Мелорама". яка розповідала у більшості своїй саме про музичні новини (це вже згодом прийшли світські хроніки типу Осадчої, Шоуманії, СТБ-шної правди про зірок та Зіркового шляху), розважальна гра "Шмканемо", де гравці за день мали виконувати завдання Кузьми.
А 1+1 в середині 2000-х (а точніше. 2005-2007) перетворився на "миловарню" (судячи по програмі тих років). Більшість часу була присвячена російському, латиноамерниканському "милу". Єдиною програмою, яку тоді можна було дивитися на цьому каналі- це "Самый умный".
  •  

kotenko.

В 2001-2002 рр. закуплені фільми і серіали, що вироблені не в СНД, були озвучені або в росії, або нами, але на російській. Надалі - лише га українській.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Дісней на 1+1 показували і раніше, ще з 2002 рр., але на російській, з 14-00 по 14-30.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: kram2000

kotenko.

Активна русифікація на 1+1 почалася з 2000-2001 рр., ще з часів Буржуя і Бандитського Петербурга. А як Роднянський поїхав на СТС, то ледь не кожен день там була продукція цього каналу аж до 2008, коли те все перейшло на Новий.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: kram2000

kram2000

#9204
Але ж в Інтернеті є інформація, що українською мульти Уолта Діснея показував ICTV. І робила це студія Олекси Негребецького.
У 2000-х на ICTV показували мультфільми від студії "Нікелодіон" ("КітПес", "Злюки бобри", "Джиммі Нейтрон, в той же час їх показували по Новому, згодом  перекупили у Пінчука канал "Кіно" (зараз 2+2)  ), "Байдиківку" (нині показують по ТЕТу) виключно українською. Спочатку анімаційні фільми показували по ICTV вранці і вдень, потім - лише вранці, а згодом взагалі перестали їх показувати по каналу, перкинувши на більш ранній слот (5:00-5:30)
Але величезним плюсом в карму тодішнього ICTV є показ "Каламбуру" (судячи інформації з Інтернету - повторним, як виявилось) та програми за участю нині покійного Ігоря Пелиха ("Галопом по Європам", "На свіжу голову").
З мінусів тодішнього каналу ICTV (як згодом виявилося) можу виділити популяризацію такого виду програм як "Ток-шоу" (дякуючи Савіку).
  •  

kotenko.

ТЕТ в 2000-их показував передачі якогось російського телеканалу. А в 2004му відбувся перезапуск. Логотип став схожим на тодішній у СТС. Багато передач закуплялись звідти. А дизайном ТЕТу займався 1+1 Відео Дизайн, що входив в структуру Плюсів.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Сюжет про перезапуск був показаний в Сніданку з 1+1. Ба більше, на Плюсах під час реклами були проморолики нового ТЕТу.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: kram2000

kram2000

#9207
Хоча цього чолов'ягу, що тоді працював в команді ICTV, я побачив під час вже легендарних і трагічних подій 2013-2014, коли в ефірі "России-1" він розповідав про "радиоактивный пепел, кторый мог бы уничтожить сами знаете кого"
https://www.youtube.com/watch?v=jRNvZlA8f0Q

11 років тому після роботи на ICTV йому навіть присвятили цілий сюжет.
https://www.youtube.com/watch?v=-rwjwJ43YxU

Хоча багато його колишніх колег по українському ТБ кажуть , що цього "журналіста" запросив в Україну працювати власник каналу ICTV Віктор Пінчук.
  •  

kotenko.

Можливо, не тільки мене, а й багатьох, це все навштовхувало на припущення, що 1+1 і ТЕТ - споріднені канали. Програмна політика схожа, реклама однакова, за винятком столичної стоматклініки Призма.
#наташанемішай
  •  

kram2000

Тепер ясно, чого ТЕТ показував українську версію "Форт Буаяр" в 2007-2008 роках..
  •