Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

admin

Спроси у телеканала.
  •  

vital-fm

asdef78
Може в серіях щось таке є, до чого можна придертись, ось і не ризикують.
  •  

asdef78

Цитата: admin від Грудень 10, 2018, 12:16:42
Спроси у телеканала.
писал им на электронную почту - без ответа.
  •  

asdef78

Цитата: vital-fm від Грудень 10, 2018, 14:03:16
asdef78
Може в серіях щось таке є, до чого можна придертись, ось і не ризикують.
возможно... очень жаль если так
  •  

admin

Цитата: asdef78 від Грудень 10, 2018, 16:26:07
писал им на электронную почту - без ответа.
А в соцсетях?
  •  

Djundich

Обязательно ответ дают только при обращении письменно на бумаге и передав им почтовой связью, на основании закона про обращения граждан.
А по электронной почте или в соц сетях они могут ответить по желанию и так же могут не отвечать.
Хотя мне кажется проще найти эти серии в интернете и просмотреть их. А после сделать вывод самому, почему не показывают.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

asdef78

Ну я эти серии видел. Нет там ничего такого что бы не показывать. В Фейсбуке тоже написал. Но К1 похож сейчас на канал в котором все на автопилоте. Может там и отвечать уже некому.
  •  

vital-fm

Тоді в НР - хай позапланову призначають, порушення права громадян на перегляд 14 та 15 серій.
І тоді представник на засіданні точно пояснить чому пропускають.
  •  

asdef78

Цитата: vital-fm від Грудень 11, 2018, 01:34:26
Тоді в НР - хай позапланову призначають, порушення права громадян на перегляд 14 та 15 серій.
І тоді представник на засіданні точно пояснить чому пропускають.
:-) ну, я не такой кровожадный.
Мое общение с К1 напомнило разговор с банкоматом пенсионерки. Точно такая же вероятность получить ответ.
  •  

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

BanderaTV

І знов Дубинський....
  •  

pavlo_r

То фігня. Це ж афера від самого Порошенка. У нас скоро Порошенко, як Обама в росії: у всіх ліфтах мочитиметься
  •  

kotenko.

і це ще навіть виборча кампанія не почалась. Ми з сестрою боїмось, що буде скоро виливатись дуже багато лайна.
#наташанемішай
  •  

kram2000

Дивився тільки що 16+ (програма Романа Скрипіна) на Youtube , де гостем був засновник фестивалю "Бандерштат" Ігор Гузь, тільки що. там, коли обговорювали тему політики і виборів (друга половина інтерв'ю)  почали деякі глядачі додзвонюватися з агітацією того чи іншого кандидата (неважливо хто). Таке враження у мене склалося, що виборча компанія вже давним-давно почалася.
Сам гість справив на мене позитивну увагу, незважаючи на те, що він не підтримуватиме на виборах нинішнього Президента. Такі люди, як він, заслуговують працювати у парламенті. Але, на жаль, таких одиниці.
  •  

kotenko.

неофіційно, так, вже почалась. По регіоналкам(помічено на каналах Донбас і Місто) вже крутять Час справедливості Ляшка. В Газеті-по-українськи Порох з Юлею займають по сторінці, а спорт взагалі тепер там на 20-их сторінках.
#наташанемішай
  •