Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

mihaylin

#3345
В Донбассе "радиолюбитель" срывал работу спецслужб и спасателейl
Гг это с каких пор службы МВД работают в диапазоне Wi-Fi ?))))))))
  •  

admin

  •  

w_Waxman

  •  

Ігор

Цитата: admin від Липень 30, 2013, 15:50:55
Такая вот Аляска
http://samsebeskazal.livejournal.com/238870.html
я хотів би з'їздити туди літом на природу і на рибалку :)
  •  

ass1995

Ещё автор забыл сказать, что на Аляске, помимо большого количества православных церквей, ещё и много русскоговорящих (тоже где-то 10%), много русскоязычных названий населённых пунктов и других географических объектов.

Есть даже такое: http://postomania.ru/post278041982/
  •  

pavlo_r

Здається кімната у центрі Львова. Недорого:
Цитата
Килим, домашні капці, книги, навіть телевізор – і все це посеред вулиці! Таку незвичну картину могли спостерігати сьогодні зранку, 30 липня, львів'яни та гості міста, йдучи алеєю на проспекті Шевченка. Одна з лавочок на проспекті перетворилася на імпровізовану «кімнату безхатька».
Про це повідомив кореспондент IA ZIK.
Хто й для чого облаштував її у центрі Львова? Жодна громадська організація наразі не «взяла на себе відповільність». Туристи і львів'яни фотографують цю «кімнату просто неба», господар якої десь у денних мандрах містом у пошуках хліба насущного...
  •  

дрон

Цитата: Ігор від Липень 30, 2013, 18:11:20
я хотів би з'їздити туди літом на природу і на рибалку :)
Тур рыбалка на Аляске:
http://www.saga.ua/667_turns_showturn_2680.html
бабло
  •  

Aschim

#3352
Цитата: mihaylin від Липень 30, 2013, 14:13:36
В Донбассе "радиолюбитель" срывал работу спецслужб и спасателейl
Гг это с каких пор службы МВД работают в диапазоне Wi-Fi ?))))))))
Похожа ситуація була в моєму місті минулого року:
http://dolyna.info/news/sbu-peredala-do-sudu-spravu-hore-hakera-iz-dolyny/
Тоді працівник кабельного/інтернет провайдера "розмістив на висотній споруді у м. Долина несертифіковані для використання в Україні радіоелектронні засоби" і які блокували інтернет міській раді і лікарні. СБУ швидко зреагувало.

Доречі я тоді пробував приймати на ноуті сигнал з тих передавачів - сигнал був самий кращий, з тих що ноут міг зловити. При підключенні до нього і спробі зайти в інтернет зразу перекидувало на сторінку провайдера, де було написано щось на зразок "що тепер можна користуватися швидкісним інтернетом будь-де в центральній частині міста і не потрібно підключення через LAN" і перелік вулиць де воно має тягнути і як настроїти. Для підключення до нету треба було ввести свій логін і пароль, я користувався інтернетом від іншого провайдера, так що потестити інтернет не вийшло...
Якби не СБУ в місті міг би бути якісний і швидкий безпровідний інтернет, а так безпровідний є хіба мобільний і якість там мягко кажучи фігова:, а якісний інтернет тільки через LAN...  Рівень сигналу в мене в квартирі був супер - на повну.  Думаю могли б якось то мирно рішити, наприклад частоту поміняти чи ще щось в тому роді щоб лікарні і міській раді не мішало...
  •  

admin

Цитата: Aschim від Липень 31, 2013, 15:55:43
Якби не СБУ
Якби цей провайдер не піратив....
  •  

Aschim

Цитата: admin від Липень 31, 2013, 15:57:51
Якби цей провайдер не піратив....
Провайдер не пірат, принаймі наскільки я можу судити. Він вже давно працює в місті, не має заборонених для показу телеканалів, час від часу переоформлює ліцензії при добавлянні каналів, списки реальних каналів збігалися з тими, що були в ліцензії на сайті Нацради, швидко виконав рішення про добавлення каналів з цифри в кабельну мережу і т.д.. Вроді все законно робив, навідміну від багатьох інших місцевих провайдерів про які я читав в інтернеті)

А тоді я думаю він просто тестив передачу інтернету. Передавачі працювали максимум тільки декілька днів, а може й годин... Сигнал я зловив тільки 1 раз, через пару днів провіряв - вже не було. На рахунок того провайдера я впевнений що пізніще він би все законно оформив, або принаймі намагався би оформити.
  •  

admin

Цитата: Aschim від Липень 31, 2013, 17:01:01
А тоді я думаю він просто тестив передачу інтернету. Передавачі працювали максимум тільки декілька днів, а може й годин... Сигнал я зловив тільки 1 раз, через пару днів провіряв - вже не було. На рахунок того провайдера я впевнений що пізніще він би все законно оформив, або принаймі намагався би оформити.
а дозволи на тести були? а ця технологія дозволена законодавчо? а потужність була узгоджена?
і ще купа питань...
чому така впевненість у правомірності дій провайдера?
  •  

Aschim

Цитата: admin від Липень 31, 2013, 17:03:36
а дозволи на тести були? а ця технологія дозволена законодавчо? а потужність була узгоджена?
і ще купа питань...
чому така впевненість у правомірності дій провайдера?
Цього не знаю... І взагалі не знав що навіть для тестів потрібен дозвіл.
А впевнений в провайдері тому що біля 8 років користуюся кабельним від нього) І до цього не замічав щоб він в чомусь порушував закон. Тай як я вже писав вище добримувався вимог нацради, наприклад про канали які дозволені для трансляції. Хоча багато провайдерів навіть цього не дотримуються і транслюють канали які не входять в список дозволених.

Дальше спорити з вами не буду, можливо ви праві.  Бо я можу оцінити ситуацію тільки як простий користувач
  •  

admin

Тут не спор.
При мовленні в ефірі, на великі площі, однозначно потрібно дозволи. Те саме стосується тестів.
  •  

pavlo_r

#3358
В моїй особистій колекції   фотографій дебільно оригінально встановлених супутникових антен поповнення.
Красивий храм Преображення Господнього в місті Кам'янка-Бузька, Львівської області. Але антени на ньому нема. Вона поруч (див. під спойлером)

Spoiler
На дзвінниці

Хоча кабель йде перетяжкою в церкву.

Для мене різного роду храми завжди представляють насамперед архітектурну цінність. Навіщо там антена :evil: Для прийому богослужінь з Неба?
[close]
  •  

Yuriy

Цитата: admin від Липень 30, 2013, 15:50:55
Такая вот Аляска
http://samsebeskazal.livejournal.com/238870.html
Хоть Аляске повезло,местные не видели весь ужас во времена СССР (Голодомор,ГУЛАГи, сталинизм и прочее).Продали вовремя!
Вот так "загнивается Капитализм" за полярным кругом  в городе Barrow http://alaskaphotographics.photoshelter.com/image/I00006Is.RF8RqFA
  •