Телебачення в Одеській області

Автор Radioneon, Грудень 15, 2011, 00:12:21

Попередня тема - Наступна тема

серж1906

Досі йде мовлення марафону, картинка почала трохи притормажувати
Veni, vidi, vici
  •  

серж1906

Цитата: серж1906 від Липень 28, 2023, 19:18:15телеканал Одеса розпочав мовлення в HD якості на частоті 690,0 (48 телеканал) оператор Одеська філія КРРТ, DVB-T2 модуляція 16 QAM

Сьогодні вже не має сигналу
Veni, vidi, vici
  •  

0-0-0-0

Дещо про ТІС.
Телеканал розпочав мовлення у 2016 році як студія-виробник програм (спочатку програми ТІС транслювалися на VPM, потім додалися трансляції на ОДТ, пізніше програми почали виходити ще й на 7 каналі, А1, ТК "Одеса" та южненському кабельному каналі "М-Новини" ("Місцеві новини")).
У 2018 році канал розпочав самостійне мовлення у кабельних мережах. Приблизно тоді його програми перестали виходити на ОДТ.

І я думаю, що розклад ретрансляцій програм ТІС на інших каналах зі сторінки можна прибрати, бо він не відповідає дійсності (А1 не мовить, на 7 каналі нема, тим паче, деякі заявлені програми зараз не виходять взагалі).
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

серж1906

Цитата: серж1906 від Липень 29, 2023, 14:55:27Сьогодні вже не має сигналу

від учора мовлення поновлено
Veni, vidi, vici
  •  

0-0-0-0

Таке враження, що той мультиплекс лише у будні працює. Хоча, це можуть бути тести і скоро там буде повноцінне мовлення.
  •  

DeJar

26 твк PLUS: передавач вимкнули між 26 та 30 липня
45 твк працює, хоча на вихідних також вимикався

Після вихідних на телеканалі Одеса (MX, 48 твк) зник логотип телеканалу, транслюється телеканал Рада

0-0-0-0

#307
Згідно онлайн-трансляції, замість Думської транслюється Апостроф TV (до того було ретрансляція з логотипом Думської та без логотипу Апострофа). З якого часу, не знаю.
Так само і в цифрі по області?
  •  

DeJar

Логотип Думської в цифрі зник у другій половині минулого тижня
  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

admin

  •  

0-0-0-0

Цитата: mikhail від Серпень 12, 2023, 10:29:35А як ви думаєте чому стільки каналів і радіо у одеській області саме місцевих припинило роботу після вторгнення. В мене є припущення. А ви як думаєте?
Дисклеймер. Частина з них ретранслювали колись канали медведчука
До речі, власник телеканалу Інший знаходиться під санкціями РНБОУ, ЄС та Швейцарії: https://opendatabot.ua/p/2PLN261.
А власник каналу "Южная волна" у розшуку: https://opendatabot.ua/p/7DXF146.
Взагалі, ці канали були дуже близькі, навіть одні й ті самі програми там були.
  •  

TV-Ukr

Цікаво, як там зі Здоров'ям, який транслював програми Першого незалежного.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

0-0-0-0

Там просто фінансові проблеми. Тим паче, власник каналу почав вкладатися в Телеграм-помийкиканали, телебачення для нього зараз не в пріоритеті.
  •  

0-0-0-0


vital-fm

Тепер ще хай радіо придбають, щоб інформація не була офтопом в цій темі.
Он 102,7 продовжилось із старим позивним.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101