Кабельное ТВ

Автор GMB, Листопад 26, 2011, 21:08:54

Попередня тема - Наступна тема

Zheka

Цитата: Xottabi4 від Липень 26, 2022, 15:54:41
Подскажите, а у какого оператора кабельного какие дела с оповещениями о воздушной тревоге? Например, павлоградский "Старнет" при тревоге прерывает эфир всех каналов заглушкой, которая висит до окончания. Абоненты крепко задумываются, за что платят - половина вещателей показывают марафон, и тот из-за стабильных тревог посмотреть нереально.
Вообще впервые слышу, чтоб кабельный оператор сам перерывал эфир. Вроде у них даже в договорах с медиагруппами прописано, что они не имеют права вносить изменения в эфир телеканалов.

Пробуйте звонить к ним в поддержку, объяснять ситуацию, грозить отключением
 •  

Xottabi4

Цитата: Zheka від Липень 26, 2022, 23:09:22
Пробуйте звонить к ним в поддержку, объяснять ситуацию, грозить отключением
Да им самим это дело невыгодно, естественно, но аргументируют, что таков указ горсовета. Возможно, это и так. Интересно, практикуется ли такое где-то еще.
 •  

0-0-0-0

Нє, ну це дебілізм чистої води. У наших краях кабельники не тільки не переривають етер, а й навіть рухомий рядок не виставляють (навіть на тому каналі, де він зазвичай транслюється).
А місцеві канали здогадалися не переривати власний етер тривогою, а просто ставити ненав'язливу плашку поверх етеру.
 •  

UzUA108

«Медіа Група Україна» пропонує провайдерам замість «Футболів» канали російської Amediateka

замість своїх футбольних каналів канали російської Amediateka A Classic, A First International та A Premier з латвійськими ліцензіями, дистрибутором яких є медіагрупа.

Медіагрупа запропонувала нові умови співпраці замість футбольних каналів включити A Classic, A First International та A Premier. «Стосовно вартості та договорів ми з вами зв'яжемось. Презентації та параметри відправимо наступним листом.  Якщо у вашої компанії не було договору на футбольні канали, ми включимо Вам фільмові телеканали, описані вище та обговоримо умови співпраці», – йдеться у листі до провайдерів.

Згадані канали Нацрада адаптувала у квітні минулого року. На них виходить контент НВО, FOX, Showtime, Starz, BBC, ABC Studios, Sony Pictures.  Саме на цей контент має ексклюзивні права на показ в Україні російська компанія Amediateka. Після початку війни вони не припинили свій вихід. Також, за інформацією «Детектора медіа» медіагрупа посторно подала інформацію про ці  каналу у Нацраду, яка має намір оновити список іноземних мовників, дозволених для показу в Україні.

«Щодо бібліотек контенту, дистрибуції, продакшену, техніки та інших активів, ми знаходимося у процесі ухвалення управлінських рішень про їхнє майбутнє», – додали у пресслужбі.

Від Детектора
 •  

0-0-0-0

#1099
Хех, провайдер, до якого я підключений, вирішив побігти поперед батька в пекло і швиденько замінив канали МГУ на канали FilmUA та Star Media.
Зважаючи на схожість контенту, глядач навіть не помітить різниці.
 •  

Qolo

Цитата: UzUA108 від Липень 29, 2022, 13:34:01
«Медіа Група Україна» пропонує провайдерам замість «Футболів» канали російської Amediateka
Лучше бы подали Ukraine 1/2 и NLO TV 1/2 в Нацраду на адаптацию
 •  
  Подякували за цей пост: TV-Ukr

mikhail

#1101
При увімкненому vpn мені мегого видає пакет міжнародних каналів серед яких прекрасно працюють Україна 1/2

Upd вже кудись ті України зникли. Можливо тому що наразі підключає по британському впн.
і ще один нюанс. На планшеті мегого змінює перелік каналів на міжнародний, а на телефоні ні. З чим би то могло бути пов'язаним....
 •  

vital-fm

У нас переривається ефір тільки на місцевих каналах.
 •  

DVB

Війна війною, а бізнес є бізнес.

Провайдери з Одеси «Сана+» та «Чорне море» припинили трансляцію частини каналів групи «1+1» через завелике роялті.
«"1+1" хотіла забагато грошей і не погоджувалась на жодні інші умови. Після початку війни у нас немає грошей платити роялті за договором. Наприклад, "Інтер" з нас грошей не бере, "Україна" робила знижку і ми платити 5% від ціни у договорі, StarLightMedia дали нам знижку 25% від ціни у договорі. "1+1" хотів три місяці виплату за повною ціною, далі на два місяці знижку 25%, а далі знову повно ціна. Тому ми розірвали угоду через форс-мажором, яким є війна».
https://detector.media/rinok/article/201650/2022-08-05-dva-provaydery-z-odesy-vidklyuchyly-kanaly-11-media/
 •  

Qolo

Кто-нибудь знает какой медиагруппе принадлежит свежеадаптированный Нацрадой канал "Continent-E"? В интернете инфы ноль. Вчера уже у Триолана в пакете появился.
 •  

0-0-0-0

Походу Континент ТБ (Трофей, Терра, Наука, Фауна, 6 соток).
 •  

vital-fm

Так вони нацрадівські ліцензії отримують, може це від латвійської групи спортів і т.д.?
 •  

0-0-0-0

vital-fm, навряд, тому що на сайті "Поверхности" нічого про цей канал не написано.
Qolo, а яка мова мовлення каналу?
 •  

Qolo

Цитата: 2006 від Жовтень 06, 2022, 10:12:20Qolo, а яка мова мовлення каналу?
Пока нет возможности проверить.
Он вроде еще в пакете ОТТ Prosto TV появился, может у кого-то здесь есть подписка
 •  

mikhail

Там ще нацрада адаптувала такий собі канал megogo football+ де обіцяють транслювати всі турніри права на які є в мегого. В мене питання ; вони вирішили канал для кабелю запустити?) як колись спорт 1 😅
 •