Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

sten

Из пояснительной записки к бюджету Украины на 2013 год.
Державний комітет телебачення і радіомовлення України
За бюджетною програмою "Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу "EuroNews" на 2013 рік передбачено 713327,5 тис. грн., з них видатки загального фонду визначено в обсязі 569 500,6 тис. грн., видатки спеціального фонду (власні надходження телерадіокомпаній) – 143 826,9 тис. гривень.
Державне замовлення на виробництво телерадіопрограм буде виконуватися 28 державними обласними та регіональними телерадіоорганізаціями, Національною телекомпанією України, Національною радіокомпанією України, державною телерадіокомпанією "Культура", державною телерадіокомпанією "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення".
За рахунок вказаних коштів буде здійснюватися трансляція телерадіопрограм, вироблених для державних потреб та надаватися фінансова підтримка Українському національному інформаційному агентству "Укрінформ".
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
У проекті Державного бюджету України на 2013 рік видатки для Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення передбачено в сумі 22 985,7 тис. грн., у тому числі по загальному фонду – 22 985,3 тис. грн., по спеціальному  - 0,4 тис. гривень.
За бюджетною програмою "Керівництво та управління здійсненням контролю у сфері телебачення і радіомовлення" видатки загального фонду державного бюджету передбачені в обсязі 22 985,3 тис. грн., що на 1 049,8 тис. грн. або 5 % більше ніж у 2012 році, видатки спеціального фонду складають 0,4 тис. гривень.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

Slushatel


Російський MTV припиняє існування
А що ж буде з українським MTV? Там тепер тоже мало кліпів крутять + показують якісь серіали і деякі старі програми Інтера
  •  


GMB

Цитата: "Slushatel" post=38629
Російський MTV припиняє існування
А що ж буде з українським MTV? Там тепер тоже мало кліпів крутять + показують якісь серіали і деякі старі програми Інтера
вряд ли наш закроется. Если там и дальше шли бы только чисто клипы, как до этого, то тогда и можно было бы думать.
Сейчас как бы пытаются поднять рейтинги - запустили новостной блок, опен спэйс каждый день. Но что там делают Позаочи и тому подобные программы - я не понимаю...
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

ass1995 - ты не учитываешь серьёзный экономический кризис - люди нынче куда более злые
  •  

fediv

Даремно на радіотехнічному форумі в розділі "болталка" обговорювати комп'ютерні тонкощі роботи Windows або антивіруса Avast. Наприклад, начебто незрозуміла ситуація, описана в повідомленні 1800, насправді проста і популярна. Антивірус знаходить в програмах віруси, або трояни, або подібні на них куски програми, і після блокування цієї програми видаляє її, не турбуючись про те, що вірус може бути лише фіктивною тривогою, а сама програма може бути надзвичайно необхідною в системі.
В описаній ситуації антивірус видалив один з файлів в розділі "Windows/system32/drivers..." і справді, намертво заклинюється Інтернет і взагалі системою користуватись просто неможливо.
Але ж можна тримати страховочну робочу копію системи, зроблену, наприклад, з допомогою Acronis True Image, і не мати цього головного болю.
Серед інших антивірусів, можу сказати, Avast дуже навіть нормальний.
  •  

pavlo_r

Тут наче ніхто й не сперечався, що Avast нормальний, просто іноді бували сюрпризи із ним. У мене лише раз за весь час мого користування Windows. Зараз жодним антивірусом не користуюсь, тому не знаю як змінився той же Avast за рік що минув.
  •  

Aschim

Якщо Аваст стер якийсь потрібний файл, то його можна відновити з карантину. Тільки хоч той файл і важливий, можливо він дійсно заразився вірусом? Я б краще пошукав десь оригінальну версію того файлу (наприклад можна скопіювати у друга/сусіда/на работі у кого він не заражений).
  •  

Radiostyle

  •  

Ігор

  •  

дрон

Чим подекуди закінчуються хитрощі (шутки, розіграші) радіоведучих:
http://www.interfax.ru/news.asp?id=279806
  •  

pavlo_r

Є квиток з Хмельницького до Львова на 8.12 (сьогодні). На жаль поїздка відміняється, можу подарувати, щоб дарма не пропав. Квиток куплений через інтернет (ще не забрав з каси). Відправлення поїзда з Хмельницького 03:08, прибуття до Львова - 07:23. Плацкарт, нижнє НЕ БОКОВЕ місце.

P. S. Влад, вибач за рекламу. Навряд чи будуть бажаючі, але раптом - віддам квиток безкоштовно. (поїзд через Тернопіль)
  •  

pavlo_r

Отримав лист від Google

Вітання від компанії Google!

Spoiler
Ми хочемо розповісти про важливі новини стосовно Google Apps. Не хвилюйтеся, Вам не потрібно виконувати жодних дій. Ми лише хочемо повідомити про зміни, які вносимо до пропонованих пакетів.

Відсьогодні користувачі більше не зможуть реєструватися для отримання безкоштовної версії Google Apps, яку Ви наразі використовуєте. Оскільки Ви вже стали клієнтом, ці зміни не вплинуть на послуги, що Вам надаються, і Ви зможете й надалі безкоштовно користуватися Google Apps.

Якщо Ви коли-небудь вирішите оновити службу до версії Google Apps for Business, то отримаєте багато переваг, зокрема цілодобову підтримку користувачів 7 днів на тиждень, 25 ГБ для вхідних повідомлень, гарантію безвідмовної роботи протягом 99,9% часу, елементи керування для компаній тощо.

Дізнатися більше про ці зміни можна в нашому довідковому центрі або в Enterprise Blog.

Дякуємо за використання служби Google Apps.

Clay Bavor
Директор, Google Apps
[close]
  •  

Ігор

Гарно у нас дорожні знаки показують відстань.
Це я сфотографував на краю Рокитного
А це в центрі Синяви
Вихоть якщо я буду йти з Рокитного в Синяву я пройду 2км, якщо навпаки то 1 км  :lol:
  •  

admin

В Італії так само. Гарантую
  •