Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Щодо якості газу, я помітив, що зараз вода закіпає довше ніж літом. Вчора замучився чекати. Хотя літом я так довго не чекав. :(
  •  

yadro

#5416
Цитата: admin від Жовтень 09, 2014, 14:01:45
я уверен что ни грама газа из Норвегии не входит в Украину.
Но шоб Газпром не звездел про реверс, провернули финт ушами.
А що тут дивного чи незрозумілого чи неправильного ?
Газ (і нафта), які входять в країну, вираховуються по щогодинній сумі показань вхідних лічильників. Правда, примітивні покази лічильників перемножуються на поправочні коефіцієнти: температура газу, рівень вологості, і ще кілька кілька параметрів, які характеризують енергетичні характеристики газу (щоденно лабораторії по обидва боки кордону звіряють всі ці характеристики), в сумі виходить загальний умовний об'єм.
Так само вираховується вихідний газ.
Різниця в цей момент знаходиться в країні.
За рахунок економічних договорів газ з Норвегії, так би мовити, йде в Україну, це не повинно означати, що САМЕ ТІ молекули газу попадають в Україну.

До речі, Росія, так би мовити, "забороняє" реверс газу. Насправді ніяка країна не звернеться з такою претензією в міжнародний арбітраж, бо завжди програє.
Куплений газ можна перепродавати, до того ж за будь-якою ціною.
  •  

admin

мені нічого дивного, крім того що читаю що газ став кращим.))
це просто бюрократія щоб показати росії її місце
  •  

yadro

Так, це безтолковий бюрократичний ляп.
Якість газу міняється щодня. Усереднені характеристики газу важливі при укладанні ціни, а далі нікому немає ні програшу, ні виграшу. По реальних щоденних характеристиках газу вираховується умовний об'єм.
  •  

FMDX

 
Цитата: Ігор від Жовтень 09, 2014, 16:15:08
Щодо якості газу, я помітив, що зараз вода закіпає довше ніж літом. Вчора замучився чекати. Хотя літом я так довго не чекав. :(
Хха! У мене, коли вмикаєш у кухні, щоб трошки нагрітись після повернення додому, що той газ увімкнений, що його нема -- зовсім не відчувається, лиш коли відчутно стае холодно надворі, починає більше виділятись тепло (подають інший? Bмикають сильніше? Не знаю, що роблять, та факт лишається фактом -- нинішній газ, що подається при ТИХ САМИХ цінах, майже не виділяє тепла чи виділяє його ДУЖЕ МАЛО)...
  •  

GMB

да, раньше газ желтым цветом таким (вместо преимущественно синего) только в сильный мороз, а в этом году уже сейчас заметно так...
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

yadro

Природний газ - це метан-етанова суміш. Чим більше метану в суміші, тим світліший вогонь і менша калорійність.
Ніхто цю пропорцію не регулює. Все залежить від того, з якого саме родовища зараз найбільше газу в суміші. Також слаба очистка газу збільшує його калорійність (найгірше очищується газ в холодну пору року) і створює багато проблем в транспортуванні газу. Такі видатні пробки створюються взимку в пунктах дросселювання, що трубу з газом іноді розігрівають відкритим вогнем, щоб якось проштовхнути пробку.
  •  

ass1995

А у нас уже веерные отключения начались. Уже два раза выключали.  :-)
Первый раз отключали вчера. Выключили в 6:25, включили в 6:28.  8-)  Второй раз было сегодня в 3:40 и продлилось 30 секунд.  8-)
Отключали свет не только в нашем доме, но и в соседних домах. Также отключали освещение на улице.

Кстати, недавно купил к холодильнику специальный переходник-регулятор напряжения. И на нём есть индикатор, показывающий текущее напряжение в сети. Так вот, с течением времени оно медленно и равномерно плавает в диапазоне 225-234 Вольт, и чаще всего бывает в диапазоне 229-230 Вольт. Отсюда, я могу сделать вывод, что у меня в доме в сети 230 Вольт, а не 220. И скорее всего, не у меня одного, а, возможно, и во всём доме (возможны и большие масштабы). А ведь 230 Вольт - это стандартное напряжение во всех странах Европы, Австралии, Новой Зеландии и ряде других стран.

Исходя из этого, я могу сделать вывод, что трансформатор в моём доме работает по европейским стандартам (возможно, он даже сделан в какой-нибудь стране ЕС). А это ещё один шаг на пути к цивилизованному миру.  :wink:
  •  

yadro

Ну, от, у вас Європа, а в мене Африка. 205 Вольт.
  •  

ass1995

Ну 205 Вольт - это вообще какая-то ерунда. Ниже 220 не должно быть (и нету нигде в мире). Разве что напряжение 110 Вольт за Океаном, но это отдельная история.

Вот тут подробно написано о типах розеток, а чуть ниже - таблица напряжения в сети по странам: http://actravel.ru/voltage_sockets_world.html
  •  

pavlo_r

Цитата: yadro від Жовтень 09, 2014, 20:44:13
Ну, от, у вас Європа, а в мене Африка. 205 Вольт.
Це ще нормально. У моїх родичів на Збоїщах (район Львова) колись 190 В - це норма вечорами була. В іншого приятеля в Жовкві, хоч він  і не дуже близько до підстанції живе - в розетці 250 вольт. В нього холодильник через два стабілізатори підключений і вже дуже довга війна з електриками, які нічого не можуть з цим зробити. Я в Жовкві жив під самою підстанцією (не тою з якої 250 В) - напруга в квартирі постійно трималася в межах 227 - 234 В.
  •  

R31

Цитата: yadro від Жовтень 09, 2014, 20:44:13
Ну, от, у вас Європа, а в мене Африка. 205 Вольт.
Говорят, что по району в некоторых деревнях тоже бывает около 200 вольт.
  •  

ass1995

Кстати, на СССРовских розетках и вилках указывалось допустимое напряжение в 220-250 Вольт. Сам знаю, так как у бабушки в селе в хате в работоспособном состоянии сохранилось две розетки тех времён. На современной импортной технике встречал, в основном, надписи "210-240 Вольт".

Кстати, а некоторые импортные электроприборы, если напряжение падает ниже допустимого, тупо отключаются. Например, у меня телевизор "SONY" 2001 года при падении напряжения ниже 190-200 Вольт сразу же отключается.
  •  

pavlo_r

А ви спробуйте паяльник при 190 В розігріти. Хоч у вогонь його клади :)
  •  

ass1995

Цитата: R31 від Жовтень 09, 2014, 21:08:37
Говорят, что по району в некоторых деревнях тоже бывает около 200 вольт.
Это ещё ничего.

Кировоградская область, Ульяновский район, село Грушка. На одной из линий, какраз той, где живёт моя бабушка, до тех пор, пока в 2008 году "Кировоградоблэнерго" не провели замену в сёлах области старых столбов и проводов на новые, во время сильного ветра постоянно шли жёсткие перепады напряжения вплоть до 100-110 Вольт. Иногда бывало, что такое напряжение могло удерживаться около часа а то и больше.

Потом поменяли линию, и эта проблема исчезла.
  •