Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Не туди поїхав з відповіддю.
#наташанемішай
  •  

mikhail

Цитата: DVB від Травень 15, 2022, 00:10:16
Radiostyle, в Самсунгах останных 6-7 років, майже в усіх смартфонах, де є приймач, є і RDS. В zte,Xiaomi,redmi рідко бачив. Тому шукайте серед Самсунгів в яких є приймач.
немає в сяомі рдс а радіо краще слухати онлайн. Радіо не краща сторона сяомі
  •  

sen

Ну я би не казад що в Xiomi таке погане радіо.
Як мінімум прийом краще ніж в Huawei та Nomi (РДС наче немає і в них). В мене Xiomi примає навіть краще ніж китайська автомагнітола.
Інтерфейс дуже не зручний - це точно. Але всі функції є.
І в Xiomi ще немає проблем з завадами від екрану. На LG була така проблема.
  •  

DVB

В китайських смартфонах RDS не часто зустрічається. Навіть більше того, у мене на руках було два Samsung A5. Один для Європи другий для китайського ринку. То для Китаю, RDS в приймачі не було. Хоча два однакових сматрфони.
Стосовно Nomi. Не знаю як там в смартфонах. Але в мене є планшет Nomi, то там RDS працює чудово.
Шкода, що виробники майже ніколи не зазначають в описі характеристик наявність RDS. Теж постійно при виборі наступного нового смартфону, приходиться задавати питання власникам, які вже придбали такий смартфон, про наявність там RDS. Тому що для мене це теж важлива функція, яка має бути зобов'язую. Але часто в відповідь отримую реакцію здивування. Адже для більшості користувачів взагалі ФМ приймач в смартфоні не потрібен, а про RDS, вони навіть не знають що це таке.
  •  

sen

Ну я мабудь погоджусь з більшістю, що в сучасному світі люди як правило не вибирають смарфтон через наявність FM, а тим більше RDS. Сучачні телефони навіть йдуь вже без гарнітури. Багато кому навіть технічно проблематично його увімкнути.

Років 15 назад це дійсно було первагою.

По собі теж скажу, що хоч я і люблю слухати FM, та цікаво мати в ньому RDS, але це ніколи не було фактором для вибору смартфону. Навіть автомагнітолу я собі теж взяв з поганим прийомом бо не хочу переплачувати в 2-3 рази, або обмежуватись функціями щоб мати добрий FM.

Особисто вважаю що краще взяти смартфон за іншими параметрами, не звачаючи на FM, та окремо взяти вже дійсно гарний FM приймач.
  •  

игорь88

Цитата: sen від Травень 16, 2022, 22:53:35
Ну я мабудь погоджусь з більшістю, що в сучасному світі люди як правило не вибирають смарфтон через наявність FM, а тим більше RDS. Сучачні телефони навіть йдуь вже без гарнітури. Багато кому навіть технічно проблематично його увімкнути.

Років 15 назад це дійсно було первагою.

По собі теж скажу, що хоч я і люблю слухати FM, та цікаво мати в ньому RDS, але це ніколи не було фактором для вибору смартфону. Навіть автомагнітолу я собі теж взяв з поганим прийомом бо не хочу переплачувати в 2-3 рази, або обмежуватись функціями щоб мати добрий FM.

Особисто вважаю що краще взяти смартфон за іншими параметрами, не звачаючи на FM, та окремо взяти вже дійсно гарний FM приймач.
Вчера делал сравнение, мой новый смартфон ловит радио как минимум аналогично приемнику Tecsun. Вот только экран нужно обязательно гасить. А так да, сейчас уже наверное на всех тарифах скорость и объем достаточен, чтобы радио слушать онлайн не напрягаясь.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

Qolo

Цитата: 2006 від Травень 16, 2022, 17:49:38
Тому що Детектор намагався критикувати ЄН, вимкнення Вільних Медіа з Т2 та наявність проросійських ведучих у маратонах. За що і почав критикуватися сам у деяких колах (у тому числі й нашим Котенком). А щодо дзеркала - ДМ знову відробляє або намагається отримати грант. Лігачовій і Ко треба на щось жити, правильно?
ДМ давно скатился в бред в своей "аналитике" от ноунеймов-писак, которые ничего не знают о стандартах журналистики (а может и знают, но считают, что читатели глупцы). В общем, жаль все-таки, что МедиаНяня почила в бозе, как и коломойная Телекритика. Хоть какое-то разнообразие было.
  •  

kotenko.

Відповідь на моє питання знаходиться в ньому ж. Підказка - число 12.
#наташанемішай
  •  

TV-Ukr

Судді, бо не дали Польщі та Литві 12 балів?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

0-0-0-0

Точно! Ще досі не утихають суперечки, якого лисого Україна не дала балів країнам-союзникам?
Правда, до чого тут дзеркало?
  •  

kotenko.

#10105
Тому що Детекторівці уявили ледь не інквізицією, і говорять, що всі оці Тиграни, Влащенки, Даугуле прямо всі перевзулись на ходу, і треба їх вигнать з марафону.
А коли з по суті ж їхнім хазяйством НСТУ то спочатку один скандал, коли нібито не пустили азовців до ефіру, або коли більш однозначний скандал з журі від України для голосування і його головою, який стриже бабки в антихристів, то тепер вже інквізиція диванних експертів з такою ж завзятістю дрючить і НСТУ з згадуванням їхніх гріхів. Подекуди й Детектору дістається.

Так шо така відповідь на загадку. 2006 і TVUkr по 6 балів, буду сам накидувати поступово, бо там наступний бал можна ставити лише через 4 год. мінімум після попереднього.

Про Польщу напишу окремо вже в темі Євробачення.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

Цитата: 2006 від Травень 17, 2022, 12:52:19
Точно! Ще досі не утихають суперечки, якого лисого Україна не дала балів країнам-союзникам?
В мене склалось враження, що через те, що судді голосували, як на відборі, але в такому разі - невже їм не пояснили, як будуть вираховуватися середні.
Як варіант - хай би скасували наше суддівське, як кілька інших країн, та й по всьому.
  •  

Radio_2019

Усіх вітаю з Днем вишиванки! Все буде Україна!
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

kotenko.

#10108
Про Польщу вирішив, що все-таки тут напишу.

Отже, 5 травня, ІМХО, Украіна починає потроху переходити під сферу впливу Польщі, або польських еліт ( не думаю, що всі місцеві за). Їхній президент тоді заявив, що умовних кордонів між Україною та Польщею більше не буде.

15 травня - срачі щодо голосів українського журі за Польщу на Євробаченні і, особливо, пости в фейсбуках типу " от послухайте, яка класна в поляка пісня". Хоча, максимум цій пісні я б дав 2-3 бали з 12.

Вже за тиждень Дуда в Раді. Є заяви про спрощення митного контролю на польсько-українському кордоні і про те, що в поляків в Україні будуть такі ж права, крім права голосу, як і в українців, і навпаки.
Та найбільшим свідченням мого другого речення є дези Росії про "анексію Польщею західної України", "польсько-пруський союз" тощо. Очевидно, що геніальні дебіли в Кремлі бісяться, що просирають Україну після більш ніж 300 років панування над нею.

Ну така наша історія: щоб захиститись від орди, домовлялись з литовцями, які потім домовились з поляками. А пізніше, щоб від самих поляків захищатись, пішли на союз  з Московським царством. Тепер домовляємось з поляками проти росіян.

Далі буде...
#наташанемішай
  •  

admin

Цитата: kotenko. від Травень 27, 2022, 11:55:15Ну така наша історія: щоб захиститись від орди, домовлялись з литовцями, які потім домовились з поляками. А пізніше, щоб від самих поляків захищатись, пішли на союз  з Московським царством. Тепер домовляємось з поляками проти росіян.

Далі буде...
яка країна (люди) така і історія. ти ще турок-татар забув
  •