Кабельное ТВ

Автор GMB, Листопад 26, 2011, 21:08:54

Попередня тема - Наступна тема

sten

Цитата: Djundich від Червень 13, 2013, 10:37:48
Ответ на сообщение из темы (Українське супутникове мовлення)"ДВС-САТ" Кабельне телебачення та Інтернет. Этот "супер" провайдер убрал из соего кабельного вещания канал Discovery ch, и теперь у них нет не единого канала из групы Discovery.
А у Воли давно нет Евроспорта, потому, что не договаривались с Евроспортом о цене на трансляцию, так, что все относительно.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

Radiostyle

У мене сьогодні Перший автомобільний в кабелі пропав.
  •  

Radiostyle

#422
Сьогодні додали Плюс Плюс (була пустуюча частота),Першого автомобільного так і немає,хоча телефонував,і сказали,що домовляються про подальшу співпрацю на показ,і мав бути ще з понеділка.
  •  

Radiostyle

Плюс Плюс і Малятко тв поміняли місцями  :dunno:
  •  

pavlo_r

#424
Я колись офіційно був підключений до одного оператора, де канали міняли місцями іноді по кілька разів на тиждень. Для мене це не було дивним, репутація цього оператора КТБ в певних колах була давно відомою. Пізніше, коли наші компанії об'єднались під спільним власником і я познайомився з працівниками того кабельного, яке після об'єднання вже дивився на халяву, вони пояснили мені, що в них завжди були проблеми з сигналом в кінці ДМХ і якщо хтось жалівся на якість зображення каналу який транслювали на 55 ТВК, то той канал просто перекидували на 25-й, поки ще хтось не подзвонить. Класний спосіб вирішення скарг, шкода, що мені так ніколи не дозволяли робити :)
  •  

Radiostyle

#425
Цитата: pavlo_r від Червень 28, 2013, 14:48:41
Я колись офіційно був підключений до одного оператора, де канали міняли місцями іноді по кілька разів на тиждень. Для мене це не було дивним, репутація цього оператора КТБ в певних колах була давно відомою. Пізніше, коли наші компанії об'єднались під спільним власником і я познайомився з працівниками того кабельного, яке після об'єднання вже дивився на халяву, вони пояснили мені, що в них завжди були проблеми з сигналом в кінці ДМХ і якщо хтось жалівся на якість зображення каналу який транслювали на 55 ТВК, то той канал просто перекидували на 25-й, поки ще хтось не подзвонить. Класний спосіб вирішення скарг, шкода, що мені так ніколи не дозволяли робити :)
У нас Тоніс та ТВі міняли місцями разів 5 на день,а Хокей на Імпакт,гралися "дітки"  :nono:
  •  

Qolo

Харьковский "Триолан" вернул в сетку ТВі, обещают вернуть и в других городах.
Сразу видно, что новые владельцы постарались :wink:
  •  

ass1995

Где-то далеко, не ближе чем 30 км до Ильичёвска, идёт гроза, а у нас в кабельном ТВ уже чувствуется её "мощь"- квадраты, "Нет сигнала", "Малевичи", стоп-кадры и прочее на подавляющем большинстве каналов.
  •  

Гвоздецкий

У нас в Николаеве на ТРК Краевид при приближении грозы тоже такое часто бывает - может половина каналов пропасть или зависнуть.
  •  

Radiostyle

Цитата: Гвоздецкий від Червень 30, 2013, 00:29:22
У нас в Николаеве на ТРК Краевид при приближении грозы тоже такое часто бывает - может половина каналов пропасть или зависнуть.
Я думаю,це звичайна ситуація для більшості каб. провайдерів,в мене теж так.
  •  

GMB

та если даже цифра сыпется, когда в Киеве гроза сильная  :ermm:
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

hyper

У нас местный оператор во время грозы вырубает все оборудование и по всюду одни "квадраты Малевича"
  •  

cat

И скажите ему спасибо - целее техника будет!
  •  

Aschim

У когось на кабельному є канал National Geographic Ukraina? Він зараз працює? Бо в мене чомусь декілька днів його не було, висіло повідомлення від супутникового тюнера з надписом "Кодований канал". А сьогодні замість National Geographic включили "Право ТВ"  :neutral:
  •  

hyper

Прекрасная замена.
У меня канал год назад отключили, заменили на Наука 2.0
  •