Скажіть своє "ФЕ" про Ubuntu

Автор pavlo_r, Січень 11, 2012, 19:06:46

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Якщо раптом хто не знає - це теж операційна система, тільки на відміну від Windows розповсюджується безкоштовно. Так вийшло, що за відсутності установочного диска з "Кватирками 7" я встановив і кілька днів користувався Ubuntu 11.10 Повернутись на Windows змусила (саме змусила) одна програмка, котра як виявилось дуже потрібна, а під лінуксподібні системи нема версії. З цієї теми пропоную опитування  
  •  

Гвоздецкий

У меня в основной Windows 7 Home Basic программа VMware Player с тремя виртуальными машинами: Windows 7 Ultimate, Linux Ubuntu и Linux Mint. Из Linux мне больше нравится Mint (по-моему, интерфейсом похож на Windows XP). А в Ubuntu мне показалось неудобным меню и отсутствие кнопок запущенных программ на панели задач вверху, да и панель задач неудобная.  
  •  

admin

у меня 7ки везде стоят, и почти везде Убунту в дуалботе.
Убунту исключительно для программирования под С/С++. Ни для чего другого не годится  
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

mikhail

нііііі... вже "сімка" рулить!!!  
  •  


loreniola

Цитата: "pavlo_r" post=14459Якщо раптом хто не знає - це теж операційна система, тільки на відміну від Windows розповсюджується безкоштовно. Так вийшло, що за відсутності установочного диска з "Кватирками 7" я встановив і кілька днів користувався Ubuntu 11.10 Повернутись на Windows змусила (саме змусила) одна програмка, котра як виявилось дуже потрібна, а під лінуксподібні системи нема версії. З цієї теми пропоную опитування
Треба звикати до Linux-Ubuntu.Розширення файлів нетакі як у Windows, команди у Терміналі нетакі як у WINDOWS cmd(наприклад ifconfig замість ipconfig). Багато чого прописується вручну у файлах.
Правда то Лінокс має програмку-емулятор WINE, яка дозволяє програмкам написаним під Windows працювати на Ліноксі  
  •  

audioshock

Незнаю как вам, но мне самая удобная ОС - это Mac snow leopard или lion.....меньше тупит и удобней в эксплуатации чем винда, меньше вирусов и больше возможностей  
  •  

pavlo_r

Бородатий вислів: Поширенню безкоштовного Linux заважає безкоштовний Windows. Майже все чим я користуюсь на Вінді я можу робити і на Ubuntu. Поки тримає це "майже".  
  •  

admin

я лично считаю что у продуктов Джобса неадекватно завышенная как цена так и цена/качество. кстати им недавно в Италии впаяли приличный штраф за двойную обдиралкову в гарантированном сервисном обслуживание  
  •  

Valdis

У вас в Италии даже за такое штрафуют?  
  •  

admin

последнее время деньги в казну надо собиратся...вот финансовая полиция и еже с ними проснулись  
  •  

Smart

Только шиндовс))

Но специальность, на которой я учусь, требует более разнообразных знаний, поэтому скоро буду изучать Linux =)  
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •