NRJ

Автор Maxym_Mikava, Грудень 29, 2011, 16:37:12

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

optimist

Цитата: АДВ від Травень 01, 2023, 22:20:18Думаю або MFM, або ще хтось новий. Бест мовить на 95.6.
То здається в Києві.
А я маю на увазі ці 3 міста - Полтаву, Кременчук, Одесу.
  •  

vital-fm

ПО Кременчуку та Одесі питань нема - одна група, тим паче недарма ротація на DJ була, Полтава - цікаво.
  •  

TV-Ukr

Може в Полтаві буде Авторадіо.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Якби так, то б перевели з КР та Черкасами.
  •  

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Травень 02, 2023, 09:16:49Якби так, то б перевели з КР та Черкасами.
Так там інша фірма.
  •  

vital-fm

Знаю. Я про те, що не факт, що домовляться, у них по різному розкидано.
  •  
    Подякували за цей пост: optimist

corazon

Судячи з тиші в цій темі - не спішать змінювати NRJ у трьох містах, які залишилися.
Тоді як по Ретро FM - всі подібні міста (правда, їх тільки два було тоді) замінили на іншу станцію задовго до відключення останнього передавача з "основною" непродовженою ліцензією (точніше, якраз під час процесу відключень таких частот).
  •  

0-0-0-0

У Кривому Розі та Черкасах відразу на Авторадіо змінили, в Одесі та Кременчуці нема на що замінювати, невідомо, що у Полтаві (там теоретично Авто увімкнути можна).
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

ProRadio

Цитата: corazon від Травень 17, 2023, 14:45:24Судячи з тиші в цій темі - не спішать змінювати NRJ у трьох містах, які залишилися.
Тоді як по Ретро FM - всі подібні міста (правда, їх тільки два було тоді) замінили на іншу станцію задовго до відключення останнього передавача з "основною" непродовженою ліцензією (точніше, якраз під час процесу відключень таких частот).

Там частоти належали, по суті, одній медіа-групі. А Полтава, Кременчук і Одеса не належать ані УМХ, ані умовній радіогрупі Козлітіна, там окремі власники, в яких можуть бути якісь свої міркування, рекламні зобов'язання та плани. Таке моє ІМХО. Згадайте, коли мережа Дорослого радіо розділилася на, власне, Доросле радіо та Стильне радіо, деякі місцеві партнери, що не належали ані УМХ, ані Карпію, від них взагалі "відвалилися". 
  •  

vital-fm

Багато з них, вже при ротації бест/стильне, попереходили до Таврів. У ПОлтаві в співласниках 106,8 бачимо компанію, що володіє 100,6, може під jaz перехоплять?
Жиса, свого часу, не встигла піти під релакс, у ПОлтаві сватали, але вони взяли конкурсну.
Може з липня будуть зміни.
В Одесі он переоформитись не можуть.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

ProRadio

Цитата: vital-fm від Травень 19, 2023, 11:07:25У ПОлтаві в співласниках 106,8 бачимо компанію, що володіє 100,6, може під jaz перехоплять?

Там в ТАВРів (через "Юту") - зовсім міноритарна доля, наскільки я пригадую... Тому не думаю, що ТАВР може так легко запустити там Jazz. До речі, я не стверджую, що там не буде Авторадіо. Я мав на увазі, що місцева компанія теоретично цілком могла продати рекламу чи спонсорство "на півроку наперед" саме під формат NRJ - і тому не бажає переходити на новий бренд. А з Києва не можуть наказати "вольовим рішенням". До речі, теоретично можуть у Полтаві і Європу Плюс з Дніпра запустити - враховуючи той факт, що вона теж "приватівська" (як і ТЕТ-Полтава). Але це вже гадання на кавовій гущі...
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Я тому і припустив, що зміни з липня можуть бути, якщо на початку року на півроку підписали рекламні угоди.
Але це по полтавській області, Одеса може і довше триматись.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Zheka

Влад, может уже стоит списать частоты Европозитива в резерв?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Zheka

  •  
    Подякували за цей пост: corazon