Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Схоже, що сьогодні в мене день з неприємними сюрпризами.
Рано почув новину, про втрату хрищеного :( ввечері прийшовши до дому, я побачив, що майже вся Синява сидить без світла. Схоже, що проблема на високовольтній лінії. Рокитне зі світлом.
  •  

Ігор

Світло увімкнули о першій ночі :super:
  •  

Ігор

Сьогодні моя мама приїхала із Росії, привезла декілька кілограм цукерок. Подумав: треба спробувати, які в них роблять цукерки?!
Пізніше чую від мами: там продають одні Рошен  :lol:
  •  

Radiostyle

Цитата: Ігор від Листопад 01, 2013, 20:40:07
Рано почув новину, про втрату хрищеного :(
Співчуваю
  •  

Yuriy

Цитата: Ігор від Листопад 02, 2013, 20:21:38
Сьогодні моя мама приїхала із Росії, привезла декілька кілограм цукерок. Подумав: треба спробувати, які в них роблять цукерки?!
Пізніше чую від мами: там продають одні Рошен  :lol:
Там "Рошен" у Липецьку роблять. Чекісти ту фабрику вирішили не чіпати.
  •  

admin

куда не плюнь, одни дибилы
власть им виновата, ага


КАМАЗ с зерном развалил мост и упал в Ингул (фото)


Возле села Пересадовка Жовтневого района Николаевской области, грузовик «КАМАЗ» застрял на понтонном мосту через реку Ингул. Об этом сообщили в издании Новости-N.
Как говорится в сообщении, грузовик «КАМАЗ» с прицепом, груженый зерном кукурузы, ехал в село Грейгово, на элеватор. Водитель решил «срезать» дорогу с кировоградской трассы и поехал через Пересадовку.
Между селами Пересадовка и Михайло-Ларино через реку Ингул проложен понтонный мост. Под грузом въехавшего на мост КАМАЗа с прицепом центральный понтон утонул, и автомобиль с прицепом застрял посреди моста.
В результате движение между населенными пунктами было парализовано на несколько часов. Застрявший КАМАЗ удалось вытащить только при помощи тяжелого трактора К-700.
Перед мостом висит знак, предупреждающий о том, что вес транспорта, въезжающего на мост, ограничен весом 8 тонн. Общий вес КАМАЗа с прицепом и грузом превышает 40 тонн. Почему водитель проигнорировал столь очевидное несоответствие, предстоит выяснить сотрудникам ГАИ.
  •  

дрон

Украинский оператор нашел возможность построить 4G-сеть, не дожидаясь соответствующих разрешений регулятора
http://mediasat.net.ua/content/news_all/13775/
  •  

admin

  •  

admin

Станция метро "Теремки", Киев
почти готово
http://tov-tob.livejournal.com/105323.html
  •  

pavlo_r

ЦитатаПолучить новых клиентов можно разве что в небольших городах и селах, но там население не готово платить за высокоскоростной интернет
Цікава думка, особливо враховуючи той факт, що зараз по селах активно розвивають Wi-Max мережі, де вартість підключення і тарифи значно вищі чим в перенасиченому пропозицією ринку великих міст. Наприклад в моїх батьків на селі діє два таких провайдери. Вартість підключення - 650 грн. Моя сестра з 1 Мб/с. платить десь в районі 90 грн. В Жовкві ще цікавіше. Теж присутні два провайдера Wi-Max, з ціною підключення 1200 грн. в обидвох. В Бестлінк, пакет 2 Мб/с. коштує 130 грн. Я раніше за ледь 512 Кб/с. Інтертелекому платив 210 грн./міс., а пізніше 120 здається. Зараз в life) плачу 52 грн./міс. за 6 Гб, без обмеження добового трафіку. Спеціальна пропозиція для тарифу Вільний life) Максимум Захід. Кілька тижнів шукав стартовий пакет з цим тарифом, адже перехід на нього вже закритий, а в продажі рідко де є. Тому  я б посперечався про неготовність населення маленьких міст і сіл платити за швидкісний інтернет. Спробуйте у Львові підключити когось на тариф 130 грн за 2 Мб/с. Тут коли озвучуєш пропозицію 105 за 60 Мб/с. кривляться.
  •  

admin

A LTE не буде дешевшим за wi-max
  •  

pavlo_r

Я не про те, що LTE дешевшим буде, а про те, що в великих містах з такими тарифами цей інтернет нікому нафіг не треба буде. Якщо й хто не готовий платити за інтернет таку ціну - то це якраз ті, в кого є з чого вибирати. Я б не проти і 130 грн. платити і навіть би 1200 відав за підключення, якби був впевнений, що проживу в цій квартирі ще хоч з рік. А так сьогодні тут, а завтра Львові чи ще де.
  •  

admin

Це ще цвіточки. Типовий контракт АДСЛ в Італії - 35 евро на місяць, контракт мінімум на 3 роки. І нікого не хвилює. (усього того що є в багатоповерхівках України тут і близько немає). Контракти на мобільний інет підписують куди ліпше, бо більш вірогідно що на новому місці буде сигнал.

В Україні найнижчі в світі тарифи на швидкісний інет в містах, та й одна з найкращих швидкостей в світі. Баловані.
  •  

pavlo_r

Отож бо й воно. А якщо придивитися - то ці 60 чи 100 Мб/с. більшості й близько не потрібні. І якщо закрити доступ до халявних завантажень з мережі - то трафік впаде в рази. Народ і справді балуваний. Типовий тариф на підключення до інтернету у нас: 1 грн. В цю гривню входить укладання договору на місці підключення, виїзд техніків, пробивання отворів і 55 м UTP. Це ще не враховуючи всякі там акційні пропозиції типу 10 коп./міс. 60 МБ/с. на півроку
  •  

admin

  •