Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

admin

#3855
Цитата: pavlo_r від Листопад 23, 2013, 23:28:45
Я б не сказав, що ми відчуваємо поляків братнім народом.

я особисто відчуваю Італію братським народом, зі зрозумілих причин, думаю купа людей що їздить на заробітки так само думає.

, брат діда з сім'єю у Франції, звісно братська країна - нашим там гарно, інший брат діда з сім'єю у Кишиніві, а їхні діти у Німеччині, звісно 2 інші братські країни, хрещений в НьюЙорці, хрещана у Баден-Бадені, по батківській лінії половина поляків половина українців, мати з Придністров'я, бабуся з Унгенського району. Дід та уся його родина з південої Бесарабії.
Ну ніяк не виходить в мене назвати Росію або Білорусь "братской".

Я не кажу що так усіх, але питання "братская" дуже абстракте, і чомусь усі вважають що типовий українець має вважати братнім народом Росію чи РБ.
  •  

admin

#3856
А якщо розмова заходить про мова, то я двома російською, італійською та українською та англійською трохи гірше але ж достатньо щоб зануритись у культуру.
У чьому сенс поняття "братской"?, з Мазепою воювали проти брата, з Гітлером теж були такі що воювали брати, і багато їх було (бо Гітлера деякий час вважали ліпше ніж рідний брат), УПА воювала з рідним братом, Махно та інші у той час воювали з братом, козаки під Москвою стояли, татари (Крим татарський) теж наче з братом воювали. Братський народ усе таки разрушив нашу Гетьманщину, здобуту доречі поляком, брат ліквідува Запорізьку Січ.

З цього боку глянути так Румунія мабуть нам куди більше брат.
А з якого дива Росію називати братом я ніяк не зрозумію.
  •  

Yuriy

#3857
Цитата: admin від Листопад 23, 2013, 23:54:19
Ну ніяк не виходить в мене назвати Росію або Білорусь "братской".
Я народився в російському місті Владикавказ (1984 р.), в Росії живуть мої родичі. Але я не вважаю Росію братською. Для мене Росія-це країна, де я народився. Мені подобається так, як зробили англосакси-провели межу між Канадою та США і почали будувати Капіталізм. І ніхто не говорить про цілий народ про те, хто кому "брат".
  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Листопад 23, 2013, 23:54:19
я особисто відчуваю Італію братським народом, зі зрозумілих причин, думаю купа людей що їздить на заробітки так само думає.

, брат діда з сім'єю у Франції, звісно братська країна - нашим там гарно, інший брат діда з сім'єю у Кишиніві, а їхні діти у Німеччині, звісно 2 інші братські країни, хрещений в НьюЙорці, хрещана у Баден-Бадені, по батківській лінії половина поляків половина українців, мати з Придністров'я, бабуся з Унгенського району. Дід та уся його родина з південої Бесарабії.
Ну ніяк не виходить в мене назвати Росію або Білорусь "братской".

Я не кажу що так усіх, але питання "братская" дуже абстракте, і чомусь усі вважають що типовий українець має вважати братнім народом Росію чи РБ.
Якщо з такої точки зору - згоден. По крові я майже на половину поляк. Родичі по світу теж роз'їхалися, але більшість так давно, що родинні зв'язки вже втрачено. Братні народи взагалі абстрактне поняття. Хоча білоруси особисто мені завжди було ближчими чим росіяни. Можливо через мову.

Цитата: admin від Листопад 24, 2013, 00:04:06
А якщо розмова заходить про мова, то я двома російською, італійською та українською та англійською трохи гірше але ж достатньо щоб зануритись у культуру.
У чьому сенс поняття "братской"?, з Мазепою воювали проти брата, з Гітлером теж були такі що воювали брати, і багато їх було (бо Гітлера деякий час вважали ліпше ніж рідний брат), УПА воювала з рідним братом, Махно та інші у той час воювали з братом, козаки під Москвою стояли, татари (Крим татарський) теж наче з братом воювали.
З цього боку глянути так Румунія мабуть нам куди більше брат.
Козаки і з поляками воювали. Якби не війна Хмельницького - то хто зна як би склалася історія. Про Мазепу - так це яскравий приклад того, що історія пишеться переможцями. Якби він переміг - був би героєм, а так зробили зрадником. Хмельницький теж був зрадником для поляків і якби поляки в тій війні здобули перемогу - то швидше за все його б стратили у Варшаві, як до нього стратили Сулиму, Павлюка та інших. В 1920-тих на українці теж проти СРСР воювали. Наприклад отамани Холодного Яру.
  •  

admin

Отож, так чому Росія брат а Польша ні? і тут і там воювали, і тут і там були у складі. і та і інша мови схожі. і тут і там коріння зплетені.
це так...мене на риторіку потягло
  •  

Yuriy

Поки багато мешканців України будуть плакати і говорити "навеки с братской Россией" порядку ніколи не буде. Плакатися завжди простіше, ніж будувати Капіталізм.
  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Листопад 24, 2013, 00:23:08
Отож, так чому Росія брат а Польша ні?
Я думаю це ще з тих часів, коли національність мала значно менше значення чим віросповідання. Поляки - католики, боролися і придушували українців, православних (схизматів), а росіяни, вони ж як і ми однієї віри, православні брати. Поляки ж теж слов'яни. Хоч в XVII столітті хрестові походи були вже в минулому віросповідання мало велике значення і через віру не один раз лилася кров. Одним слово Бог добрий, милостивий, єдиний і справедливий, але він хоче знищити іновірців, які теж вірять в доброго, єдиного і справедливого Бога. Добре, що зараз релігія не такий сильний політичний інструмент як була колись, хоча певне напруження все ж зберігається. Наприклад між християнами і мусульманами.
  •  

admin

зараз я фантазію підключу
тобто то бухающее мурло яке б'є себе в груди говорить про братство ... ))))
або ще краще
бабці комуністки на мітингу біля Леніна

треба буде якось обсудити цю тему (щодо віросповідання) з ними))
  •  

pavlo_r

Думаю і вони говоритимуть про православ'я. Наприклад ось ця Главная православная женщина Украины, якій ну дуже тисне в п'яту точку можливий візит Папи Римського в Україну
  •  

Гвоздецкий

У меня и дедушка, и отец, и брат отца бывшие военные. Дедушка служил сначала в Семипалатинске (Казахстан), затем в Можайске (Московская область), папин брат служил в Нижнем Тагиле, сейчас с семьей живет в Пушкино под Москвой (оттуда родители жены и отец еще жив, тоже там), отец служил сначала в Вологодской, затем в Брянской областях,  после дослуживал в Кировоградской (с 1992 года), так что я 9 лет прожил в России. Поэтому мне ближе Россия и я за Таможенный союз и за русский язык. А у нас в Николаеве 35 канал ТРК Сатурн в своих новостях часто показывает Виктора Медведчука - Украинский выбор. Он за Таможенный союз. Может, к выборам готовится, надеется сторонников России на свою сторону склонить.
  •  

Ігор

В мене мама з чоловіком, після приїзду з Росії, розповідають про те, що зараз у Греції війна, і нас чекає таке ж саме після підписання асоціації з ЄС. А вчора взагалі сказала: ціни на газ виростуть, нам зменшать зарплати в 2 рази, закриють заводи і я буду сидіти без роботи.
Хотя раніше вона не була так агресивно настроєна проти цієї асоціації.
Та і згадую часи, коли ми робили в Германію резину і отримували більш-менш пристойну зарплату, доки наші їх не обманули :(
  •  

pavlo_r

При тому, що Україна і так купує найдорожчий газ в Європі. По братській ціні, звичайно.
До речі, натрапив на висловлювання Лукашенка по питанню асоціації з ЄС:
Цитата"Мы не видим никакого страха в том, что Украина ведет диалог с ЕС. Более того, у нас нет оснований запретить ей подписывать какие-то соглашения, - сказал Лукашенко. - Понятна наша позиция с ЕС, они на дух нас не переносят. Но подобные переговоры, даже более глубокие, ведет Россия с ЕС - по отмене виз, о зоне свободной торговли. Кто же на этом фоне может запретить такой гигантской стране, как Украина, вести этот диалог и подписывать какие-то соглашения
http://www.regnum.ru/news/polit/1722660.html#ixzz2lWLf7yy2
  •  

Yuriy

Цитата: Гвоздецкий від Листопад 24, 2013, 02:47:48
и я за Таможенный союз 
Гвоздецкий,какой ТС? У него нет будущего. В ЕС многовекторная экономика,а у России и Казахстана нефть и газ состовляет большинство поступлений. Беларусь полностью зависит от России. Россия зависит от ЕС,т.к. туда продают нефть и газ. В России падают самолёты, разрушенная инфраструктура, за 13 лет "глава стерхов" не сделал ничего чтобы улучшить жизнь своего народа населения. России самой выгодно подписать такую ассоциацию,только там главаря не хотят видеть. В России никогда не будет порядка и никакой любви к окружающим.
Моя мама рассказывала,как она меня рожала во владикавказской больнице (бывший Орджоникидзе). С ней в палате были ингушка,чеченка и кабардинка,только она одна голубоглазая Украинка. У всех тех родились девочки,когда они узнали,что мама родила меня,то те сказали прямо при ней "повезлой этой свинье,у неё мальчик".  И это было в СССР,так называемая "дружба народов".
  •  

vital-fm

#3868
Цитата: Гвоздецкий від Листопад 24, 2013, 02:47:48
А у нас в Николаеве 35 канал ТРК Сатурн в своих новостях часто показывает Виктора Медведчука - Украинский выбор. Он за Таможенный союз. Может, к выборам готовится, надеется сторонников России на свою сторону склонить.

Виходить, що і ті й інші, в кінцевому результаті хочуть бортанути теперішнього президента.
Yuriy
Ця агресія тепер ще сильніше проявляється на московських мешканцях по відношенні до нелегалів, і взагалі до тих, хто ще щось робить для цієї країни, а це ж, якщо вони повступають в МС, до них по братньому треба відноситись, що може спостерігатися в деяких областях РФ.
  •  

ass1995

Цитата: pavlo_r від Листопад 24, 2013, 03:06:44
До речі, натрапив на висловлювання Лукашенка по питанню асоціації з ЄС:
А ещё этот Лукашенко плюс ко всему в последнее время сам подумывает о выходе Белоруссии из ТС. В самой Беларуссии среди населения нарастают недовольства в отношении ТС, В Казахстане тоже нарастают недовольства, но тут само правительство не говорит о выходе страны, хотя Назарбаев тоже подвергает критике руководство ТС. А в Беларуссии уже сам президент думает о выходе страны из ТС. "Доигрались"! Тут ещё кто-то говорит о вступлении Украины в ТС. Медведчук, ставленник все знают кого, скачет-распинается как только может, коммунисты бредят референдумом. А не пошли бы они все лесом куда подальше... После создания ТС потери, однако, есть даже и у России. Даже России этот Таможенный союз пошёл не на пользу. Про Беларусь и Казахстан вообще молчу. Вот такие вот дела!

Сам положительно отношусь к сотрудничеству Украины с Россией, Беларуссией и другими странами бывшего СССР, но вступление в ТС нам не нужно и точка. На территории бывшего СССР существует СНГ, которое тоже регулирует экономические отношения между странами-участниками, хоть и в меньшей мере по сравнению с ТС. Но вместе с тем СНГ устроен таким образом, что среди стран-участников нету лидера, все страны абсолютно равны. А это большой плюс СНГ.

Источники:
1. http://rus.azattyq.org/content/custom-union-nazarbayev-criticized-putin/25147552.html
2. http://world-logistics.net/kazaxstan-xochet-vyjti-iz-tamozhennogo-soyuza/
3. http://news.nur.kz/269965.html
4. http://ava.md/projects/es-ts/022087-lukashenko-grozitsya-viiti-iz-tamozhennogo-soqza.html
  •