Кабельное ТВ

Автор GMB, Листопад 26, 2011, 21:08:54

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

"Воля" прибрала з свого сайту налаштування для аналогового тв, чує моє серце не до добра це...
  •  

Radiostyle

Вчора повернули Футболи,може це вже вплив Волі?!
  •  

atmos

#842



В Южному цей телеканал транслюється наразі на частоті телеканала Вільна Хвиля... В кабельній мережі КТВ, та в iptv від  TENET. Я ще не перевіряв, але думаю, що в iptv від lan telecom та ж ситуація.  Після того, як Нацрада вивела Вільну Хвилю на перевірку, то є припущення (виключно моє), що канал переформатувався для виходу далі, за межі міста
  •  

atmos

вирізав лого, якесь таке вийшло:
  •  

ass1995

Это канал Южного или что-то другое?

В Ильичёвске он тоже недавно в кабельном появился. Вот пытаюсь узнать, что это за канал.
  •  

atmos

а що у вас в Іллічівську було до появи ГРАНЕЙ?  Може той, хто стоїть за ГРАНЯМИ купив кілька активів (Вільна Хвиля, тощо...) і зробив один канал, хоча подивився сьогодні їх сітку мовлення - нат гео ретранслювали трохи і далі воєні фільми чорно-білі транслювали.... хз
  •  

Radiostyle

Крокус-1 (Воля) Футбол 2 замість ТВі  :super:
  •  

vital-fm

  •  

border

Воля в Краматорске матрас от ТВi.
На сайте "23 марта 2015 года канал ТВi приостановил свое вещание": http://kramatorsk.volia.com/rus/about/pr/950/
Будет ли чем-то заменён неизвестно, по платный канал на его месте врядле будет.
  •  

vital-fm

Ну так я вже писав, що можуть втулити замість нього без шкоди в абонплаті
  •  

Panek

#850
Користувачі Мережі «Ланет» тепер зможуть насолоджуватися трансляціями каналів «Футбол 1» / «Футбол 2».

Уже з 31 березня абоненти провайдера мають змогу дивитися кращий світовий футбол в цифровому та аналоговому форматах.
Офіційний сайт компанії «Ланет» говорить:
«Враховуючи велику кількість звернень громадян, «Медіа Група Україна» і «Ланет» прийшли до компромісу щодо фінансових умов дистрибуції футбольних телеканалів»
Цінителі перегляду матчів у високій якості зможуть замовити канали «Футбол 1 HD» і «Футбол 2 HD».
Нагадаємо, у глядача завжди є вибір при підключенні телеканалів: кабельні та IPTV-оператори в регіоні проживання, супутниковий оператор Xtra TV або сервіс цифрового інтерактивного телебачення OLL.TV.

Джерело: Телеканал «Футбол 1»/ «Футбол 2»
Glory to Ukraine!
  •  

ass1995

Недавно появившийся телеканал "ГРАНІ" уже убрали. Теперь на его частоте вещает "Тоніс". Собственно, до этого "Тоніс" последние три недели - месяц ретранслировался телеканалом "ГРАНІ" в дневное время.
  •  

Radiostyle

#852
Ну,що,Воля типу уже в БЦ,ані об'яв ніяких нічого...
http://bilacerkva.volia/packages/basic/
І що канал "5" ?
Ось тут буде центр обслуговування абонентів Воля (замість магазину Наш Овен) https://beta.maps.ya17227,38.519458Фастівська 2,тел.(0456) 34-44-55,який поки недійсний!
  •  

vital-fm

Замість того щоб піднімати абонплату, воля могла б скоротити свій колцентр...
Спробував дізнатись, коли замінять tvi і на що? Відповідь шукали на сайті, так ніби я туди не дивився, і оцінюй їхню роботу після цього.
П.С. А тим часом "дождь" закінчився у конкурента, замінили на news network, написали, що перший забагато хоче за розповсюдження.
Де ще вимкнули?
П.П.С. Нарешті я на windows 7 з ноутбука.
  •  

buv003

В Харцызске на кабельном тв из 80 каналов  украинских только 6 .  К1 , К2 , Мега ,ТЕТ , Спорт 1 , Бигуди.
  •