5 канал [DVB-T2/супутник]

Автор Lawyer, Грудень 14, 2011, 13:37:52

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: mikhail від Лютий 18, 2014, 23:29:44
У Луцьку трансляцію 5-го запустили місцеві спеціалісти власними силами ... транслюють очевидно з інтернету... періодично зависає... знизу є стрічка якогось плеєра
У Білій Церкві так само,знизу стрічка флеш плеєра,трансляція періодично підвисає,та завмирає.
  •  

autorun

ой да радибога, что мало каналов эфире  zzz
RADIO - ❤
  •  

pavlo_r

Хіба цей факт дає підставу для вимкнення каналу з ефіру? А давай Інтер вимкнемо? Мені він не подобається.
  •  

mikhail

УТ-1 давайте .... на всіх каналах серіали а у них луганські дядькі закликають ввести НС... і ще канал Бізнес знову почали ретрансити ....
а на ТРК Україні була стрічка де Ахметов закликає припинити кров ... хаха
а ще в четвер Динамо грати з Валенсією... думаю доля матчу під питанням
  •  

Radioneon

#34
1.  В Одесі 5-й теж увімкнули засобами інтернет близько 23.35. Зараз триває трансляція.
2.  Телеканал "ЧП інфо" розпочав трансляцію 5-го каналу, про що було повідомлено в ефірі та на сторінки 5-го каналу в Фейсбуці. Шукайте "ЧП інфо" у кабельній мережі!
Час відкривати світ...
  •  

mikhail

 а в Одесі у 5-ого хіба є частота аналогова?
  •  

Radioneon

#36
Я про кабельну мережу центральної частини міста Реал -ТБ.
В Одесі більшість дивиться кабельне тб. Хіба що десь на перифирії , де немає технічної змоги протягнути кабель. Серед моїх знайомих, які б дивилися ефірне тб, таких немає.
Час відкривати світ...
  •  

Гвоздецкий

В Николаеве тоже отключили как в кабеле, так и в аналоге, затем в кабельном появился, откуда и как, а также аналог я не проверял. Даже на Торрент-ТВ завис.
  •  

Гвоздецкий

Только что посмотрел в кабельном (Краевид / ДатаГруп - откуда берут - непонятно, на телевизоре обрезается верх и низ изображения (видна верхняя половина логотипа, бегущей строки нет), причем независимо от выбора формата - 16:9 или 4:3. Аналог даже не пробивается - надо переключать антенну или смотреть на другом телевизоре.
  •  

GMB

в Краматорске работает аналог - картинка чуть подтормаживает, с боков - сжата (видны черные полосы). В Т2 - тишина.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

димон

В Ковелі в Т2 теж не мовить.
  •  

pavlo_r

Сигнал загальнонаціональних мультиплексів єдиний для всієї України. Вимкнули з Києва.
  •  

devil-78

да и бог с ним, что прямо этот канал такой  :laugh:смотрительный что люди без него не смогут жить?
  •  

pavlo_r

Яка нафіг різниця можуть чи не можуть? Повторюю: В КАНАЛУ Є ЛІЦЕНЗІЯ НА МОВЛЕННЯ, а отже вимикати його з ефіру нема жодних підстав. Чим інші канали кращі? Давайте все вирубимо і бог з ними.
  •  

samostav

Так понимаю 5 канал отключили в связи с событиями в Киеве.Эти радикалы-партизаны  уже достали,взбунтовали народ и теперь погибли люди. :evil: Когда же этот Евромайдан закончится,народ подняли на восстание ,а гибнут простые люди ,которые слепо верят в свою правоту.
  •