ICTV [DVB-T2/супутник]

Автор admin, Липень 05, 2009, 21:14:02

Попередня тема - Наступна тема

admin

Після того як стереокодер поставили у Києві на початку року хвиля расповсюдження йде далі - Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв та Харків....сподіваємося що це не остані міста і що сам телеканал почне видавати в ефір стереопередачі бо на разі усе у моно  
  •  

СІМ

а мені згадується фраза товаріща адміна:) \"навіщо вводити стереопередаваці, якщо скоро буде цифра?\"  
  •  

admin

а що я не прав з логикою....може ictv вважає що цифра з\'явиться бог зна коли.... я б взагалі на їхньому місті зробився цифровим провайдером - своїх 4 канали + когось можно ретранслювати та розгортав би мережу по країні .... усе одно майбутнє за цифрою і чим раніше тим краще  
  •  

СІМ

цілком згоден! можна організувати медіахолдингу Пінчука організувати свій цифровий пакет: ictv , Новий канал , СТБ , Куй ТБ і т.д.  
  •  

admin

повернемося до самої теми, прийшла інфа зі Львова - там теж стерео  
  •  

AlexFM

К сожалению в Николаеве стереорежим выкл. Спектральный анализ показал, что несущая стандарта NICAM уже отсутствует. По всей видимости этап эксперимента завершён. Должен отметить, что качество видеоизображения при включении поднесущей сильно падало. Сам стереоэффект отсутствовал.  
  •  

Vova.UA

За той час, що ІСТВ йде відкрито з супутника, стереозвучання я чув тільки раз - коли йшов повністю дублюваний фільм. А так все у моно.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Нарахунок якості зображення при наявноості піднесучої Nіcаm. У Львові така ж фігня на М1. Від коли пустили стерео на екрані з\'явилась прозора мура. Щодо ІСТV - то особливих проблем не помічав, хоча  зображення не ідеальне.
P. S. У Львові на ІСTV досі стерео.  
  •  

Djundich

С Мукачевской РТС на 42 твк ICTV сегодня пропало изоброжение, разваливалось сначала на кубики а потом и вовсе пропало, теперь на время написания сообщения канал начал показывать с черной полосой по горизонтали и без звука.
Интересно, на РТС кто-то следит за тем что выдают в эфир, или из-за того что передатчик является собственностью телеканала, имели его ввиду.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

  •  

oan

Никогда не слышал на ICTV стерео.
Смотрю IPTV, куда его берут отсюда, судя по PID.
http://ru.kingofsat.net/tp.php?tp=1184
Первая дорожка стерео 128 кбит, но никакого стерео эффекта и близко нет. Вторая Dual-Mono 64 кбит - просто тишина.

Самый лол в плане звука - это ТВИ. У них есть стерео эффект, но только на рекламе :)
  •  

ass1995

Сейчас на канале "ICTV" идёт сериал "Спецотряд "Шторм"". С радостью его смотрю уже 3-й день, так как он снят в моём родном городе Ильичёвске. Это я понял по знакомым пейзажам, которые в нём показывают.
  •  

димон

                                    ICTV починає мовлення в широкоекранному форматі 16:9
27.05.2015 10:20
1 червня канал ICTV почне мовлення в широкоекранному форматі 16:9 в усіх мережах розповсюдження телевізійного сигналу. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Нова опція доступна для абонентів аналогових, цифрових, кабельних і супутникових мереж по всій Україні.

ICTV підкреслює важливість забезпечення аудиторії якісним зображенням: відтепер глядачі каналу зможуть дивитися свої програми, новини, серіали в покращеній якості, повноцінно використовувати переваги широкоекранного формату, притаманного сучасним моделям телевізорів.

Оператори цифрового телебачення передаватимуть нові параметри мовлення на приймачі своїх абонентів автоматично. У разі відсутності коректного відображення потрібно переконатися в правильності налаштувань на своєму приймачі.


«Телекритика»

  •  

kram2000

Я стараюсь не дивитися ICTV рік і Вам не раджу


Цитата"Пєтлюравєц фшивий!"
Ось така і схожа лексика радянських військовослужбовців в спілкуванні між собою у російському телесеріалі "Штрафбат", що транслює телеканал ICTV.
Ось таким лайном годують українців.

Так сказать, УкрАінскає тєлєвідєніє ва всєй красє
  •  

Xottabi4

Раз этот сериал идет по прокатке, то ее выдало и должно было отобрать ГосКино. Канал ничего не нарушает.

___

Я о другом. Через два дня будет обновление дизайна и логотипа канала.
  •