ТРМ у Донецькій області

Автор СІМ, Липень 06, 2009, 03:39:29

Попередня тема - Наступна тема

JohnTitty

#3390
УР в Часовому Яру відновив роботу на СХ? Я вночі зміг короткочасно прийняти на 873 кГц
Але аж у Львові
 •  

admin

Про 873 там питають. Іде. Якісно. З роликами на 59 хвилині "русіш солдатен здавайся".
 •  

BanderaTV

Хто в курсі, коли в окупованому Донецьку вимкнули Radio Record? Бо ще в минулому році я їх ловив, а зараз навіть у списку одного болгарина відсутнє.
 •  

Sid Meyer

Цитата: BanderaTV від Грудень 20, 2022, 17:17:47
Хто в курсі, коли в окупованому Донецьку вимкнули Radio Record? Бо ще в минулому році я їх ловив, а зараз навіть у списку одного болгарина відсутнє.
Я сьогодні вночі ловив Radio Record на 104,8, але не знаю звідки.
 •  

TV-Ukr

З окупованого Сімферополя.
Цитата: BanderaTV від Грудень 20, 2022, 17:17:47
Хто в курсі, коли в окупованому Донецьку вимкнули Radio Record? Бо ще в минулому році я їх ловив, а зараз навіть у списку одного болгарина відсутнє.
Мабуть тоді, коли прилетіло по телецентру.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

vital-fm

#3395
Коли вимкнули 101,2 і пустили там донбас фм.
всі інші, видно, були як глушилка.
 •  

Evgeniy

Цитата: TV-Ukr від Грудень 20, 2022, 20:29:07
З окупованого Сімферополя.Мабуть тоді, коли прилетіло по телецентру.
Да, так и есть. Вещание на 87,6 95,7 106,0 уже воостановили в Донецке, но с другой мачты, там подвес антенн ниже, чем было на Пехотной. Теперь на 95,7 Радио России и оно только изредка перекрывает Горняк, в зависимости от прохождения.
 •  

2006

Інфо-центр із Селидова анулювався.
 •  

admin

#3398
Цитата
Мої вітання, Владе!
У Часів Яру на одне коліно Дегена приймаються:
87,5 - Радіо М
88,1 - УР-1 марафон
89,0 - Армія ФМ
90,1 немає
90,4 - УР-1 марафон
90,7 - УР-1 марафон
90,9 - Громадське радіо
91,3 - Р. Культура
91,4 - Громадське радіо
95,3 - Промінь
95,7 - УР-1 марафон
98,6 - УР-1 марафон
98,8 - УР-1 марафон
100,3 - Промінь
101,0 - Радіо НВ
101,7 - Радіо Рокс
102,2 - УР-1 марафон
102,4 - Армія ФМ
102,6 - Культура не чую
103,1 - Промінь
105,7 - Перець ФМ
106,4 - Армія ФМ не чую
107,4 - Хіт ФМ
107,8 - Р. Байрактар.

Приймаються і рашистські, про них не пишу.

Удачі! 73!

 •  

admin

Телевізійне ефірне аналогове мовлення
У перші ж тижні повномасштабного вторгнення через пошкодження в результаті бойових дій обладнання та/або неможливість фізичного доступу до нього повністю припинили діяльність у м. Маріуполі 3 місцевих телемовника: ТОВ «ТРО «Маріупольське телебачення», ТОВ «ТРК «ТВ-7», ТОВ «ТРРК «Сигма». Протягом березня маріупольські телемовники релокувались у безпечні місця і продовжили роботу на платформах мережі Інтернет.
Також у березні відмова у фінансуванні, а згодом висока активність бойових дій призвели до тимчасового припинення мовлення КП «Інфо-Центр» (м. Селидове), КП «Телерадіокомпанія «ТРК-8» (м. Торецьк), ТОВ «КІРТК «ТОР» (м. Київ, мовлення у містах Краматорську та Слов'янську).
Місцеві телевізійні компанії КП «ТРК «Бахмут», ТОВ телерадіокомпанія «Заказ» (обидві – м. Бахмут), ТОВ «Телебачення «КАПРІ» та ТОВ «Телевізійна компанія «ОРБІТА» (обидві- м. Покровськ) припинили власне мовлення (весь ефірний час було надано для ретрансляції телемарафону).
Єдиним місцевим телемовником з власним мовленням на території області станом на початок квітня 2022 залишилось ТОВ «ТРК «САТ Плюс»
(м. Слов'янськ). Однак у травні підприємство теж тимчасово припинило діяльність.
Після тривалої паузи в червні частково відновлено власне мовлення двох місцевих телекомпаній  (ТОВ «Телебачення «КАПРІ» та ТОВ «Телевізійна компанія «ОРБІТА», м. Покровськ, аналоговий і цифровий формати).


Телевізійне ефірне цифрове мовлення
На початку 2022 року ліцензії на мовлення у багатоканальній телемережі МХ-5 мали 8 місцевих та регіональних телерадіокомпаній (7 - з юридичною адресою у Донецькій області та 1 –  в м. Київ).
Станом на 31.12.2022:
- здійснюють діяльність ТОВ «ТК «ОРБІТА», ТОВ «Телебачення «КАПРІ» (обидві – м. Покровськ);
- тимчасово припинено мовлення ТОВ «ТРК «САТ-Плюс» (м. Слов'янськ);
- анульовано цифрові ліцензії ТОВ «ТРК «Україна» (логотипи: «Україна», «Донбас»), ТОВ «ТРРК «Сигма» та ТРО «Маріупольське телебачення» (усі -
м. Маріуполь);
- на окупованій території здійснює діяльність  ТОВ «ТРК «ЮНІОН»
(м. Донецьк, програмна концепція формується представниками т. з. «ДНР»).


На початку березня тимчасово припинили мовлення 4 з них: ТОВ «Телерадіовидавнича компанія «КОМРА» (м. Київ, мовлення – м. Маріуполь), ПрАТ «Телерадіокомпанія «Євростудія», ТОВ «Радіокомпанія «Лавенсарі»
(м. Маріуполь), ТОВ «Арта Плюс» (м. Ізюм Харківської області).
В травні тимчасово припинено мовлення Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради (м. Дружківка).
В червні від влучання снаряду у підстанцію припинено мовлення ДП «ТРК «Регіон Плюс» (місцеве, м. Краматорськ), загальнонаціональні ТОВ «ТРК «Медіа Маркет», ТОВ «Місто ФМ», НСТУ (позивний: «Радіо Промінь»), ТОВ «ТРК «Радіо-Ера» (м. Київ). Відновити мовлення цих радіостанцій стало можливим тільки в жовтні.
Ще 3 загальнонаціональних мовника - ТОВ ТРК «Радіо Кохання», ТОВ «ТРК «Онікс», ТОВ «ТРК «Даяна мастер», які навесні припинили мовлення на території області, станом на 31.12.2022 його не відновили.
У зв'язку з фінансовими труднощами припинило мовлення у м. Гірнику та КПВВ Гнутове ТОВ «ТРК «Тризуб ФМ» (м. Запоріжжя). На жаль, перспектив відновлення мовлення найближчим часом немає.
Також станом на кінець звітного періоду не є можливим відновити мовлення ТОВ «Вільне радіо» (м. Київ) мовлення  у м. Бахмуті у зв'язку з повним знеструмленням телевізійної вежі.
Якщо повернутися до діяльності саме місцевих радіорганізацій, то на кінець звітного періоду ДП «Регіон Плюс» (м. Краматорськ) та  ТОВ «ТРК «Можливість» (м. Слов'янськ) продовжують транслювати виключно власний контент. Втішно, що навіть під час війни ТОВ «ТРК «Можливість» знайдено ресурси для початку мовлення за умовами нової ліцензії у м. Запоріжжі та відповідно до умов дозволу на тимчасове мовлення - у м. Києві.
Відповідно до умов дозволу на тимчасове мовлення, затвердженого рішенням Національної ради № 666 від 19.10.2022, ТОВ «Телерадіовидавнича компанія «КОМРА» розпочала мовлення на частоті 95.6 МГц у м. Києві.


Телевізійні вежі
На території Донецької області розташовані 9 станцій аналогового, цифрового телевізійного мовлення та радіомовлення. З них:
- 6 – на території, підконтрольній Україні: Краматорськ, Костянтинівка, Покровськ, Гірник, Бахмут, Часів Яр;
- 3 – на окупованій території: Донецьк, Маріуполь, Чистякове (попередня назва – Торез).
Телевізійні вежі у містах Краматорську, Гірнику, Покровську та Костянтинівці працюють у штатному режимі.
6 вересня 2022 року внаслідок обстрілів було пошкоджено передавальні антени РТС КРРТ у м. Бахмуті. Внаслідок чого відсутня можливість відновлення мовлення 3 місцевих телерадіорганізацій області (телемовники - КП «ТРК «Бахмут», ТОВ телерадіокомпанія «Заказ», радіомовник – ТОВ «ТРК «Вільне радіо») та 25 загальнонаціональних телерадіомовників.
Часто пошкоджень зазнала і телевежа у м. Костянтинівці. Зокрема пошкоджено передавальні антени ТОВ «Телебачення «Капрі», у зв'язку з чим залишається поки відкритим питання термінів відновлення цифрового мовлення ліцензіата у м. Костянтинівці відповідно до умов чинної  ліцензії.


У м. Лимані на початку року здійснював діяльність єдиний провайдер програмної послуги - ПП «ТРК «SANET». Підприємство зазнало величезних втрат під час окупації, було практично знищене. На сьогодні керівник знаходиться поза межами України і на жаль не впевнений у своїй спроможності відновити роботу.
 •  

Qolo

Цитата: admin від Лютий 08, 2023, 13:00:46- на окупованій території здійснює діяльність  ТОВ «ТРК «ЮНІОН»
(м. Донецьк, програмна концепція формується представниками т. з. «ДНР»).
Помню, писали на "Детекторе" пару лет назад, как представители ТРК Юнион приходили в Нацраду с вопросом о продлении лицензии (или что-то вроде того), и утверждали, что нынешнее "вещание" ни имеет ничего общего с лицензиатом, кроме незаконного использования их брендинга.
 •  

Radioraptor

у тимчасово окупованому Донецьку на тиждень відключили мовлення радіостанцій. Це пояснюють ремонтом.
 •  

Evgeniy

В течение недели будут отключать во время ремонтных работ, насколько я понял. На данный момент станции с Донецка вполне себе вещают.
 •  

kram2000

Історія заснування влітку 2014 року, на базі телеканалу "Донбас" пропагандистської помийки "Оплот ТВ" від колаборанта Костянтина Медяника

https://youtu.be/9DuSV3amkgU
 •