ТРМ в Черкаській області

Автор radiomen, Вересень 17, 2011, 11:44:45

Попередня тема - Наступна тема

DVB

Цитата: pavlo_r від Вересень 06, 2016, 10:00:30
Народ, ви не повірите!
Ну это ж тот передатчик, который раньше работал на Радио Рокс. RDS кодер, так и остался.  Рокс его видимо продал НРКУ или КРРТ. Тут интереснее другое. Кто это проявил инициативу. Кодер можно было просто отключить и не заморачиваться. Но кто-то не поленился и прошил под УР-1. Сомневаюсь, что это НРКУ. Скорее всего, кто-то в ЧФ КРРТ проявил инициативу. В любом случаи молодцы, что не поленились.
  •  

admin

Ну конечно инициатива. В Нрку срали на РДС.
  •  

pavlo_r

  •  

admin

  •  

pavlo_r

В Жашкові непогано чути 104.4 та 106.9 з Буків. Десь так на 3-4 бали.
  •  

cat

Цитата: DVB від Вересень 06, 2016, 18:08:25
Ну это ж тот передатчик, который раньше работал на Радио Рокс. RDS кодер, так и остался.  Рокс его видимо продал НРКУ или КРРТ.
Далеко не все радиостанции вещают с собственных передатчиков. Некоторые арендуют у колег или концерна. Так что вариант - что и рокс и НРКУ - арендуют - вероятен.
  •  

dxman

Сьогодні з ранку порівнював ефір радіо Є С зі столиці та Черкас ( в Яготині чути обидві, правда Черкаси з направленою антеною), то вони різні. За той час поки слухав у ефірі Черкас не чув реклами та частоти, лише заставку станції. Хоча наприклад трек який звучав в Києві через певний час йшов у Черкасах і навпаки. Так само як свого часу й на Гала радіо. Там також спочатку трек звучав на локальній версії, а вже потім на всій мережі, чи навпаки, що говорить про схожість плей-листів
  •  

Walle265

#142
Прошу зазначити, що "Наше радио", працює в моно режимі, вже більше року. Стосовно "Радио люкс", є сумніви, що передавальна антена знаходиться на телевежі. Дуже поганий прийом за містом, на фоні інших станцій, що зазначені в таблиці. Хтось може мені пояснити: чому кожен рік змінюється якість звуку на передавачах, то хрипить, то наче б то, наступили на динамік, то перебор нч або вч частот. Хіба не можна один раз все налаштувати і не чіпати більше!
  •  

admin

Цитата: Walle265 від Жовтень 27, 2016, 00:22:05
Хтось може мені пояснити: чому кожен рік змінюється якість звуку на передавачах, то хрипить, то наче б то, наступили на динамік, то перебор нч або вч частот. Хіба не можна один раз все налаштувати і не чіпати більше!
Частота може "пливти" як передаюча  так і моделююча. Фільтри теж саме. Іншими словами, наразі передавачі набагато стабільніші ніж 40-50 років тому, але раз в півроку потрібно перевіряти параметри та регулювати їх.
  •  

BanderaTV

Прийом Черкаських радіостанцій у Смілі. 25-10-16 5:30
Черкаси
Точність 80%
  •  

DVB

Цитата: Walle265 від Жовтень 27, 2016, 00:22:05
Хтось може мені пояснити: чому кожен рік змінюється якість звуку на передавачах, то хрипить, то наче б то, наступили на динамік, то перебор нч або вч частот. Хіба не можна один раз все налаштувати і не чіпати більше!
Ну, основная проблема, это компьютеры с которых идёт местная реклама. Была ещё одна проблема это компрессоры Беренджер. Но их уже стараются отключать. Тем более, что сигнал уже обработан со студии. Ну и третья проблема, это кривые и не дающие покоя руки тех, у кого есть доступ к оборудованию. Как в Киеве, так и возле передатчиков. Пример, Хит ФМ. У них уже со студии или с аплинка идёт сигнал с перегрузкой. Иногда они его приводят в порядок, но потом какой-то глухоюватый сотрудник опять всё накручивает.
Все эти проблемы долго устраняются. Т.к. не на кого не возложена функция контроля. Даже сами рекламные службы, мало шевелятся при возникновении каких-то проблем. Сообщают уже когда вещания вообще нет. Или не идёт ихняя реклама. Так что, если заметили проблемы, звоните на р/станции, сообщайте кому угодно. Там передадут кому нужно. Если областной центр, то устранят быстро.
  •  

pavlo_r

Згадуючи власний досвід спілкування (телефонного) з УМХ і по милу з ТАВРом, можу сказати, що ТАВР все ж здається трохи оперативніше реагує на звернення і відразу розуміє, що трапилося і чого від них хочуть. Вирішувати проблему можуть вже довше.
В УМХ мене кілька днів футболили від однієї дівчинки на телефоні до іншої, поки нарешті до мене не перетелефонував регіональний представник, з яким теж не відразу знайшли спільну мову.
  •  

Walle265

Цитата: BanderaTV від Жовтень 27, 2016, 18:46:48
Прийом Черкаських радіостанцій у Смілі. 25-10-16 5:30
Черкаси
Точність 80%
Послухавши станції, стало цікаво: чому в них різна якість прийому. Наприклад, 30 км від міста, направлення в сторону Канева, трохи інша ситуація і цей же Люкс працює на 1 бал, проти інших, що на телевежі. Невже використовується направлена антена.
Стосовно "Бізнес-Радіо", сигналу не має. Ще в літку крутив Mason на тих частотах - чисто і зараз теж саме. "Екватор-FM" більше не чути в місті, де тіки не намагався приймати, нічого, хоча в 2011 ще можно було почути!
  •  

admin

Цитата
0:00 - 91 Стильне Радіо/Перець FM
0:31 - 91.4 УР1/Рось
1:01 - 100.2 П'ятниця
1:31 - 100.6 Авторадіо-Україна
2:01 - Unknown station
2:32 - 101 Радіо 24
3:03 - 101.6 NRJ
3:32 - 102.4 Радіо РОКС Україна
4:02 - 104.1 ХІТ FM Україна
4:32 - 105 Kiss FM
5:03 - 106.1 Люкс FM
5:33 - 107.1 Улюблене радіо
6:03 - 107.5 Шансон
Unknown station=має бути Екватор на 100.8
Якось дивно що ХІТ приймається а інші радіостанції ТАВРа ні
  •  

Walle265

Забув зазначити, що всі тестуваня проводив в Черкасах. Стосовно Сміли, скоро буду їхати туди і подивлюся, що там приймається, та викладу відео.
  •