Звідки Ви берете треки для радіо ефіру?

Автор Michael_15, Грудень 23, 2011, 14:38:33

Попередня тема - Наступна тема

Michael_15

Почитавши в темі "Шарманка змінить формат" інформацію про те, що на одній станції може звучати "промаркований" або "проміткований" трек з позивними іншої станції був просто в шоці!!! Люди добрі, так не можна! За таке має бути найжорсткіша міра покарання. Як на мене, то пошук мп3'шки в неті - це взагалі неприпустимий варіант, як же ж бітрейт, еквалізація, рівні звуку? В крайньому випадку треба цей трек прослухати.
Все ж таки існують офіційні розсилки для ліцензійних мовників або ж можна знайти трек на СіДі'шках.
Так от до питання: Де беремо треки для ефіру?  
  •  

mihaylin

Рассылка CD-шек компании FDR + следующие специализированные сайты:
http://tophit.ru
http://fm-tv.com.ua
http://navsi100.com  
  •  

Y.A.

Роялти + иногда самые эксклюзивные треки приходиться покупать прямо в интернете!  
  •  

belov

Цитата: "Michael_15" post=12880Почитавши в темі "Шарманка змінить формат" інформацію про те, що на одній станції може звучати "промаркований" або "проміткований" трек з позивними іншої станції був просто в шоці!!! Люди добрі, так не можна! За таке має бути найжорсткіша міра покарання. Як на мене, то пошук мп3'шки в неті - це взагалі неприпустимий варіант, як же ж бітрейт, еквалізація, рівні звуку?

Я так розумію тут мова йшла про треки з мітками з одного холдингу. Тобто на шарманці прокрутили пісню з DJ FM. Це не означає що її знайши в інтернеті з поганим бітрейтом. Просто в назві пісні мабуть немає позначки, що пісня мічена, от її помилково і взяли, аби не качати зайвий раз :)

А по друге, чого це "пошук мп3'шки в неті - це взагалі неприпустимий варіант"???

Ви думаєте на отих спеціалізованих сайтах, про які тут написали якийсь не такий формат мп3? )) Ще на tophit трішечки за якістю слідкують і то не завжди, а на fm-tv взагалі шлаку повно.  
  •  

Ігор

А як пояснити те що на Радіо Нет була пісня з мітками Хіт фм?  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=12943А як пояснити те що на Радіо Нет була пісня з мітками Хіт фм?
пофігізм  :beach:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Не знаю як хто, а радіо Сокаль (101,0 ФМ) пісні качає з navsі100.com.  :music: Мітки цього сайту частенько можна почути в їхньому ефірі. Може то так треба?  :dunno: (реклама чи щось в тому роді)  
  •  

belov

Цитата: "pavlo_r" post=12952Не знаю як хто, а радіо Сокаль (101,0 ФМ) пісні качає з navsі100.com.  :music: Мітки цього сайту частенько можна почути в їхньому ефірі. Може то так треба?  :dunno: (реклама чи щось в тому роді)

ні, то мабуть немає реєстрації на сайті, бо коли входиш на цей сайт як радіостанція - то пісні качаються без міток :)  
  •  

Ігор

Радіостанції платять за пісні що скачують з інтернету?  
  •  

belov

Радіостанції платять роялті українському агентству з авторських та суміжних прав. А конкретно переліченим тут сайтам (Рассылка CD-шек компании FDR + следующие специализированные сайты:
tophit.ru
fm-tv.com.ua
navsi100.com) - ні.

Можливо є такі, хто купує тректи в якихось онлайн магазинах музики.  
  •  

mihaylin

Цитата: "pavlo_r" post=12952Не знаю як хто, а радіо Сокаль (101,0 ФМ) пісні качає з navsі100.com.  :music: Мітки цього сайту частенько можна почути в їхньому ефірі. Може то так треба?  :dunno: (реклама чи щось в тому роді)
Гг там настолько "умно" устроен сервис поиска, что если введешь название исполнителя или песни не в то окно - то и скачаешь с меткой и в качестве 128 кбит) Даже если и авторизовался от имени радиостанции  
  •  

Радиоман

Цитата: "belov" post=12961Радіостанції платять роялті українському агентству з авторських та суміжних прав.
А роялти для всех станций одинаково или разное? Если на станции меньще музыки звучит, она платит такую же сумму, как и та, где музыка нон-стоп? И еще интересно доходит ли что-то из этих сумм до артистов или хотя бы их продюсеров или все "оседает" в этом агентстве?  
  •  

belov

По поводу ценообразования ничего не знаю. Но если суммы и доходят до авторов - думаю это мизер, по сравнению с тем, что они имеют от концертов и т.д.  
  •  

belov

О... нашел на их сайте инфу. Можете ознакомиться

http://uacrr.kiev.ua/ua.addition_14  
  •  

Michael_15

Цитата: "belov" post=12940А по друге, чого це "пошук мп3'шки в неті - це взагалі неприпустимий варіант"???

Ви думаєте на отих спеціалізованих сайтах, про які тут написали якийсь не такий формат мп3? )) Ще на tophit трішечки за якістю слідкують і то не завжди, а на fm-tv взагалі шлаку повно.

Я маю на увазі, що скачування в неті типу зайцев.нет - це неприпустимо:))))
На рахунок, он-лайн сервісів tophit і он-лайн скрвісу фдр, то в них дійсно з якістю все ок:), що до fm-tv, то повністю з Вами згідний, там деколи таке лайно намагаються просунити, що ніякий бітрейт тут на допоможе:)))  
  •