Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

yadro

#4155
А що там зараз в Києві ?
В Києві ось так:
Spoiler

Хрещатик біля КМДА


Колонний зал КМДА


Пішохідний Хрещатик


Пішохідний Хрещатик


Пішохідний Хрещатик


Пункти обігріву


Заїзд на Прорізну перекритий


Новорічна ялинка


Майдан Незалежності

[close]

А нас (я працюю в державній установі, в усякому разі, там працює моя трудова книжка) вже в обов'язковому порядку примушують в неділю в пів-десятої ранку прийти на анти-Майдан, зі списком тих, хто відмовився. Я вже відмовився, і цьому списку записаний першим.
Може, хтось із ненормальних любителів нашої влади хоче прийти замість мене ? То нехай приїде в Київ і вийде замість мене. І сам, як дурний, зрадіє, і мене на роботі не будуть звільняти.
Хоча, мабуть, не звільнять. Ну, хто піде на державну зарплату замість мене ?
  •  

w_Waxman

Цитата: admin від Грудень 13, 2013, 19:39:50
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=25936.2050

тут графики поездов которые везут Донбасс на антимайдан
говорят что плацкарт идёт в режиме общего, 80 душ в вагоны, вагоны из ДОПов
хотя лучше чем теплушки в Сибирь)))

По достоверным источникам, большинство людей везут насильно, под предлогом увольнения, т.к. никто добровольно ехать не захотел на такую акцию. По крайней мере из Луганска. Из Запорожьев, Донецков - хз...
  •  

anatolij69

а у бюджетника какое нынче жалование,премии дают ли?
  •  

w_Waxman

anatolij69, это ко мне вопрос?
По крайней мере туда везут только крепких ребят. Во-вторых туда везут реальное быдло, которое есть везде по стране. То бишь алкашей и опустившихся малоимущих. Не все, конечно, быдло там будут... Но таких отбросов приманили жирным куском хлеба. Дадут/не дадут - другой вопрос. Могут дать а потом ещё раз дать под зад. Но нормальных людей туда загоняют насильно под предлогом увольнения.
  •  

Yuriy

Цитата: w_Waxman від Грудень 13, 2013, 22:09:33
По достоверным источникам, большинство людей везут насильно, под предлогом увольнения, т.к. никто добровольно ехать не захотел на такую акцию. По крайней мере из Луганска. Из Запорожьев, Донецков - хз...
Вот видите,какой это ужас-российский сценарий. В странах ЕС люди добровольно выходят. Этого хотят люди на Евромайдане,!
  •  

pavlo_r

#4160

Вчора з'явилися новини, що губернатор Львівської області Олег Сало зібрав голів  РДА і віддав вказівку збирати людей на Антимайдан. Львівська Хвиля обіцяла запитати про це в Сала у прямому ефірі, але час виходу я пропустив. Встиг почути лише, що губернатора вчора не було на території області, тому скоріше фейк.

А ось це http://news.liga.net/news/politics/942191-iz_lvova_v_kiev_otpravlyayut_sotrudnikov_patrulno_postovoy_sluzhby.htm дуже навіть може бути. З різних джерел чув, що їхніх знайомих таки відправляють в Київ. Втім нічого надзвичайного і дивного в цьому не бачу. Мабуть дійсно на заміну тим хто там зараз стоять везуть.
А це новина з мого рідного району http://galinfo.com.ua/news/149193.html - підтвердити чи спростувати не можу - нікого з лісництва не знаю.
  •  

anatolij69

#4161
http://youtu.be/DCRMvhCr40g?t=1s




ИМХО. Таких как на видео не должно быть на 2 майданах.

Прекратите паниковать,управлять толпой не просто,но быдло,лохи....не красиво ,как то.

Да ,едут разные люди,быдло и не быдло. Допустим я Не за Януковича,но и майдан -мне не близок,потому что -это дежавю Яцика,Кличка ,Тягныбока. А они не дотягивают управлять страной. Задача-найти достойного кандидата. ???????Вы их на конференции видели. Мне конечно Кравчук нравиться,что значит старая партшкола. А те горлохваты,лишь бы пошуметь.   Безопасность людей в городе -это преде всего ,это тоже задача власти и оппозиции.
Вообще  Киев -это не мусорка,жаль,что такой красивый город претерпевает такое неудобство.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,15134781,Ukraina_nie_podpisze_umowy_z_UE__Fiasko_okraglego.html

через переводчик почитайте ,что поляки о нас пишут. Как только поляк видет красно черный флаг на майдане.то сразу посылают нас к Путину.они историю с УНА-УНСО помнят. Это я в коментах заметил.
Через полгода все это забудут.
Это вирт,я завтра дома,зарплату задерживают,хоз.день,да и гололед образовался,сидим дома,ящик смотрим. Всем спокойных выходных.
  •  

vital-fm

Погоджуюсь, якість політиків з обох сторін зараз ніяка, а тих, кого ще можна сприймати активно витісняють.
  •  

pavlo_r

#4163
Цитата: anatolij69 від Грудень 13, 2013, 23:52:09
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,15134781,Ukraina_nie_podpisze_umowy_z_UE__Fiasko_okraglego.html

через переводчик почитайте ,что поляки о нас пишут. Как только поляк видет красно черный флаг на майдане.то сразу посылают нас к Путину.они историю с УНА-УНСО помнят. Это я в коментах заметил.
Вперто перечитав всю статтю. Нічого нового, більшість з українських новин переписано. Важко ще трохи читати польською, але змусив себе перечитати майже всі коментарі. Теж не сюрприз. Я в цій темі на початку дискусії писав, що поляки і українці на побутовому рівні не сильно люблять один одного. І треба визнати, що є за що, як в одних так і в других. Якщо ж почитати те, що іноді пишуть в коментарях на російських ресурсах чи наприклад на нашому Корреспондент.net - то поляки якимись навіть стриманими видаються. Можливо через мовний бар'єр, який не дозволяє тролям з обох сторін сповна насолодитися процесом обкидання один одного лайном.
Про УНА-УНСО: "Мало ли в Бразилии Педро". А взагалі, якщо Ви маєте на увазі спалення прапорів то, згідно польських джерел в коментарях і судячи по фото тут палила не УНА, а Патріот України  - ГО з харківською пропискою, яка утворилася як молодіжне крило Соціал-Національної Партії України, теперішньої Свободи. Не підтримую, але зрештою не думаю, що польські нацики якось би по-іншому повелися з українським прапором.
  •  

Yuriy

Цитата: pavlo_r від Грудень 14, 2013, 02:44:12
чи наприклад на нашому Корреспондент.net -
А що пишуть з Росії тролі на сайті "Подробности" , то таке відчуття,  що я потрапив до психіатричної лікарні.
  •  

pavlo_r

Я зазвичай не читаю коментарів до новин. Дійсно відчуття характерні. Ще два слова щодо Польщі. У нас складна спільна історія і від цього нікуди не дінешся. Якби мова йшла про союз конкретно з Польщею я був би не менше проти чим зараз проти МС. Але Польща - це не весь ЄС і (в ...надцяте) Асоціація - це не членство в ЄС. На відміну від Митного Союзу, який в перспективі має перетворитися на таку собі Азіопу з Москвою біля руля. Я не вважаю ворогами ні поляків ні росіян, всі ми люди, але коли мова йде про економічні відносини - за умови, що ображена імперія не буде грати м'язами - Асоціація з Євросоюзорм нам вигідніша чим членство у дійсно мутних союзах, із на ладан дихаючою важкою промисловістю і дешевим газом. І то не факт, що газ буде дешевим, та й закінчиться він через десятиліття-друге. І що тоді?
  •  

дрон

#4166
В Крыму прекратила вещание телекомпания, освещавшая акции протеста в Киеве
http://www.telekritika.ua/rinok/2013-12-13/88482
  •  

дрон

#4167
Янукович і журналісти
http://www.youtube.com/watch?v=gijcH4AZMG0#t=14
  •  

Polyvko V.

Чергова провокація  :bravo:
  •  

pavlo_r

Цитата: Южный19 від Грудень 14, 2013, 12:52:26
Униатско-бандерская мразь призывает к кровопролитию
:evil: Южный19! Якщо не вмієте коректно висловити свою думку - то прохання закритися і не торкаючись клавіатури читати тему. Якщо ви не помітили, тут більшість не підтримує вашу позицію, проте ніхто не дозволив собі образливих висловлювань на вашу адресу. За вами ж подібну хрень помічаю не вперше. Дане повідомлення вважаю особистою образою, а отже це порушення пункту 7 правил даного форуму:
Цитата7. Оскорбление модераторов/администратора - бан на месяц, а то и пожизненный.

А також образою інших учасників форуму. Порушення пункту №12
Цитата
12.Образа інших учасників форуму, в тому числі образливі висловлювання на адресу інших учасників форуму щодо національних, регіональних, релігійних чи мовних відмінностей будуть каратися видаленням повідомлення + на розгляд адміністрації.
Що з вами і з вашою нацистсько-регіональною нетерпимістю робити - нехай вирішує Адмін.
  •