Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

admin

#3615
Бесплатная альтернатива или платная? сколько готовы выложить за фильм? и самое главное, почему производители фильма должны продавать (давать бесплатно по этой цене)?
  •  

Aschim

Я вже вище доповнив повідомлення:

Тут підходить фраза з реклами " Потрібно боротися з причиною хвороби, а не їз її наслідками". Причина - це низький рівень життя, а от піратство це вже один із наслідків.
А у нас чомусь все наоборот, і не тільки з піратством - борються з наслідками, а от причину не чіпають. Це як боротися з вітраними мельницями - тільки бюджетні кошти на вітер (або в чийсь карман)

Можете вважати це виправданнями, відмазками чи ще чимось. Але факт лишається фактом - якщо не стає грошей і основна мета "Де взяти гроші", то люди будуть економити де тільки можна. І будуть і дальше "красти" . Закриють один сайт - підуть на інший, закриють всі українські сайти - підуть на закордонні, заблокують доступ до закорднонних - будуть юзати ТОРи чи щось подібне. І нічого тут не зробиш, поки не буде хорошого рівня зарплати. Можна порівняти список найбідніших країн в світі із списком країн з найвищим рівнем піратства. Причина піратства буде очевидна . І менталітет тут ні при чому.
  •  

дрон

Цитата: admin від Жовтень 17, 2013, 12:31:28
Депутатів вибирає населення, саме населення дає хабарі оцим депутатам і жодним чином населення не намагається використовувати важелі впливу на депутатів. Тому населення виновато не менше аніж депутати, на мою думку навіть більше.

Хабарі дають не депутатам, а чиновникам які безпосередньо "вирішують"проблему того, хто взятку приносить.
Депутатів-тушок скупають для того, щоб потрібні закони проштовхнути, але це трохи інша тема. Хоча, в кінці-кінців, усе пов'язано.

Цитата: admin від Жовтень 17, 2013, 12:31:28
І головне, без останьої серії доктора Хауса або анатомії Грей, середньостатичний українець, вирасте таким дебілом))))) так?
Та можна... Але загалу хочеться відволіктись від сірої буденщини і хочаб на півтори години зануритись у щось яскраве...
  •  

w_Waxman

Влияние на мир бы ослабилось. С одной стороны это хорошо, с другой - не хотелось бы, чтобы америкосы диктовали нам свои правила. В прочем, сейчас они нам диктуют их. К сожалению. Молодое поколение уже дебилы в общей массе.
Да и межнациональная рознь набирает обороты. Хотя, лично для меня, белорусы и русские - не иностранцы. Но русские становятся всё больше и больше свиньями.
  •  

admin

#3619
Aschim

Ти помиляешся, це проблема менталітету - ніхто не хоче боротися за свої права отримувати гідну зарплату і тд...а от вони (депутати, чіновники) крадуть піду і я кіно поцуплю - це запросто.  Це замкнуте коли - чому бідні? бо дурні. а чому дурні? бо бідні.

І до чого тут Парамаунт Пікчерз наприклад? - а хер його зна...хоча ні, знаємо, бо роблять гарні речі.

Чомусь пересічний українець не ставить Лінукс та OPen Office? а от поцупати Віндоус та MSOffice це святе? Згодом ще на форумах буде казати - яке гавно, не працює, або тормозить....

Ти кажешь зарплати малі.
Поясню на прикладі.
Телеканал "1+1" (або будь який інший), контент купує в США, за бакси, має відбити гроші на рекламі
Контент коштує зразу - 10 лімонів, через рік - 5 лімонів, на 5й рік скажемо...добре купують на 5-й рік - пускають в ефір.
Але усі чесні мудаки подивилися з інтернету, доходів від реклами не вистачає навіть перекрити затрати на купівлю.....як збільшити мізерну зарплату? ніяк
бідні бо дурні

Цитата: дрон від Жовтень 17, 2013, 12:55:40
Хабарі дають не депутатам, а чиновникам які безпосередньо "вирішують"проблему того, хто взятку приносить.
Депутатів-тушок скупають для того, щоб потрібні закони проштовхнути, але це трохи інша тема. Хоча, в кінці-кінців, усе пов'язано.
немає часу усього розписувати, але гроші то усе одно йдуть нагору


Цитата: дрон від Жовтень 17, 2013, 12:55:40
Та можна... Але загалу хочеться відволіктись від сірої буденщини і хочаб на півтори години зануритись у щось яскраве...
а чому не дивитися те саме, але не останній сезон, а те що зараз по тб?
  •  

admin

Цитата: w_Waxman від Жовтень 17, 2013, 12:56:37
Влияние на мир бы ослабилось. С одной стороны это хорошо, с другой - не хотелось бы, чтобы америкосы диктовали нам свои правила. В прочем, сейчас они нам диктуют их. К сожалению. Молодое поколение уже дебилы в общей массе.
Да и межнациональная рознь набирает обороты. Хотя, лично для меня, белорусы и русские - не иностранцы. Но русские становятся всё больше и больше свиньями.
Я сам бы хотел сильное славянское общество, но я не хочу его по понятиям, не хочу его в дружбе с азией/арабами на противовес Штатам... я не хочу быть отрезанным от ихних технологий только потому что мы должны быть врагами. Мы давно проиграли им, пора бы смирится.
  •  

w_Waxman

#3621
admin,
ЦитатаМы давно проиграли им, пора бы смириться.
Я не буду с этим мириться. Если будет возможность взять реванш - я присоединюсь! Я не хочу, чтобы нашу славянскую культуру истощили до конца. Потому что я люблю эту землю.
Но я ненавижу агрессивный национализм
  •  

admin

единый возможный реванш - 3 мировая и стирание Земли, имхо
  •  

w_Waxman

admin, мы славяне. У нас должна быть смекалка. А метод бомбёжки - это для "тех".
  •  

дрон

Цитата: admin від Жовтень 17, 2013, 12:48:19

Меня всегда инетересовал вопрос, что было бы если СССР не тратил бешенные деньги на вооружение, блок дружеских стран, на Афган, на суперкосмические проекты и тд..а больше занимался бы своими людьми?

СССР и мог существовать только в виде заскоруглого монстра, который подавляет внутри себя все живое и новое. Вчера на Эре обсуждали вопросы застройки Киева и боком вышли на тему того как все делалось при Союзе. В сельском хозяйстве встал вопрос того, что с большей механизацией и модернизацией с/х производства становилось-бы ненужной большая масса работающих. И ее притормаживали. При этом за каждый новый урожай шла битва (есть такое выражение "битва за урожай"), когда часть рабочих и ИТР заводов и фабрик снималась с производства и отправлялась на уборку урожая. Тоже самое - из НИИ (к примеру, в Харькове так задействовали и физиков-ядерщиков вплоть до профессоров). МАРАЗМ!!! При этом каждый школьник с шестого класса на месяц отправлялся в лагерь труда и отдыха - туда, на битву за урожай. Осенью отправляли на месяц учащихся ПТУ, студентов институтов и техникумов...

Афган. Маленькая деталька про Афган, В начале 80-х уже столкнулись с трудностями призыва - тупо людей не хватало. В 1983-ем стали призывать студентов 1-2 курсов. В начале 1985-ого оставалось на весь Союз только 3 университета откуда студентов не призывали: МГУ, ЛГУ(ленинградский) и МВТУим.Баумана.

Что было-бы... Только дали чуть больше свободы (кооперативы и тд и тп) и СССР стал трещать по швам.
Лопнул за пять лет...
  •  

admin

Смекалка у нас на халяву ориентирована, еще с Имперской Росии, и пока без изменений
  •  

Yuriy

Цитата: w_Waxman від Жовтень 17, 2013, 13:15:21
Если будет возможность взять реванш - я присоединюсь!
Какой реванш? Россия отстала от Запада на многие года,даже Жириновский в программе "Временно Доступен" на ТВЦ сказал о том,что через 20 лет,он не видит светлого будущего в России. Поэтому Украине нужно уходить от России,и быть в европейской семье. Там хорошие дороги, развитая инфраструктура и демократия. Россия,кроме разговоров  о том,что они самые,самые- ничего не может предоставить.
Конечно,Россия хорошо решает проблему Сирии,но ей ещё следует научиться уважать сухопутных соседей.
  •  

admin

Безнадежно отстала
  •  

pavlo_r

Цитата: Aschim від Жовтень 17, 2013, 11:46:35
Ви часом не депутат? А то логіка така ж дивна як у них (дивна - це мягко кажучи, просто не хочу нікого тут ображати).
Депутат? Повеселили :laugh: Ви надто високої про себе думки, якщо вважаєте, що можете мене образити. Логіка у мене одна - людям які дотримуються схожих з Вашими поглядів, щось доводити марно. Потрібно просто перекрити халяву і не зважати на істерику.

Цитата: Aschim від Жовтень 17, 2013, 12:23:01
admin, по вашому ми всі тоді маємо рости дебілами  - без книг, без фільмів, без музики?
А Ви все ще ростете? Займайтесь самоосвітою, читайте науково-популярні журнали, хоча б Вікіпедію. Запишіться в бібліотеку, ходіть в театр на вистави. На спеціалістів завжди попит є. Буде зарплата - будуть гроші на контент. Можна подумати, що з FS освітні матеріали качали.

Цитата: Aschim від Жовтень 17, 2013, 12:23:01
Це задача депутатів підняти рівень життя, до такого щоб ми могли купляти ліцензійки.
А ви свого депетата контролюєте на предмет виконання передвибрчих обіцянок?
  •  

w_Waxman

Цитата: Yuriy від Жовтень 17, 2013, 13:43:23Поэтому Украине нужно уходить от России,и быть в европейской семье.
Никуда нам не надо. От России в некоторых вопросах да, подальше. А в Европейский союз - нет. Если решили быть независимыми - так будьте независимыми до конца. А присоединение к Евросоюзу только развалит Украину и приведёт её к гражданской войне (не дай Боже).
  •