Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

#9810
Цитата: sanyo від Грудень 17, 2020, 16:39:18
Перемикаючи інфо канали,натрапив на новину на каналі зік про російську вакцину.Зверніть увагу на все що написано на екрані https://picua.org/images/2020/12/17/bea8afc74cad91d95fb443589514c96a.jpg
Із серії "Щось тут не так":
1) З каналів трійки медіахолдингу "Новини", лише на Зіку розмістили банер про смерть Кернеса. Дивно... що взагалі розмістили - то ж конкуренти "Наш"ого :wink:

2)  :sick: Знову дно - "орфография" питання (ну, мож списати на очепатку); і перетрактування суті каналом :neutral:

3) "Соціологічне дослідження проводилося... з 11-14 січня 2020"
Ну дуже "свіжі" дані, ще коли не то що вакцини Спутник, а й ковіду/карантину не було в Україні :nea:


Хоча, чому тут дивуватися...
  •  

sanyo

#9811
Ведуча говорить(написано внизу) що виробництво російської вакцини схвалюють більше половина населення.А насправді опитування було з питанням-Чи потрібно купувати вакцину за кордоном? І звичайно більшість за.Там же рос вакцину не згадують...Оце і є свідома маніпуляція...
  •  

admin

Ну вот, надо обновлять подпись :)
  •  

UzUA108

Цитата: kotenko. від Листопад 26, 2020, 11:52:40
Телекритики завтра більше не буде, адже вона не приносить прибутків, як TheBabel
https://lb.ua/society/2020/11/26/471552_vidannya_telekritika_zakrivaietsya.html

:dunno: Побачив, що на сайті тепер у блоках "Новини України" і "Останні новини" ретранслюють (я точно не знаю, як у цьому випадку сказати) новини з "родинних" сайтів Уніан і Главред.
  •  

Ігор

З Новим Роком!
  •  
    Подякували за цей пост: GMB, TV-Ukr

TV-Ukr

ПершеТеперь вже друге повідомлення 2021 року на цьому форумі. Усіх з Новим роком!
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Radio_2019

Цитата: Ігор від Січень 01, 2021, 00:13:48
З Новим Роком!
Цитата: TV-Ukr від Січень 01, 2021, 00:14:46
ПершеТеперь вже друге повідомлення 2021 року на цьому форумі. Усіх з Новим роком!
:дякую:, взаємно!
Приєднуюсь до вітань!
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

admin

Цитата: TV-Ukr від Січень 01, 2021, 00:14:46
ПершеТеперь вже друге повідомлення 2021 року на цьому форумі. Усіх з Новим роком!
Вітаю з Новим Роком!
TV-Ukr заміни ttbeamhcc@emlpro.com на працюючий майл.

TV-Ukr

Змінив мило, скоро коронавірус відсиупить.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: admin

kotenko.

Прихильники конченого на всю голову Трампа пішли штурмом увечері в Капітолій, щоб завадити реєстрації результатів виборів.
Оголосили коменд. годину у Вашингтоні з 18 по 6у годину за місцевим. Силовики, здається, з ФБР, витіснили протестувальників. Одна жінка загинула, поки була в Конгресі.

Прямий і Україна 24 ведуть трансляцію з Вашингтона. О 1:30 закінчили обговорення на ексТонісі, на 20-25 хв раніше - на іншому каналі.
#наташанемішай
  •  

TV-Ukr

Ох уж цей Трамп... Нехай вибори на Росії виграє і після "перемоги" Путіна буде казати, що вкрали голоси.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Radio_2019

З Різдвом Христовим усіх!  :drinks:
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

TV-Ukr

Невже посіпаки Шмарія з'явились і на цьому форумі? Чи це мені здається?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

TV-Ukr

Для тих, хто не розуміє, про що йде мова. Після слів про російську вакцину хтось мені почав знижувати репутацію. Зниження продовжується і після видалення теми. Оскільки активні користувачі форуму мають проукраїнські погляди, то посіпаки Шмарія якраз і знижують. Можна припустити, що 6 знижень могли зробити 112, Ньюс Ван, бзік, мураєвський НАШ, Шмарій і от тепер Ілля Кива. Чекаю зниження особисто від Путіна.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Radio_2019

Мені от теж хтось мінусяку вліпив після того, коли я написав, що не здивований бачити на "НАШ"-ому "представника" так званої "ЛНР"...
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •