Радіо Шансон

Автор Radiostyle, Січень 16, 2012, 10:20:16

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

lounge та NRJ на своїх частотах мали б мовити - тож знову редагуй.
  •  

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Квітень 11, 2022, 11:05:33
lounge та NRJ на своїх частотах мали б мовити - тож знову редагуй.
Все повернулося, як і було. Тобто всі мовлять на своїх частотах.
  •  

admin

Цитата: vital-fm від Квітень 11, 2022, 11:05:33
lounge та NRJ на своїх частотах мали б мовити - тож знову редагуй.
а я нічого не редагував
  •  

vital-fm

  •  

admin

То Бандера розважився)
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

Qolo

Цитата: kotenko. від Квітень 01, 2022, 17:43:31"Дни сочтены" для радіо Шансон. Невдовзі, ІМХО, вийдуть з марафону з новими позивними і новою концепцією.
эх, вот бы BRG воскресили Радио Ренессанс :smoke:
  •  

vital-fm

Та він щось нічого воскрешати не хоче.
  •  

sen

А можна навіть позивні залишити, трохи підформатувати.

Насправді це росія спаскудила шансон тим що він сприймається виключно як російський блатняк.

Сама назва каже про те що пішов він із Франції, і є дуже багато французьких виконавців шансону (більшість їх знає - це Джо Дасен, Даліда, Патрісія Каас, та багато інших), тому в принципі формат шансону може бути багатомовним і без російського та навіть російськомовного контенту.

Хоча я не є поцінювачем навіть такого формату, думаю він має право на існування в Україні.

Любителі блатняка все одно засмутяться, але може хтось і відкриє для себе справжній шансон.


TV-Ukr

Цитата: vital-fm від Квітень 28, 2022, 09:28:06
Та він щось нічого воскрешати не хоче.
Навіть не хоче відновлювати мовлення DJ FM і Power FM. Хоча за допомогою них можна же перебивати витрати на трансляцію за рахунок реклами, як це роблять ТАВРи і Люкси. І не тільки БРГ, це ще стосується Карпія. УМХ майже у повному складі вийшло з марафону.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

kram2000

Цитата: TV-Ukr від Квітень 28, 2022, 12:10:08
УМХ майже у повному складі вийшло з марафону.

Ретро ФМ вже точно не відновить своє мовлення. І не лише через війну, а й через те, що вже починають на колишніх частотах мовити інші радіостанції, які виграли конкурс (крім радіостанцій БРГ).
  •  

TV-Ukr

Я про РУД, NRJ, Джем та Lounge FM. Авторадіо все ще транслює УР-1, та і його формат під питанням, а Ретро ФМ могло б взагалі не транслювати марафон, бо воно втратило мережу.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Zheka

Цитата: TV-Ukr від Квітень 28, 2022, 13:45:43
Авторадіо все ще транслює УР-1, та і його формат під питанням
а что не так с Авторадио то? там был формат похожий на Хит фм в последнее время. Единственный вопрос, есть ли у них локальная ТМ на позывной, либо они до сих пор платили роялти в рф за использование. Собственно, как и Ретро
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

vital-fm

Так взяти ту ж автохвилю під ТМ.
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

Danill_ua

#193
Радіо Шансон дійсно вийшов з марафону - перевіряв у Інтернеті та на 104.5 у Запоріжжі.
  •  

Denis05ua

Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •