Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

Ilya

Мало в это верю(((
  •  

kotenko.

#10021
Народна прикмета свідчить: якщо називаються дати, коли російські війська от-от перетнуть кордони України (січень-лютий), то перетнуть не в січні-лютому, а на Великдень чи влітку,  коли ми найменш готові.

P.S. Автосейви паролів - дуже хороша штука, тому канал з біатлонними хайлайтами тепер за іншою адресою: https://www.youtube.com/channel/UCqknWJmMrpaL-aJcvR0hxfg
#наташанемішай
  •  

DrewUA

#10022
Всім привіт! Хочу поцікавитись, хто знає ТАВР володіє каналами М1 та М2 (50% чи 49 з чимось на скільки я знаю) від недавна, чи вже багацько років? І чому на телеканалах зник напис StarLightMedia по закінченню програм та реклами?
  •  

admin

  •  

TV-Ukr

Цитата: TV-Ukr від Листопад 20, 2021, 22:35:10
Блін, не зможу подивитися M1 Music Awards, бо так і не встановлена антена колишнього Інтертелекому замість гівна і палок((( Хоча, там трансляція на ютубі повинна бути.
Хоча, церемонія нагородження буде в квітні-травні, про що дізнався з реклами на радіостанціях ТАВРів. Я думав, буде в грудні, як і завжди.
Цитата: TV-Ukr від Листопад 20, 2021, 22:35:10
Причини казати не буду, але є одна підказка у моєму профілі.
А от зараз до мене дійшло, як це можна сформулювати двома реченнями і без формальлностей. Ніхто у нас не хоче займатися поваленням мачти, на якій висить антена Інтертелекому у вертикальній поляризації, а я цим не можу зайнятися. Причина останнього - думаю, ви вже здогадалися, якщо знайшли підказку в моєму профілі, та й це небезпечно робити, оскільки мачта розташована біля ліній електропередач.

Ця антена перестала бути потрібною у квітні 2020, коли почали вимикати ІТ, але вона досить непогано приймала UA:Перший на 38 ТВК до його вимкнення. Так, простіше вже присобачити полячку, ніж валяти мачту))) Але все ж, така проблема, на жаль, залишається багато де, бо багато хто не хоче займатися своїм антенним господарством (привіт тобі рідна Україна :lol:).

До речі, можна було б викликати майстра, або ж придбати нову антену (навіть збиралися придбати, бо я десь прочитав в інтернеті, що антена ІТ не підходить для Т2, але тут зненацька згадали про неї). Але антена є, і її можливо переналаштувати під Т2, та й не факт, що майстер свої послуги разом з антеною не продасть втридорога. Але ж ніхто не хоче валяти мачту... Якесь замкнене коло виходить.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

sanyo

Первое в мировом ютубе политическое ток-шоу «ГОРДОН...У гордона тепер своє ток-шоу але тільки пока в ютубі..Чомусь думаю згодом вона буде на каналі Дом..
  •  

kram2000

Цитата: sanyo від Січень 29, 2022, 12:10:38
Первое в мировом ютубе политическое ток-шоу «ГОРДОН...У гордона тепер своє ток-шоу але тільки пока в ютубі..Чомусь думаю згодом вона буде на каналі Дом..

Або на каналах Ахметова, швидше за все.
  •  

vital-fm

Так на домі ж є своє ток шоу - ток шоу.
  •  

DrewUA

Цитата: sanyo від Січень 29, 2022, 12:10:38
Первое в мировом ютубе политическое ток-шоу «ГОРДОН...У гордона тепер своє ток-шоу але тільки пока в ютубі..Чомусь думаю згодом вона буде на каналі Дом..
На ДОМі сумніваюсь, всіж знають як він відноситься до нинішньої влади, а от на каналах Ахметова цілком можливо. На YouTube максимум який набрало ток-шоу (транслювалось на двох каналах) сумарно близько 60 тис. глядачів, що я б сказав не погано як для YouTube.
Ну і павільйон звичайно ж Шустерівський чилі Ахметівський))
  •  

kotenko.

#10029
Дожили, до нас португальські журналісти приїжджають, тому шо ширяє загроза масштабного конфлікту, при якій треба зберігати холодну голову.
Репортаж про тероборону Києва (з 09:50 приблизно, і не бійтесь, там нас не заглушують португальськими синхронами)
https://www.rtp.pt/play/p9674/e595641/telejornal/1013122
#наташанемішай
  •  

DVB

#10030
Можливо комусь нема де подивитись Олімпійські ігри.
Київстар ТВ https://tv.kyivstar.ua/
Spoiler
Промокод Преміум ХД на 7 днів SENSE2022
[close]
  •  

Ігор

Якщо комусь потрібний Київстар ТБ, можу дати промокод на максимальну підписку на місяць з нормальною знижкою. Скільки потрібно буде стільки зроблю. Пишіть у ПП, там домовимося.
  •  

Ilya

Игорь, интересно. Но только одно но, где нужен Киевстар ТБ там его нет возможности смотреть, т.к. нет сети Киевстар (как бы есть, но только как поговорить. Инета увы нет)((( Уже не единожды жаловаться по этому поводу, а им до одного места, из-за чего сменил оператора.
  •  

Ігор

Тут не обов'язково робити підключення на номер Київстар. Він працює аналогічно іншим сервісам також на 5 пристроїв. Головне, щоб був інтернет.
  •  

TV-Ukr

Мені вдалося роздобути безкоштовну підписку на місяць. Але на жаль, не вдалося роздобути безліміт на рік за 100 грн, хоча я не поповнював рахунок вже досить давно. У мене є лише безлім на 3 місяці, який підключився за заміну сім-карти.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •