Наявне супутникове мовлення (загальна тема)

Автор alt, Липень 12, 2009, 16:29:56

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

На Малятко тв прибрали надпис (тест),працює на тій частоті,де раніше був КРТ.
  •  

Максимив

Цитата: "Radiostyle" post=42692На Малятко тв прибрали надпис (тест),працює на тій частоті,де раніше був КРТ.
Кто не знает:
Astra 4A/1E, SES-5, 4.8E 11766 Н 27500 3/4
MPEG-2 прописывается MALYATKO TV
Приятного просмотра

+ У меня на ABS 1/1A, 75° в 15:00 сканировал - прописался ТВ3 Россия +3ч
12548 V 22000 7/8  :super:
  •  

mikhail

Цитата: "Максимив" post=42686
Цитата: "mikhail" post=42550Взагалі все з Бонума вже пішло на новий супутник. НТВ+ повністю реанімує свій східний пакет. Ціни там ... класні... )))
Я не знаю, джерело цієї інфи - Фрокус.нет  :dry:
А ціни звісно  :nosuper:  Той НТВ+ уже ціла фінансова піраміда
Я про НТВ+Восток. там пакет Лайт 29 рублів/місяць...  Суперспорт взагалі 199грн/руб... то на європейській частині ціни покищо... кучаються... але до цього на сході кучались ще більше.... і абонентів як таких там вважай не було
  •  

Максимив

Цитата: "mikhail" post=42705
Цитата: "Максимив" post=42686
Цитата: "mikhail" post=42550Взагалі все з Бонума вже пішло на новий супутник. НТВ+ повністю реанімує свій східний пакет. Ціни там ... класні... )))
Я не знаю, джерело цієї інфи - Фрокус.нет  :dry:
А ціни звісно  :nosuper:  Той НТВ+ уже ціла фінансова піраміда
Я про НТВ+Восток. там пакет Лайт 29 рублів/місяць...  Суперспорт взагалі 199грн/руб... то на європейській частині ціни покищо... кучаються... але до цього на сході кучались ще більше.... і абонентів як таких там вважай не було
І не віриться що це НТВ+
А то НТВ+ як правило дорогий, і хоче заробити на всякій дурні (наприклад Кінодром), за один фільм на Кінодромі(99руб. -фільм) на НТВ + Восток можна би було пакет Лайт 3 місяці дивитись  :boredom:
Тепер може зрозуміли, що у них ціни КОСМІЧНІ. По крайній мірі на НТВ + Восток, там заможніх людей мало порівняно з заходом тому абонентів і нема.
  •  

mikhail

Цитата: "Максимив" post=42707
Цитата: "mikhail" post=42705
Цитата: "Максимив" post=42686
Цитата: "mikhail" post=42550Взагалі все з Бонума вже пішло на новий супутник. НТВ+ повністю реанімує свій східний пакет. Ціни там ... класні... )))
Я не знаю, джерело цієї інфи - Фрокус.нет  :dry:
А ціни звісно  :nosuper:  Той НТВ+ уже ціла фінансова піраміда
Я про НТВ+Восток. там пакет Лайт 29 рублів/місяць...  Суперспорт взагалі 199грн/руб... то на європейській частині ціни покищо... кучаються... але до цього на сході кучались ще більше.... і абонентів як таких там вважай не було
І не віриться що це НТВ+
А то НТВ+ як правило дорогий, і хоче заробити на всякій дурні (наприклад Кінодром), за один фільм на Кінодромі(99руб. -фільм) на НТВ + Восток можна би було пакет Лайт 3 місяці дивитись  :boredom:
Тепер може зрозуміли, що у них ціни КОСМІЧНІ. По крайній мірі на НТВ + Восток, там заможніх людей мало порівняно з заходом тому абонентів і нема.
там було по 900руб/місяць за мізер
  •  

admin

Народ....хватит простынями тут застилать!!!!
какой смысл цитировать предыдущее сообщение в котором цитировано предыдущее сообщение и так до бесконечности?
неужели и это надо объяснять?
  •  

mutico

Цитата: "Максимив" post=42707Тепер може зрозуміли, що у них ціни КОСМІЧНІ. По крайній мірі на НТВ + Восток, там заможніх людей мало порівняно з заходом тому абонентів і нема.
все набагато простіше  :nea:  НТВ змушений демпінгувати , через дуже активну маркетингову компанію "Континента" та "НСК"
P/S/ доречі Лайтовий пакет вже прибрали з Бонума :boredom:
  •  

mikhail

з Бонума вже все прибрали Триколор і НТВ+. До речі "нелегальний перегляд" НТВ+Восток став недоступний
  •  

dmitriydonetsk

AMOS 4W "24техно" временно идет открыто  в пакете xtra tv на 11222 H 30000 5/6
  •  

серж1906

24 техно идет в пакете xtra tv на 11222 H 30000 5/6
 открыто до 28.01.2013г.
Veni, vidi, vici
  •  

Djundich

Цитата: "dmitriydonetsk" post=42780AMOS 4W "24техно" временно идет открыто  в пакете xtra tv на 11222 H 30000 5/6
Он идет открыто и на
ABS-1 at 75.0°E,
tp 2N
DVB-S
12548 V 22000
FEC 7/8
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

серж1906

канал 24 техно на обоих позициях вещает открыто до 27.01.2013г.
Veni, vidi, vici
  •  

Djundich

Цитата: "серж1906" post=42799канал 24 техно на обоих позициях вещает открыто до 27.01.2013г.
Я так и писал.
Пологаю что на AMOS_е идет открыто по тойже причине что и на ABS-1.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

серж1906

да совершенно верно, только почему-то на Экстра-тв этот канал открыли с большим опозданием. Это идет новогодняя акция от владельца этого канала с целью популяризации данного канала
Veni, vidi, vici
  •  

Djundich

Цитата: "серж1906" post=42913да совершенно верно, только почему-то на Экстра-тв этот канал открыли с большим опозданием. Это идет новогодняя акция от владельца этого канала с целью популяризации данного канала
Лучше позно чем никогда.
Кстате на ABS-1 24-Док, Nastoyashee Strashnoe TV тоже идет открыто.
А еще приятней, то что с 60.0°E Intelsat 904 идут открыто каналы в DVB-S2 MPEG-4 как Discovery Channel Russia, National Geographic Channel, Discovery World, Discovery Science Channel, Perviy kanal и еще некоторые, только звук там идет АС3.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •